פעם רחפתי בריקודי עם , התקופה של החרגול

פעם רחפתי בריקודי עם , התקופה של החרגול

ההתחלה היתה קשה הקרסוליים סבלו נואשות , יום חמישי רקדתי וביום ששי דדתי בעבודה עם רגלים חבושות בשה הראשונה , החברה צחקו נורא אבל החיזוק על הקרסולים עזר הפסקתי לנקוע רגליים , היציבות בהליכה והריחוף בהליכה לפני כן רקדתי ולס ופסדובלה ומשכתי המון תשומת לב בסיני בדיסקוטק , היו עומדים מסביב מוחאים כפיים , זה שרקד איתי היה דקיק ונמוך ממני בהרבה, אבל זה לא הפריע לרקוד יחד הקלילות עזר לי בריקודי עם , ואגרתי ידע , אהבתי את התנועה ואת השילוב של המוסיקה והתנועה יותר מאוחר השתלבתי בקבוצת הצעירים ממני ב10 שנים, הייתי עם מכונית והלכתי לרקוד באוניברסיטה במוצאי שבת ככה לא הייתי צריכה בן זוג ורקדתי והנשמה פרחה , זה היה התרפייה שלי ופירוק המתחים בחגים תמיד היה מרתון פה ושם והיתה חברה שבאה איתי לרקוד היתה תקופה נהדרת , זה החליף את חדר הכושר, וגם אחותי השתלבה עמי בבילוי בריקודי עם ועמים למרות היותי עבה במקצת הייתי קלילה ורחפתי חופשי בריקוד , זה עשה לי כושר פראי וככה יכולתי בעבודה לטפס 3 קומות בציק, השארתי את האנשים פעורי פה במהירות ההליכה והטיפוס במדרגות אני מתגעגעת לשמחת החיים לתנועה לריחוף של הריקוד , ליכולת התנועה שלי שאבדה ואיננה ברגע שהריאות נפגעו בהקרנות כיום אני מדדה בהליכה , אין מה לדבר על ריקוד, אני הולכת לאט ובצורה זהירה , הריקוד נשאר בעבר בזכרונות . כמו החרגול והנמלה , אז כעת החרגול מחכה לעזרה מהנמלים שהשקיעו במשפחה ובילדים כי שרקדתי ויתרתי על בן זוג , לריקודי עם פשר להגיע לבד , לא חייבים לרקוד ריקודי זוגות אז ויתרתי על הנסיון להקים זוגיות , והיום זקוקה לזוגיות כי אין משפחה סביבי , ההורים נפטרו שניהם אחי עסוק במשפחה שהוא יצר , ובגידול 4 הילדים שהוא יצר , מה הוא צריך אחות חולה על הכתף שלו והמשל של החרגול והנמלה , ברור לי היום יותר מבעבר , מצטערת שלא יצרתי קשר מחייב בעבר כי המשפחה שבונים בגיל צעיר , היא מבטיחה את החברה והתמיכה כשמתבגרים ומזדקנים ועכשיו זה קצת אבוד , וגם הבריאות זה לא משהו, קשה ללכת , מחייכת פחות כי כואב בגוף ,וזה משפיע על הנפש הייתי רוצה לרחף שוב בריקוד הולס בידים גבריות , שמובילות בריקוד זוגי בחיים . איך אומר השיר " זה היה ריקוד לשניים " ששרה ירדנה ארזי בקולה המקסים ובראשי כעת משחזרת את הצעדים והסיבובים , ומחייכת לי לרגע קט .
 

efriend

New member
אני לא מסכים עם מוסר ההשכל הנפוץ של המשל

כי החרגול נהנה, ונהנה, ונהנה, והנמלה עבדה קשה ועבדה קשה ועבדה קשה. אז בסוף יש לנמלה קצת נחת, יופי, מה זה עוזר? לא בטוח שהיא זוכרת כבר בכלל איך להנות. האמת, איך שאת מתארת את החיים שלך, כמות הזכרונות והעומק שלהם, נראה לי שהרבה אנשים היו שמחים להתחלף איתך. הם שהקריבו את חייהם למען לא-ברור-מה שיקרה בעתיד ומי יודע אם אי פעם קרה. את חיית את החיים, רואים את זה כ"כ ברור... אני מקנא בך.
 
אני מקנאה בך

על האומץ שלך, על החוכמה שלך, על התובנות היפות שלך. לפחות זכית לחוות את היופי שבריקוד וגם אם עכשיו זה לא קל, תאחזי בימים הטובים ותצעדי לאט לאט אך בביטחון אל עבר העתיד שמחכה לך, כי מחכה לך עתיד.
 
אני שונה מהמקובל

את זה את יודעת מידע אישי ,אני למעשה חייתי כמו אשה ללא גיל ,החברתי עם כל הגלאים , ממש טוב כיום יותר מסוגרת כי מוטורית ובגלל בעיות בלב , ההליכה קשה לי מאד
 
בחירה........

כל אדם בוחר לעצמו את הבחירות שהוא רוצה לבנות בכך את המשך חייו. את בחרת בריקוד, בחרת במה שהרגשת שיגרום לך אושר. ועם זה זרמת הלאה, הריקוד ליווה אותך שנים מלווה בחוויות ובזכרונות מתוקים. הבחירה היא קשה, בייחוד כשאנו נאלצים לוותר על משהו לטובת ההצלחה שלנו. אבל היו לך חיים טובים, אחרת הריקוד היה נפסק והיית פונה לכיוונים אחרים, שאחד מהם זה זוגיות. אבל עשית מה שאהבת, מה שהיה טוב בשבילך, מה שאת בחרת. וכשאת נזכרת בזה את מחייכת.
 
הלכתי לריקודי עם עכי לשם ניתו ללכת לבד

כדי לעקוף את הקושי ליצור קשר עם בן זוג בגלל אהבה נכזבת ששברה את לבבי הפסקתי לרקוד כי הייתי באבל על אחותי הקטנה שנרגה בתאונת דרכים , במקום זה הלכתי לאונברסיטה הפתוחה , השקעתי בקורס סטטיסטיקה ומצאתי ידיד שהפך מהר מאד לבן זוג שלא רקד , שחלקנו חיים יחד 10 שנים קשר נגמר כי חזרתי הביתה לטפל באמי ז"ל שהתאלמנה לא ניתן היה להשאיר אותה לבד ורק בתחילת החודש הזה יצאתי משנת אבל על אמי אני חושבת להתחיל לצאת לראות אנשים מה שלא עשיתי שנים רבות
 
החיים ממשיכים הלאה..........

אובדן קרוב זה קשה מאד, אבל חייבים להמשיך הלאה, כי לחיים יש מטרה. בכל חוויה בחיים אנחנו לומדים איך להתמודד ולחזק כוחות, בייחוד בשביל עצמינו. את אשה חזקה, שהרבה ממך אני רואה ומרגישה ממה שהמשפט אומר "אדם נופל וקם". ועכשיו בכוחות מחודשים את צריכה לצאת לדרך חדשה, ולהשקיע בעצמך, ולחיות חיים שאת בוחרת. בהצלחה.
 
למעלה