פינה חדשה: רגע של צחוק

שלישה6

New member
פינה חדשה: רגע של צחוק

רגע קטן שהיה היום וגרם לכן לצחוק- על עצמכן, הילדים, מישהו קרוב?... זה הזמן לחלוק ולהתחיל לשתף בדברים הכייפים שאנו חוות בהריון ובחיים בכלל

kayuna

New member
השבוע הקטן שלי התחיל ללכת

הוא בן שנה ו3 חודשים הוא מהלך לו בבית כלכך מתוקי שבא לי לטרוף אותו את הצעדים הראשונים שלו אני חווה בימים אלה.בהריון הזה הוא עושה לי הכי כיף הוא בא לי טוב מהרגע שהוא נולד התאהבתי ועוד עדיין מאוהבת.. הוא הפינה השפוייה שלי .

תמר 84

New member
איך נולדים ילדים?

הבן של חברה שלי שהוא בן שלוש התעניין איך אחיו הקטן הולך לצאת מבטן החוצה? האמא המבולבלת לא ידעה מה לענות ואמרה כי בבטן יש ריצ'רץ' והתינוק יצא משם בבוא הזמן (הסבר נחמד לניתוח קיסרי
) לאחר כמה שעות כשהאמא נמנמה במיטה היא הרגישה כי מישהו נוגע בה- כשפקחה עיניים גילתה כי בנה מחפש את הריצ'רץ כדי להציץ בתינוק ולשחק איתו!

שירישי

New member
מכירות את הספר "הריון בגדול"

כשהבן הבכור שלי היה בן ארבע וחצי הוא ראה בספר את הציורים של נשים שונות שברחם שלהן יש עובר אחד, שניים, שלושה או ארבעה ואז פרץ בצחוק גדול ואמר -
"לא יכולים להיות ארבעה תינוקות בתוך הבטן של האמא!"
הריון תאומים נראה לו דבר שגרתי לגמרי בהתחשב בזה שזו היתה הפעם השנייה שהייתי בהריון עם תאומים,
והריון עם עובר אחד - הוא שמע שזו גם אפשרות...
אבל ארבעה (והאמת גם שלושה) נראה לו מדע בדיוני

לא צחוק, אבל שמחה... עשיתי עוד
ברשימה

כבר הכנתי רשימה מה צריך להכניס לתיק לידה (עוד לא הכנסתי... עדיין בהכחשה)
התחלנו לברר על קייטרינג לברית
הבנות שלי נקיות מכינים (טוב... זה בנוהל - לא קשור ללידה)
ואתמול יצאתי עם בעלי לבילוי אחרון של לפני... היה מעולה, אפילו שכל הלילה התהפכתי במיטה עם בחילות וצרבות...

מה נשאר?
עוד עבודה אחת לסיום קורס (חציה מוכנה, מקווה לסיים עד מחר)

יום נפלא לכולן

תמר 84

New member
יעל איך את לא בלחץ?

אני מלפני שבועיים הכנתי כבר תיק עומד מחכה ליד הדלת ואת מקדימה אותי בשבוע!!!!
אגב הייתי בביח כרמל שבוע באשפוז, הם מקסימים ולגבי שקיפות בטיפול בילודים- זה נכון חלקית אין להם חלון שקוף בילודים על מנת שאנשים זרים לא יפריעו אבל להורים כמובן יש גישה חופשית והצוות אחיות שם מ-ק-ס-י-ם! שזה קצת קשה להגיד על רמב"ם. אצלם הרופאים מצויינים אבל האחיות קורסות מלחץ וזה בא לידי ביטוי בטיפול במאושפזות- לא תומכות בהנקה ומנסות לדחוף בקבוק לילודים, לוקח זמן עד שאת מקבלת את מה שביקשת ועוד- האינפורמציה הגיע מנשים שאושפזו ברמב"ם ועברו לביח כרמל להמשך טיפול כי לא היו מרוצות מהיחס, אז יצא לי לדבר איתן שבוע שעבר.
אגב גם מכל המשאלות מאושפזת בכרמל ודי מרוצה שם.

טוב לשמוע שטוב שם

נראה לי שהיום אין כמעט בית חולים עם חלון זכוכית כמו שהיה פעם בגלל שהיום הגישה לתינוקות הרבה יותר נוחה.
איך אני לא בלחץ?
לא ברור
אני עם צירים לא סדירים כל הזמן, מנסה לשכב כמה שיותר וכמובן לשתות.
די נואשתי מהרופא שלי, אז אני אפילו לא הולכת לבדוק מה עניין הצירים והאם הם מקדמים משהו...

אני חושבת שעדיין לא ארזתי תיק כי יש לי פנטזיה שהלידה תהיה כשאר הלידות שלי - בהן הלכתי לבית החולים באופן מתוכנן והיה לי מספיק זמן לארוז בבית.

ונראה לי לאור דבריך שאתקשר לברר לגבי העומס ברמב"ם לפני שאלך לשם ולפי זה אחליט לאן ללכת

לליבלה1

New member
יש לי כמה ימים של שמחה וכיף

כי עברנו דירה ומצאנו בדיוק מה שחיפשנו וממש בפוקס ובעלי המוכשר תיקתק את כל הדירה והיום הוא עושה פינישים אחרונים...אז אני שמחה. והצלחתי למכור את הרהיטים הישנים ביד 2 עכשיו רק מחכה לביטוח לאומי שיתנו כבר אישור לשמירה....
|

תגידי, מה זה הסרגל המתוק הזה בחתימה?

איך צרפת אותו? ובשעה טובה על הדירה!

לליבלה/ קירין ...

סימתי לבחור את הסרגל והעתקתי את הקוד ו.... נאדה... (וברוב חוכמתי מחקתי גם את החתימה הקודמת
)
איזה משלושת הקודים הדבקת בחתימה?
תודה

קירין

New member
תעתיקי את הלינק השני

זה שמעל הקופסא שלו כתוב: HTTP
ותעתיקי רק פעם אחת :)

תודה רבה
ניסיתי ולא ממש הולך

לא העתקתי פעמיים פשוט רציתי סרגל גם להריון וגם לבת שלי

טוב נו.. חזרה ל- PLAN A

מה פתאום

יש לי שני בנים גדולים בני 6 וחצי ו4 וחצי ותאומים טריים בני 3 שבועות.
אני לא משנה את הניק כי אני מרגישה שאנחנו כל הזמן בדרך...
אפשר בהחלט להוסיף אותי ואת בעלי אבל זה כבר מאוד ארוך

למעלה