עשיתי את זה!

68yafa

New member
מלי -אני עושה בדיוק כמוך.........

הכי פשוט והכי קל - כמעט כל עבודה אם מדובר על ריבועים לשמיכת טלאים שעשינו או כל דבר אחר - מכינה מראש על בריסטול את הגיזרה ואז גוזרת לי להנאתי - אין לי - ולא יודעת מתי יהיה סרגל משוכלל של אינצ'ים או מה - ובכלל הופכת את הכל לסנטימטרים לפני הגזירה - פשוט נח לי כך יותר -והכי חשוב שבסוף יש לי הכל מוכן(גיזרות) לפעם הבא -רק לשלוף והופ לעבודה.

פרח46

New member
כשאני תופרת קווילט המונחים ולכן הסרגלים תמיד

יהיו באינצ'ים. אם יש לך סרגל שכזה - הוא מחולק לאינצ'ים וולשמיניות האינץ'. כל מידה מסומנת בקו על הסרגל. סרגל לטלאים זו השיטה הנוחה ביותר והמדויקת לגזור ישר פיסות בד. רבע אינץ' = 6 מ"מ. יש רגלית מיוחדת שאפשר לכוונן לרוחב הרצוי של רבע אינץ' והיא תעזור לנו להיות מיושרים למידה שבחרנו. אפשר גם לסמן בעזרת מסקינג טייפ 6 מ"מ מהמחט של מכונת התפירה וכשתתפרי תיצמדי לסימון המסקינג טייפ. כן, בכל פעם שתופרים במכונה יש להוריד את מנוף הרגלית, להוריד את המחט לקו התפירה ובסיום מעלים את המחט ומעלים את מנוף הרגלית, וגוזרים את החוטים. מקווה שקצת עזרתי.

מ י כ ל פ

New member
WOW העבודות שלך גם יפהפיות

וגם נורא מעניינות שזה בעיני עוד יותר חשוב אפילו תמשיכי!

ofrarm

New member
חגית איזה יופי צרוף../images/Emo99.gif

נכנסת חזק ובגדול לעיניני התפירה... כל הכבוד

דנא6

New member
הכול כל כך יפה...

פשוט מקסים מקסים מקסים! כל כך מיוחד (רק כדי להרגיע אותך-אני אף פעם לא מסתכלת אם ישר או עקום-לומדים מכל דבר והעיקר זה הסיפוק שביצירה). אני אוסיף גם שקבלנו את מכונות התפירה שלנו פחות או יותר באותה תקופה ואני (למרות נסיוני הקודם בתפירה...) לא מצליחה ליצור (טרוף בעבודה, בית, בעל... ) זה מחזיר לשרשור הקודם על נשים ביוניות נכון? בכל אופן תתחדשי על הכול !

WOW חגית שיחקת אותה בגדול!

התיק שקית מ-דהים!!! איזה בדים משגעים
בכלל דברים מקסימים, אוהבת את הסגנון שלך *גם* בתפירה! רואים שאת נהנת מהתחביב החדש...

אני יושבת פעורת פה מול כל היופי הזה...

קשה להאמין שאת מתחילנית...כל מוצר יותר יפה מהשני על הציפורים שהכנת אני יושבת כבר יומיים...נראה תמים אבל זה קשה... נכון?

../images/Emo6.gif לא ראיתי שהגבת על הציפורים...קשה זה לא

מילה.... אני החלטתי לתפור אותם ידנית ורק לאחר שהם תפורים עוברת במכונה

aliner

New member
אולי תופרת רק כמה שבועות, אבל הדברים והרעיונו

שלך פשוט יפים.

sue444

New member
מדליק ממש! השקית שלך שמחה ואופטימית

אהבתי את הבדים ואת התפוח... וכל השאר ראיתי בהזדמנויות שונות הכל מקבים ולא רואים שאת תופרת מתחילה בכלל!!!

../images/Emo24.gif תודה לכולכן!!

רק בזכות האינטרנט וקרן-פרפרים ופורומים כמו זה, אני תופרת היום. מי היה מאמין!

לימיצ

New member
אני אתחיל מהמובייל ציפורים...שהוא סיוט

תפרתי 6 או 7 ציפורים ויצא הלי הנשמה. גם מהן וגם מלתלות את זה אח"כ, אז לא מומלץ לבלעות לב חלש, למרות שהתוצאה מקסימה. גם שלך
הדברים שעשית מקסימים. אהבתי את שילובי הבדים והצבעים, וגם את זה שלא יצא ישר. פעם לפני שהבנתי משהו בעיצוב חשבתי שעיצוב זה אומר "מדויק" וישר" ו"בול, אבל בין כל אלו ליצירתיות יש מרחק גדול, ולא תמיד הכי ישר ומדויק הוא הכי יפה ו/או מענין. יש לי הרגשה זאת ה"יד" שלך, אבל אולי אני טועה כי אלו באמת עבודות ראשונות.. בכל מקרה זה מקסים, ויהיה מענין מאד לראות מה עוד תעשי
כל הכבוד!

וואו, איזו הקלה! ותודה לכולן שוב!!!

דנדשה ולימיצ, אני "שמחה" לשמוע שגם לכן הציפורים היו קשות! הכי מצחיק שזה הדבר הראשון שעשיתי על המכונה. עכשיו אני מבינה שזה קשה לכולם, לא רק לי! מה שכן, אחרי כל המאבקים, זה סיפוק עצום להצליח!
)

צולצולה

New member
ווואווו !!!

אני מצטרפת לכל המחמאות על כל הדברים...הבדים שבחרת להכל משגעים, אהבתי את המחברת ברמות קשות...אני מתה על אי דיוקים אם כי אני הראשונה להיות פרפקציוניסטית ואצלי גם אם זה עקום זה חייב להיות לפי תכנון מראש ובזוית עקומה מסויימת....
אני גם מחכה לראות מה עוד תיצרי פתחת בפני עולם חדש : עקום ונייר...אמממממ....

carmelita2

New member
וואווו!!!! איזה שפע ואיזה בדים יפים!!!!

את גיבורה אמיתית!!!!! סחטין על הכמות ואת מאוד מוכשרת!!!!!

למעלה