עשיתי את זה!

עשיתי את זה! ../images/Emo9.gif

המתח היה רב, הבחירה קשה, נגזרו מלא בדים שבסוף לא השתמשתי בהם, גזרתי עקום, תפרתי עקום, לקח לי יום שלם, ובשלב האחרון האחרון ממש לא היה לי מושג מה לעשות. נויה הצילה אותי כשהסבירה לי מה לעשות, וזהו - עשיתי את התיק הזה! אני חייבת להגיד שאני תופרת רק כמה שבועות, מעולם לפני כן לא תפרתי או נגעתי במכונה, ואני בטוחה שאני עושה המון שטויות, אבל היי, יוצאים לי דברים! אני מצליחה! אני לא יכולה לתאר לכם את החיוך שהיה מרוח לי על הפנים כשסיימתי. התהליך היה ארוך, כי רציתי תיק גדול בהרבה מההדרכה, ושוב, בגלל שאני לא באמת יודעת לתפור אני לא בדיוק יודעת למה לצפות, לכן שאלתי הבוקר על הפנימית ותודה רבה לכל מי שענתה! ובקיצור, אני גאה בטירוף, ולבנזוג שלי יש עכשיו שקית ייצוגית יותר לקחת בה אוכל לעבודה!

hila696

New member
משובח! צבעים יפהפיים ותיק צבעוני ושמח

וקבלי שאפו גדול על הביצוע. לא רואים ולא מאמינים שאת לא תופרת עם קילומטראז'. כל הכבוד. נכון שזה כיף אדיר לעמוד באתגר ולהחזיק פרויקט שכול כולו יצירה שלך?......

68yafa

New member
וואו - מז זה היופי הזה....מחברת מטריפה.......

אהבתי את אי-סימטריות בחיבורי הבדים והמטריושקה יצאה ממש מתוקה. לא כל כך הבנתי - מה יש בפנים - דפי קנווס? אפשר הסבר

בד קנווס ../images/Emo13.gif

קודם כל תודה! ושנית, זה פשוט בד קנווס (קיבלתי מתנה מנויה!
), שתפרתי למחברת.

68yafa

New member
כן יודעת שזה בד../images/Emo13.gif

לאיזה שימוש המחברת בגדול? כי יש לי כמה רעיונות אם תרצי?

68yafa

New member
יצאה לך בסוף באמת מדליקה וצבעונית.........

וברור למה היה לך חיוך על פניך -
בחירת הבדים מעולה ושילבת אותם נהדר...........תקווי שבן זוגך גם יחזיר אותה הביתה בשלום

קובייה לתינוק

אני לא מרוצה ממנה. המילוי לא נראה בה טוב, והתפרים לא נפגשים בדיוק במקומות הנכונים. אבל גם זו הייתה למידה...

ayala26

New member
או את זה ראיתי רק עכשיו!!

אהבתי אהבתי משהו משהו השכבות האלו! גם אני התחלתי לאחרונה לתפור מכתבים

כריות ריחניות - נייר ולבד

זה היה להחלפה בנושא ינשופים, ולא היה לי בד ינשופים, אבל נייר - כן! אז עשיתי כריות לבנדר שצד אחד שלהן נייר, וצד אחד לבד.

למעלה