פלפלת .... נו ....

עידו1

New member
פלפלת .... נו ....

אני במתח , איך עבר המבחן ???? ספרי קצת .... עידו ..

מ ס ט י ק

New member
מק../images/Emo78.gif

אז איך הייתה הבחינה נטע?? כמה יחידות? כמה את חושבת שקיבלת?

תודה שאתם מתעניינים..../images/Emo13.gif

אני עושה 4 י"ח...(עשיתי 3 שנה שעברה) חשבתי שהלך לי טוב..אבל הסתבר שלא! שאלה אחת טובה יש לי, ואמרתי לכם שצריך 2 מתוך 4 אז בקיצור .. הלכה לי שאלה, בגלל טעות טיפשית!!! ואם המורה שלי תהיה נחמדה אז היא תעעביר אותי! וזהו...לא נורא! אני לא מבואסת יש עוד מבחנים (לפחות אחד עד הבגרות).

viki2002

New member
הלוואי והייתי כמוך בקטע של

לא להתבאס ממבחנים שלא הלך לי בהם... אצלי מבחן שלא הולך לי בו, זה דיכאון של כמה ימים, אם לא איזה שבוע... מקווה שתקבלי ציון טוב... ויקי

אני מקווה מאוד שאת לא באמת

מתבאסת ממבחנים.. קודם כל זה לא בריא!!!! דבר שני..מה זה מבחנים, סתם, זה לא מוכיח כלום! אז זהו...

viki2002

New member
צודקת ב 100%, גם אני אומרת את זה..

לעצמי ועוד דברים בסגנון... אבל זה לא עוזר ...כי כשאת יודעת מצוין את החומר ולא הולך לך זה ממש ממש מבאס ...

אני מסכימה איתך..

אבל החיים עם המצב במדינה גם ככה מדכאים אז למה להכנס לדיכאון בגלל מבחן!! אותי מבאס רק כשלא הולך לי במתמטיקה.. ואני מצפה במתמטיקה לציון טוב כי אני משתדלת לבוא לכל השיעורים ולעשות את רוב ה- ש.ב. כי מי שלא מראה רצון ללמוד מתמטיקה ולהצליח בבגרות אצל המורה הזאת, היא דופקת אותי, חבל"ז... לאף מבחן אני לא חורשת, כי אני לא כזאת (לעומת חברה שלי), אז אני לא מצפה לציון גבוה כל כך.. ואם אני מקבלת ציון גבוה אני שמחה! אל תביני אותי לא נכון..יש לי ציונים טובים (חוץ מהיסטוריה - אני לא יכולה לזכור כל כך הרבה חומר בע"פ) אני לא אומרת לך לא לחרוש עכשיו...תלמדי למבחנים איך שאת רגילה פשוט אל תתבאסי מזה, זה לא שווה את זה!!!!

viki2002

New member
בקשר להיסטוריה...

גם אני ממש ממש ממש לא מסתדרת עם המקצוע הזה... אבל למה את מנסה לזכור את החומר בעל פה? אני פשוט קוראת את כל החומר, ובמבחן, אני זוכרת מה שקראתי ורושמת... אבל בעיקרון, למבחנים בהיסטוריה ותנ"ך הלימוד הוא יום לפני המבחן...אני בכלל לא מקשיבה בשיעורים...אני מנסה, אבל אני לא מסוגלת...זה פשוט משעמם אותי...ואז יום לפני המבחן אני חורשת למבחן כמה שעות, מוציאה ציון טוב, ושוכחת את החומר יום למחרת... זה די מעצבן...אין לי מושג איך אני אלמד לבגרות במקצועות האלה...אבל מה שיהיה - יהיה... ואני כמובן אשתדל לא להתבאס...כפי שאמרת, זה לא שווה את זה...

אמרת שבהיסטוריה את קוראת...

ובמבחן זוכרת את מה שקראת..אז זהו שאני יכולה לקרוא ולקרוא ולא לזכור כלום!! וגם אני לא מקשיבה בשיעורים, אני אפילו לא זוכרת מתי התחלתי עם זה..
יש המון מקצועות שפשוט מיותר להיות בכיתה, במיוחד עם מורות שלא יודעות ללמד! בתנ"ך למשל יש ספרים שיש שם שאלות ותשובות...משם לומדים למבחנים.. בתנ"ך גם אם לא למדת בכלל את הפרק את יכולה לענות על השאלות נכון.. זה הרוב הגיון.. להיסטוריה יש המון חומר ואי אפשר "ללמוד" יום לפני! ולסכם את זה ...זה המון!!! כמו שאמרתי אני לא מסוגלת להסתכל על ערימת החומר אני ישר עושה משהו אחר, רק לא ללמוד להיסטוריה! אני מעדיפה ללמוד לכל מבחן אחר (אפילו ביולוגיה) רק לא להיסטוריה. ואני מקווה באמת שתשתדלי לא להתבאס!

למעלה