פעם ראשונה שאני פותחת
בפורום..

tamaguchi girl

New member
פעם ראשונה שאני פותחת ../images/Emo32.gif בפורום..

קודם כל- שיהיה המון בהצלחה לכל מי שנגשת מחר למתמטיקה! מי ניגשת בכלל? ואם בא לכן שתפו ציוני מגן ושטויות זה D: אני ניגשת מחר ל05 על 95, ואני מאוד מקווה לא להרוס את זה עם הבגרות
ועכשיו ראיתי שספיר ירדה מניהול
איזה מוזר, הפורום אשכרה מתפורר. טוב, חשבתי לחכות עוד קצת לתקופה רגועה של חופש (משו כמו אמצע יולי-תחילת אוגוסט) ואולי להציע את עצמי לניהול. גם אם אני לא עושה דוליז בכמויות (או בכלל, כרגע) אני חושבת שאני עדיין יכולה לנהל את הפורום, ואני אשמח לדעת מה דעתכן בעניין (כדאי לי, אתן רוצות..כאלה) ^^ וזהו. שתפו חופשי בכל מה שבא לכן, זה OFF טופיק והיו ימים שהוא היה השרשור הגדול ביותר בפורום P: [ד"א, באמת שהתגעגעתי לפורום
]

sha chan XD

New member
בהצלחה! D:

עם הבגרות והכל ^^; זה שאולי את לא עושה הרבה דוליז זה לא באמת מה שמשנה X: העיקר שתצליחי להפעיל את הפורום מחדש~ (וממש חשוב שמישהי תעשה את זה
)

tamaguchi girl

New member
תודה בדיילי על :)"

בקשר ללהפעיל את הפורום, אין לי רעיונות ולא חשבתי על זה יותר מדי, אבל באוגוסט אני אחשוב על רעיונות ואחליט אם לבקש ניהול או לא X:

Karin917

New member
איזה עצוב.

החזרת אותי לימי התיכון
ואני לא מאמינה שנפתח שרשור חדש
מישהי [מהותיקות בעיקר] זוכרת את מיכל שושו? כשהגעתי לבסיס החדש שלי [עפתי מהקורס שקשור לערבית ועכשיו אני מזכירה בבסיס ליד
] ראיתי מישהי שנראית לי ממש מוכרת אבל לא הצלחתי להבין מאיפה. מאז ראיתי אותה עוד איזה מליון פעם ופתאום נזכרתי שזאת מיכל

tamaguchi girl

New member
'לימי התיכון'..זה לא כ"כ רחוק ממך OO:

וחוצמזה, עכשיו את בצבא D: זו תקופה לגמרי אחרת וממש לא פחות טובה!:] ואני זוכרת אותה D: וזה מזכיר לי את כל המפגשי פורום שהיו..יו זה נראה כ"כ רחוק עכשיו למרות שזה לא כ"כ ישן..המפגש הראשון שלי היה לפני 3 שנים+- ואז ראיתי אותה..נראלי זו הפעם היחידה שראיתי אותה..אלא אם כן היא הייתה בעוד מפגשי פורום..לא זוכרת כבר

Nakuro

New member
אם כבר ימי הפורום הפעיל XD

המפגש הראשון שלי היה לפני 4 וחצי שנים נראלי XD

Karin917

New member
שנה זה די רחוק...

אני לא מתלוננת על הצבא. קיבלתי תפקיד שמאפשר לי לעשות המון דברים גם בשביל עצמי כי יש לי מלללללללא זמן פנוי וכל יום יוצא לי להכיר אנשים חדשים, ללמוד דברים ואפילו סתם לעשות שטויות כמו בתיכון. אבל אם הייתה לי אפשרות לחזור לתיכון לעוד שנה עם כל השכבה אין ספק שהייתי עושה את זה אפילו אם זה היה כרוך בלעשות שוב בגרויות. פתאום אני מרגישה כל כך זקנה

וואי מפגשים!

המפגש הראשון שלי היה באיזה גיל... 12 רגע הממ זה הגיוני בכלל? לפני 5 וחצי שנים?!

למעלה