פורום מט"ח, הפורום של סוחרי המט"ח

יוסא

אני עדיין מלקק את פצעי המלחמה חטפתי בראש מאות קטיושות אני כמוך ממתין להודעה כמה שיותר חרא הודעה ככה יותר יעלה דולר מה שיותר מעניין אותי כרגע למען האמת זה דולר שקל

אני גם לעזעזל

מושקע צמוד לדולר בעסק שסגור עד חנוכה ולמעשה מהירידה של דולר-שקל הפסדתי את התחתונים

קודם כל

יותר כי נכנסתי בשער של 5.525 וחוץ מזה שהוא לא מפסיק לרדת ולך תדע מה יהיה הלאה...

תתחדש על הפורום

אני לומד קורס מסחר במט"ח - מטריקס בשיתוף עם EFIX. מקווה ללמוד מהפורום. שיהיה בהצלחה בניהול

לקשמי

New member
האם משתלם לקנות דולרים?

שלום וראשית, מזל טוב על פתיחת הפורום. השאלה שלי היא: אני מתכוונת לנסוע לחו"ל (ארה"ב) בסוף אפריל. מכיוון שאני לא יודעת מה יהיה שער הדולר עד אז, חשבתי לרכוש דולרים עכשיו, כששער הדולר נמוך, וכשארצה לטוס אשלם בדולרים שקניתי. שאלתי היא האם זה אפשרי ואם כן, האם זה משתלם? שמעתי שצריך גם לשלם עמלות. מה זה אומר? ואם כן אולי בכל זאת עדיף לחכות עד זמן הטיסה ולרכוש את הכרטיס בשקלים?

תשובה

ללכת נגד השוק אף פעם לא טוב. השקל במגמת התחזקות ברורה מול הדולר כבר מספר רב של חודשים, אם הייתי אומר לך ששער הדולר היה 4.4 אתה חייב לקנות עכשו או דולרים או שקלים, מה הייתה עושה? בדר"כ קונה דולרים והייתה מפסיד, למה? אתה הולך נגד השוק... בקיצור לאחרונה אמר הנגיד הדולר לכיוון ה 3.9, אני לא אומר שזה יקרה אבל כדאי לחכות קצת לראות שינוי מגמה לפני נכנסים לונג דולר\שקל נגד תנועת השוק עמיאל.

סחר בדינר עיראקי?

נתקלתי כמה פעמים בידיעות מעניינות לגבי קניית דינר עיראקי והפרטים שם היום די מעניינים... מישהו שמע על הדברים האלו? סיכון? שווה קנייה? לא להתקרב??
תודה!

תשובה

ללכת נגד השוק אף פעם לא טוב. השקל במגמת התחזקות ברורה מול הדולר כבר מספר רב של חודשים, אם הייתי אומר לך ששער הדולר היה 4.4 אתה חייב לקנות עכשו או דולרים או שקלים, מה הייתה עושה? בדר"כ קונה דולרים והייתה מפסיד, למה? אתה הולך נגד השוק... בקיצור לאחרונה אמר הנגיד הדולר לכיוון ה 3.9, אני לא אומר שזה יקרה אבל כדאי לחכות קצת לראות שינוי מגמה לפני נכנסים לונג דולר\שקל נגד תנועת השוק עמיאל.

למעלה