פילאטיס כחימום

LOkKO1

New member
פילאטיס כחימום

ברוב הפעמים שאני משחק כדורגל אני חוזר עם שרירים תפוסים ומכווצים. לפי מה שקראתי פה בפורום הפילאטיס "מאריך את השרירים". האם הפילאטיס יכול להיות חימום לפעילות כמו משחק כדורגל? או שצריך לתת לשרירים לנו אחרי הפילאטיס?

סיפור ששמעתי בדרור רז הוד השרון

מספרים שם על שניים שמגיעים לשיעור מידי שבוע לפני משחק הכדורסל הקבוע שלהם. בקיצור הפילאטיס מהווה הכנה טובה מאוד ויכול אף למנוע פציעות

טלי93

New member
פילאטיס לפני משחק- דרור רז

שלום, שמי אורלי אורן ואני המנהלת המקצועית של "דרור רז המרכז הישראלי לפילאטיס"- רשת מכוני הפילאטיס הגדולה והמקצועית בישראל. שיטת הפילאטיס הינה שיטת אימון המתאימה עצמה בשל מנעד תרגילים רב לכול רמה, כושר גופני וגיל : החל מגיל 5 ועד בכלל... אני ממליצה בחום לצלצל לאחד מהסניפים שלנו ע"י הטלפון הארצי, לבחור את הסניף הקרוב למקום מגורייך ולהגיע אליו. בסניף ייקבע לך שיעור ניסיון, עם מקסימום 3 משתתפים, אבחון ע"י דרור רז- פיזיותרפיסט מוסמך- מומחה לשיטת פילאטיס ותוכנית אימונים המתאימה לך בלבד. השיטה מתאימה במיוחד לספורטאים מקצועיים המעוניינים להגיע לטווחי תנועה המתאימים לסוג הספורט הספציפי שבו הם מתאמנים, הן לחיזוק ובאופן טיבעי להארכה ולמתיחה. אני סמוכה ובטוחה שתיהנה מהרעיון- אשמח לעמוד לרשותך, אורלי אורן- טל' ארצי 730 500 1599

למעלה