פחד לאבד חבר כמו אח

try me1

New member
פחד לאבד חבר כמו אח

שלום, הייתי שמח לשתף אתכם בחרדה שתוקפת אותי בזמן האחרון ופשוט משבשת לי את השגרה- אני בקושי ישן, מאבד תאבון, מרגיש דכאני ולא מצליח להתרכז בכלום. אני סטודנט שנה א באונ'. יש לי הרבה חברים אבל רק שנים שהם חברי נפש- חבר וחברה. שמדבר איתם על הכל, צוחק איתם, לומד. באמת כמו אחים בשבילי. שבוע שעבר שניהם התחילו לצתא יחד. וזה שובר אותי מבפנים. פעם חשבתי שאני רוצה את הבחורה הזו ובגלל זה אני מקנא. אבל היום אני מבין שאני פשוט נהייתי תלותי בבחור הזה שהוא כמו אח בשבילי ועכשיו אני מרגיש שאני צריך להאבק על תשומת הלב שלו. קצת קשה לי לדבר איתו על זה- למרות שכבר היו לי כמה שיחות איתו בנושא. הוא , מטבע הדברים, בטח לא רואה את זה... השיחות שלנו הצטמצו משיחות של שעות לזמן קצוב. הוא תמיד עסוק בה. אני יודע שזה ראייה הכי ילדותית אבל כשהאמוציות פועלות - גם הגוף סובל והרציונל לא עובד... אני פשוט מקנא ורע לי עם זה. מקנא בבחורה שלוקחת לו את כל הזמן מקנא בשניהם שיש להם זוגיות יפה- ואני (וזו עוד בעיה) מבולבל בזהות המינית שלי, למרות שאני לא חושב שאני הומו) ובטוח במאת האחזוים שאני לא נמשך לבחור הזה. זה פשוט פחד לאבד מישהו כמו אח). ואז פוחד שכל החברים שלי מוצאים חברות, מתחתנים ורק אני נשאר מאחור- תקוע שוקוע בלימודים חונקים. כאמור אני לא מצליח לישון כמו שצריך כבר שבוע... ורק מחכה שהכל יעבור... אשמח לתגובות...

JeykinsN

New member
../images/Emo4.gif

אוף כתבתי תגובה והיא נמחקה..טוב אני אשחזר... אממ רציתי להגיד שאני מבינה את המצב שלך..טוב לא משמ מבינה אבל מזדהה עם כמה חלקים ממנו. דבר ראשון רציתי להגיד, שהם יוצאים רק שבוע! ומחר הם יחליטו שזה לא הולך. חוץ מזה, יכול להיות שבגלל שרק עכשיו הם התחילו לצאת או מקדיש לה כל כך הרבה תשומת לב, ושעוד חודש הוא יקדיש לה פחות תשומת לב, למשל (דימוי מטופש להפליא, לא מצאתי משהו יותר טוב) כמו שילד מתלהב מצעצוע חדש, או לצורך העניין אביזר חדש
ואחר כך, כבר לא..

היי

נשמע שמאוד לא קל לך עם מה שקורה. אני חושבת שמה שהופך את זה אולי לכל-כך קשה בשבילך, זה שמדובר בשניי החברים הטובים שלך, גם הוא וגם היא, ופתאום משהו בקשר בין שלושתיכם השתנה, וזה לא קל. אתה מרגיש שנדחקת הצידה, שפתאום אין לו את כל הזמן בשבילך... תנסה לתת לעצמך זמן להתרגל למצב החדש והשונה הזה. אני בטוחה שעם הזמן תוכלו לחזור ולבלות ביחד כולכעם, והדברים ירגישו פחות מוזרים. ובינתיים, תנסה למצוא לעצמך דברים נחמדים לעשות שלא קשורים אליו. אולי להפגש עם חברים אחרים (אפילו אם הם חברים פחות טובים)? אולי תחביבים אחרים שלך?

למעלה