פינה חדשה: רגע של צחוק

לא הבנתי נכון, חשבתי שאת כותבת שזה נותן תמריץ

לעשות עוד שניים ולא שזה נותן תמריץ למי שכבר צירפה את הסרגל

קצת קשה בשלב שלי להגיד שרוצים עוד שניים

אמנם גם אני וגם בעלי אומרים שזו חוויה מדהימה למרות הקושי ו זה מספיק לנו.

שלישה6

New member
השנונה שלי...

|אתמול חזרנו הביתה מהגן, נסיעה של 5 דקות וסירבתי לשים להם DVD, החלטתי שהפעם אני מתעקשת על רדיו. בפעם הראשונה הילדה שתלה אותי!
דניאל: אמא, אני לא אוהבת את השיר הזה.
אני: למה?
דניאל: כי את אוהבת אותו.

מנפלאות התבונה...

Pecan Pie

New member
הקטנה-גדולה שלי ממיסה אותי.

בת 3 ורבע, בקטע של חרוזים מצחיקים. גם כשלא תמיד מצליח לה. השבוע ירד קצת גשם אז אמרתי לה שלגשם האחרון קוראים מלקוש. אז כל הדרך הבייתה היא דקלמה ירד לי מלקוש על הראש.

חוץ מזה, המתוקונת שלי עם אינטילגנציה רגשית שפשוט מתנה (אמא שלה משוחדת), אמא שלי עברה ניתוח אז אמרתי לה כשביקרנו אותה שיש לסבתא פצע, מאז ביוזמתה כל פעם שהיא מדברת איתה היא שואלת: מה שלום הפצע? עוד כואב לך? (כשהיא שאלה ממה ואיפה הפצע, העברתי נושא).

והכי ממיס את הלב: אתמול איך שהיא רואה אותי כשאספתי אותה היא אומרת לי: אמא, איך התגעגעתי אלייך
ושיש לה סוד ובלחש היא אומרת שהיא אוהבת אותי, אשכרה, מי צריך בעל??

פנינה של פינה

גם אותי הבת שלי קורעת. היא בת דקה לשלוש, מדברת מגיל שמונה חודשים וכנראה היתה פה כבר כמה גלגולים טובים...
מביאה מבחר מצומצם מהגיגיה:

(לבטן שלי:) תינוקות, לא קר לכם? אתם לא רוצים לצאת החוצה לשמש?
אמא, יש לך עיניים ירוקות וחגיגיות
אמא, תודה שסידרת לי את הארון. זה נעים לי שאת עושה דברים בשבילי.
וואו, אבא! איזה חתיך אתה!!!
שרנו ביחד "עשר אצבעות לי יש". כשהגענו לקטע של "הך בתוף מכות הן" טפחתי בעדינות על הבטן. הקטנה מסתכלת עלי בזעזוע: "אמא, לא לתופף על התינוקות!!"
אסור לדבר באוכל מלא (=בפה מלא) כי זה יתקע לי את הגרון.

Anii32

New member
מתוקה:)אצלנו היא שאלה בעניין העניים..

״אמא את רואה הכל ירוק?״.

שתסב לכם תמיד אושר ונחת

ילדים זה שמחה

יום ראשון אכלנו צהריים אצל חמתי ובאו גיסי אשתו והילדים.
בזמן שאנחנו משחקים עם הילדים חמתי תופסת את הגדולה, בת שנתיים וחצי ואומרת לה
״את יודעת מה יש לשירה בבטן? 2 תינוקות..״ הגאון מסתכלת עלי ואמרת ״מה? גם לך? יש לך כמו שלי?״ מרשימה את החולצה ומבקשת שארגיש את התינוק שיש לה בבטן... הרגה אותי מצחוק

צחוקים של אחרי...

הבוקר הבן השני שלי נשאר בבית כי אחרי כל יום אובך הוא מרגיש נורא ויש חשש לדלקת גרון אז הוא חווה איתנו את בכי הבוקר (שלא נאמר צווחות) ואז הוא בא עם אצבעות באוזן ואמר לי: "את רואה למה לא כדאי לך להוליד 2? כי הם כל הזמן צווחים ואת לא יכולה לנוח!!!"

אין ספק שהוא מאוד מרוצה מעניין התאומים והוא מאוד אוהב אותם אבל הרחמים עלי גדולים.....

2 יציאות של ילדים שלא מכירים אותי בכלל:

ילד וילדה באים מולי ברחוב ומסתכלים על הבטן שלי. מיד כשהם עוברים אותי הילד אומר לילדה בטון נדהם: "יש לה כדור בבטן"...

אני עומדת בסופרפארם מול המדף של השמנים כדי לקנות שמן שקדים. פתאום עובר מלפני-מתחת לבטן שלי ילד חמוד (בערך בן 7) ופשוט מסובב את הראש תוך כדי הליכה ובוהה בבטן, ותוך כדי אומר לי: "יש לך בטן די גדולה"... אמא שלו שעברה מאחורי עם העגלה קראה לו "בוא מהר" והייתה נבוכה מאוד... אז אמרתי לו, בקול שתשמע: "ואתה ילד חמוד"....

the cookie

New member
אני מנסה לצחוק על עצמי

הרגלי בצקת שלי נראות כמו הרגליים של פיונה - לפחות אני ממש כוכבת קולנוע...(מצויירת אבל כוכבת)
כל פעם שאני אוכלת, אני מאכילה את הבגדים שלי גם. מרוב כתמים הבגדים שלי משתנים כל יום.
האף והאוזניים שלי סתומים כבר כמה ימים - אני יכולה לסנן את מי שלא בא לי לשמוע אותו...
ככה אני מסתכלת על חצי הכוס המלאה.
יופי של פינה!!!

למעלה