פרס: "הפעם אני מתכוון לנצח"

פרס: "הפעם אני מתכוון לנצח"

פרס: "הפעם אני מתכוון לנצח"
נכתב ע"י: מתי טוכפלד

המועמד לנשיאות המדינה אמר כי "אני מקווה שכולם יתייצבו במקום הנכון, והכנסת תעשה את מה שהעם רוצה שהיא תעשה" * לדבריו, "אני לא רואה שום חיסרון בגיל"

המשנה לראש הממשלה, השר שמעון פרס, המועמד לתפקיד נשיא המדינה, אמר (ב´, 4.6.07) כי בניגוד להפסדיו הפוליטיים הקודמים, "חל שינוי בתוכניותיי, והפעם אני מתכוון לנצח". פרס אמר את הדברים בראיון לתוכניתו של יאיר לפיד בערוץ 2.

פרס התייחס להבטחות שקיבל מצד ח"כים, אשר הבטיחו גם לריבלין שיתמכו בו, ואמר כי הוא מקווה "שכולם יתייצבו במקום הנכון, והכנסת תעשה את מה שהעם רוצה שהיא תעשה".

פרס נשאל על תדמית הלוזר שדבקה בו ואמר כי "נכון שהיו לי כמה הפסדים פוליטיים, אולם אם מסתכלים על מה שעשיתי, רואים שרשרת של ניצחונות והישגים". בהתייחסו לגילו המתקדם, אמר פרס כי "כשאני נולדתי שקלתי 5 ק"ג, ומאז אני בדיאטה. אין לי שום טענות ואני לא רואה שום חיסרון בגיל".

פרס פירט את דרכי הפעולה בהם הוא נוקט על-מנת להבטיח את ניצחונו בבחירות לנשיאות. "אני מדבר עם הח"כים והולך מאחד לאחד, גם לכאלה שמתנגדים לי. אני מסביר למה אני רוצה לעמוד בתחרות הזו ושומע את דעתם".

"לא מפספס הזדמנות לשרת את המדינה"


פרס אמר כי "אני לא מפספס הזדמנות לשרת את המדינה. אני אוסיף לשרת את המדינה בכל כוחי". כאשר דיבר על ההתמודדות הקודמת מול משה קצב, אמר פרס כי "מה שקרה זה שכמה חברים שהיו אמורים להצביע עבורי, מטעמים לא יפים לא עשו את זה. אם היו גונבים ממך שעון? מי היה אשם? הגנב. לא מי שגנבו ממנו". פרס אמר עוד כי "אסור להיסחף ולהאשים את כל הכנסת. מי שיבחר בי יבחר, מי שלא, לא".

פרס סיפר כי מצבה של אשתו סוניה השתפר. לדבריו, "היא בבית ומרגישה טוב. בשבילי זו הייתה צרה גדולה. הייתי מאוד מודאג. אנחנו יחד 67 שנים, היא הייתה ועודנה החברה הכי טובה שלי".

עודכן ב- 05/06/2007 08:47:00
 

shy-1

New member
בניגוד לפעמים הקודמות אני מבין.

שמעתי כעת את ריבלין מדבר עם רזי ברקאי, לטובת כולנו, אם בטעות הוא יבחר, אני מקווה שהוא לא ידבר כל כך צפןף.
 
למעלה