פורום יקר - שאלה קטנה לי אליכם...

deddy23

New member
פורום יקר - שאלה קטנה לי אליכם...

אף פעם לא חשבתי שאני אשאל דבר כזה לגבי עצמי אבל כן התחלתי להתעניין ולכן קודם כל אני שואל את דעתכם הראשונית והרלוונטית כמבינים/מבינות עניין, ככה: אני בחור בן 26 גובה 1.92, משקל 75-78 ק"ג לא הכי חסון אבל עם יכולת לגדול בגלל חילוף חומרים מאוד מהיר אני מניח שאין לי שום נתונים שיכולים להביא אותי להוביל קמפיין או משהו כזה אבל אני כן יודע שבגדים יושבים עלי ממש ממש יפה ואני די מתעניין לגבי דוגמנות מסלול, האם לדוגמנות מסלול צריך התאמה כמו שצריכה להיות כאשר מדובר בדוגמנות שהיא יותר עבודה מול מצלמה? עד כה מתמונות שצילמו אותי לא יצאתי הכי פוטוגני (וזה לא עניין של הערכה עצמית נמוכה אלא יותר הכרה באיכויות ובחוסר האיכויות שלי...) השאלה היא האם לדוגמנות מסלול חובה להיות פוטוגני כמו שצריך להיות לשם דוגמנות צילומים? האאם ממה שאתם רואים בתמונה שלי אתם חושבים שיש לי לשם מה בכלל לברר את הנושא באופן התחלתי? חשוב לי לציין שאני לא מחפש מחמאות או משהו כזה כך שכל דעה שהיא גם אם היא שלילית תתקבל בברכה הרי איך אומרים? "אין הנחתום מעיד על עיסתו" ובמקרה הנ"ל אני לא חושב שיש מי שיוכל לחוות את דעתו/דעתה באופן יותר אובייקטיבי מכם... המון תודה :)))) דדי

shaiosh

New member
חח.. מה פתאום!

אני פשוט חושבת שאני לא מספיק מבינה בנושא על מנת לענות לך, אך יש פה רבים בפורום שאני בטוחה שישמחו לענות לך כאשר הם יהיו כאן!

deddy23

New member
נראה לי שאבקש למחוק את ההודעה שלי..

זה די פאדיחה גם ככה אז עדיף כבר שזה לא יהיה כאן....

topagency2

New member
אהבתי תתמונה השמאלית

יש משהו בפנים שלך שאפשר לעשות איתו משהו בנוגע לגוף לטעמי אתה צריך לעבור לגור לתקופה מסויימת בחדר כושר ולהתנפח קצת
ובקשר למחיקת ההודעה שלך, קצת סבלנות לוקח קצת זמן לענות לכולם
הפורום עמוס לאחרונה.

למעלה