פעם ראשונה

אייל 77

New member
פעם ראשונה

אני דווקא בא מעולם הצילום ולאחרונה החלטתי לנסות לשלב בין תמונה לטקסט הייתי רוצה שתגידו לי מה אתם חושבים

ניסוי מעניין, תמציתי, קצת רזה מדי

או לחילופין שמן מדי, כי יש פרטים שאין בהם מידע משמעותי לצילום או מידע חסר. יש לעומת זאת רגעים שמעוררים תחושות חריפות. אם תרצה לפרסם פעם, אני ממליצה לך להביא לעריכה משום שפה ושם השפה אינה מדוייקת. מאוד יפה כסקיצה. הייתי מלווה את הסיפור בצילום שיוסיף מימד לעלילה וישלים אותה. תנסה אולי הפוך - לצלם ואז לספר את החללים החסרים.

אייל 77

New member
תודה

על הביקורת. קשה לי להבין מה זה אומר מידע משמעותי לצילום, הצילום אמנם כבר קיים אך אם אני מבין את מה שאת אומרת את רוצה שיהיה קשר אילוסטרטיבי בין הטקסט לתמונה מה שבעיני מוריד מערך שני הגורמים. אם המידע שמחבר לצילום "היה שם" הוא היה הופך את המסר של הצילום יחד עם הטקסט לנגיש וברור מידי והיה הופך למשעמם (כמובן רק לדעתי), ולדעתי זה שאין מידע משמעותי לצילום בטקסט מהווה נדבך נוסף לצילום ולהיפך. אני מסכים איתך בכך שהשפה אינה מדוייקת אם תוכלי לתת לי דוגמה או 2 אשמח. למען ההמחשה הבאתי את הסקיצה הראשונית של התמונה עם הטקסט.(מצטער על האיכות בעיית סריקה), עלי לציין שזה רק חלק מגוף עבודה שלם ואין להתייחס אל זה כאל תמונה בודדת. אייל.

לא. להפך.

הצילום יכול לתרום לסיפור אספקט חדש שלא היה ידוע לפני כן, ולהפך. בכל מקרה זו היתה הצעה בלבד. אני דווקא אהבתי מאוד את השילוב של סיפור+צילום. אבל זה טעמי האישי. אני חושבת שכעבודה שלמה זה יכול להיות פשוט מרתק! ואשמח אם תפסם את כולה כאן כשהיא תושלם. דוגמאות לשפה לא מדוייקת: הכלב קשקש בזנבו (צ"ל כשכש), מחסור חמור בפסיקים, לדוגמא: "תיק גדול על הגב נשק תלוי על כתפו." וגם בנקודות: "לאחר מכן הוא עזב, והיא אתו הוא נסע לתחנה המרכזית, הוא עלה על מונית שירות אך לפני כן חיבק אותה. " מקווה שעזרתי.

למעלה