פינת ה-
הקטנה

ילדונט

New member
בילוי ערב לבנות

שלוש מחברותיכם לפורום (ואני ביניהן
), רוצות לצאת הערב למקות נחמד, בת"א והסביבה, לאו דווקא לארוחה מלאה, עם חניה קרובה (הריונית מכובדת בין שורותינו). ומזגן. המלצות? הצעות? ממה נשמור נפשנו?

נעמולה

New member
אאל"ט היא לא בנמל

היא בבית הטקסטיל ליד דן פנורמה אבל היא יקרה בטירוף אפילו אם לוקחים חצאי מנות. ערב בנות? לכו לקפה נואר ברח' אחד העם. לכו לאנג'לינה בהוד השרון, שבו במקס ברנר כלשהו

happy

New member
מצטרפת לדעתה של נעמולה

ומוסיפה אם רוצים חניה קרובה מקס ברנר ברמת החייל בת"א.גם ארנון ותמר בהוד השרון זה המקום לערב בנות.

ו שתי

New member
עכשיו חזרתי משם (מהרברט סמואל)

דווקא לא יקרה בטירוף, ואפשר לחנות בנוחיות יחסית מסביב בשפע החניונים הפנויים בערב. אוכל שמתאים בהחלט לערב בנות. אבל מאנטה ריי פחות רשמית ממנה, ואני נהנית בה לא פחות, כך שהיא אופציה יותר טובה.

Shellylove

New member
כמה אפשרויות

אם אתן באות מחוץ לת"א ולא בא לכן להיכנס לעיר- סיטרה (בסי אנד סאן) זו אופציה מאד נעימה. בנמל יש מלא מקומות אבל הוא מאד עמוס עכשיו וייתכן גם שתצטרכו לחנות רחוק. אני אוהבת מאד גם את מאנטה-ריי (שיש לידו חניה ממש קרובה)- אפשר לאכול רק מאזטים וליהנות מאד.

neta2

New member
אם כבר סיטארה, אז הייתי

ביום חמישי בערב עם חברותיי בחוף תל-ברוך, במקום מדהים שבעבר נקרא "כחול" כעת נקרא משומה "מעיינות הים" ולמרות שמו הדבילי למדי, הוא מקום של קסם.

neta2

New member
אכלנו סלט עוף

ושרימפס טמפורה שהיו מצויינים. גולת הכותרת היה - האייס קפה שלהם - איזה טעם מושלם.

neta2

New member
גולת הכותרת היתה, לא היה...

סלחו לי שוב. אסור לי למהר בכתיבה - יוצאים לי דברים נוראיים.

ילדונט

New member
../images/Emo41.gifתודה!

בסוף, בעקבות המלצה מחברה לעבודה, הלכנו למוזה, בגת רימון, שתי דקות מהבית. נחמד, מוזיקה לא רעה, אוכל טוב, וחברה מצוינת

יעל י

New member
../images/Emo27.gifנעליים,מגפיים וסנדלים../images/Emo37.gif

עשיתי קצת סדר היום איך אתן מחזיקות את האוסף שלכן? לי ממש יש אוסף אוהבת ושומרת גם אם כבר לא נועלת אבל ... איך לשמור?להחזיק? וכו' איך אצלכן?

אoיה

New member
נעליים יקרות, לא ליומיום, בקופסאות שלהם

במערום בארון הבגדים. מגפיים עם גלילי קרטון ששומרים על הצורה. פליפ-פלופס וסניקרס זרוקות בכל מקום.

lulyK

New member
תלוי:

אהובות ויקרות: בקופסאות בארון. אהובות וננעלות מדי יום: על מדפים מיוחדים במרפסת השירות. לא אהובות ומחכות להחלטה לגבי המשך דרכן: בארון נעליים.

אצלי הרוב מתחת למיטה../images/Emo3.gif

יש לי כמה זוגות בקופסאות (מהחתונה וכו'), הזוגות שלא בעונה הולכים למגירה התחתונה בארון והשאר (הרוב המוחץ) מתחת למיטה.

../images/Emo44.gifשאלת סדרת טלויזיה אוסטרלית ../images/Emo35.gif

נדמה לי שאוסטרלית. מאז שקראתי את שרשור התרבות של היום,צצה לי סדרת טלויזיה שצפיתי בה אדוקות לפני המון שנים (15- 20 שנה אולי?) סיפור אהבה שנרקם באיטיות,באזור כפרי,בין נער פשוט ושתקן (אולי אפילו קצת רפה שכל) לבין נערה,שחורת שיער-מתולתל,עיניים בהירות,לסת מרובעת. זכורה לי סצנה שבה הסוס שלו מרביע את הסוסה שלה (קרובה לנושא....) והם מגניבים מבטים שטופי תאווה אחד לשני בלי לגעת. מישהי? רינג א בל?

למעלה