פיגוע (קצת ט'. אולי.)

Shusho

New member
פיגוע (קצת ט'. אולי.)

אני יודעת שאם לא אפרסם עכשיו לא אפרסם לעולם. מעצבן אותי הדבר הזה. ------------------ בגבול, בין השטחים לארץ, היה פיצוץ נוסף. אתה לקחת את האחריות על הפיגוע, ואני הודעתי מתי תהיה הלוויה. אני תוהה אם הזרים שאניח על הקברים יפייסו ויכפרו על המוות. דרכי האנשים שנהרגו נפרדו לעולם, כך מסתבר. פיגועים כאלה יש כל הזמן. אתגבר.

אממ../images/Emo13.gif

זה יפה, כי זה עמוק, חזק, כולנו מתחברים. לפחות אני. אז זה מרגש כזה ונוגע בי. וזהו, אהבתי את זה בגלל זה.

Shusho

New member
כן,

גם אני מרגישה רע עם השיר הזה. יפה, כי אני כתבתי את זה? הא?

../images/Emo3.gif

לא התכוונתי שהקטע יפה בגלל שהוא נכתב על-ידך, התכוונתי שכ"כ ברור מאליו שכל קטע שאת כותבת יהיה יפה.. טוב, לא הבנתי את עצמי התכוונתי, שבכלליות כל הדברים שאת כותבת יפים (לפחות בעיניי), כך שלא תטעי לרגע ותחשבי שזה מכוער - רק, שהיו לך טובים יותר מזה. לא מיצית את הכישרון שלך

Shusho

New member
נחמד לדעת

שחושבים שאני מוכשרת
. כן, את צודקת, השיר הזה הוא די נפילה. נו, קורה. אחרי כל נפילה יש עליה, לפחות אני מתעודדת בזה.

Shusho

New member
בא לי להגיד דברים שקשורים לזה.

בית ראשון - 4 שורות בית שני - 3 שורות בית שלישי - 2 שורות בית רביעי - שורה אחת. ולפייס ולכפר זו אותה מילה באנגלית. זה מה זה לא קשור אבל בא לי להגיד את זה. זה איכשהו מובן יותר טוב, כך.

ganooov

New member
מבנים שונים הם מעניינים. ../images/Emo13.gif

עשיתי עם זה פעם כמה ניסויים
.

Human Nature

New member
הממ.

אני מוצא את הקטע הזה מאוד בנאלי ורגיל. אני חושב שאחת מהבעיות כשאנו כותבים על נושאים כאלו היא הנפילה הקלה שלנו לתהומות הקלישאה. את לא אמרת משהו שלא אמרו פעם או נסחת משהו כזה בדרך חדשה. פשוט חזרת על זה. אז כן, המבנה נחמד, אבל מבנה נחמד לא מספיק להחזיק שיר טוב. ובדיוק היום חשבתי עד כמה אני מקנא בך על כך שאת מוכשרת בתחום הלירי. השיר הזה קצת אכזב אותי
.

Shusho

New member
אולי ההתחברות שלי

למציאות מורידה ומוציאה ממני את כל ה... אני לא יודעת איך להגדיר את זה. קסם? לא חושבת שזו קלישאה, זה פשוט הנגמ"שים האלה שמתפזרים פה בשטחים בחתיכות, והתמונה בעיתון של החיילים שמחפשים אחר החבריםשלהם בשדה. אחרי מה? אחרי אוזן? אצבע? מזעזע. כמו שכבר אמרתי, כל ירידה היא למען עליה
. תודה.

dont worry

New member
../images/Emo42.gif

אני דווקא התחברתי... אי אפשר לפייס על המוות... השיר כתוב בצורה מאוד פשוטה שלדעתי מוסיפה.

Shusho

New member
יא, הבנת אותי

באמת רציתי את הכל כזה פשוט ויצא לי ככה. וקקי. תודה.

ganooov

New member
נחמד. ../images/Emo13.gif

אבל השורה הראשונה, למרות שהיא יפה, לא מוצאת חן בעיני בכלל (*מתנחל*).

למעלה