ערוץ 2: האוטובוסים ה"סודיים" של החרדים: בחצי

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
אל תעשה כאן פוליטיקה. אנשי ישראל חופשית הם
אנשי מרץ.
שקר מוחלט ודמגוגיה שפלה!
ישראל חופשית היא גוף שלא מזוהה עם אף מפלגה. ובלי קשר, גם בהנחה שהם באמת אנשי מרץ (והם לא), אני תומך בהם באופן מוחלט מאחר והמטרה שלהם משרתת את האינטרסים של כל הציבור החופשי במדינת ישראל. ציבור שמהווה כיום את רוב תושבי המדינה.

שקר מוחלט ודמגוגיה שפלה!
ישראל חופשית היא גוף שלא מזוהה עם אף מפלגה. ובלי קשר, גם בהנחה שהם באמת אנשי מרץ (והם לא), אני תומך בהם באופן מוחלט מאחר והמטרה שלהם משרתת את האינטרסים של כל הציבור החופשי במדינת ישראל. ציבור שמהווה כיום את רוב תושבי המדינה.
ואפשר להיות ישראלי חופשי חילוני ו-ימני !!!!!!
ולתמוך במפלכת ימין חילונית. ימין לא בהכרח זה דוסים או דתיים. יש המון ציבור חילוני ימני, כנראה יותר ימני מהרבה חובשי כיפות שביניהם לא חסרים שמאלנים אבל הם גרים בהתנחלויות מכל מיני טעמים אחרים...

ערוץ 2: האוטובוסים ה"סודיים" של החרדים: בחצי
ערוץ 2: האוטובוסים ה"סודיים" של החרדים: בחצי מחיר בישראל פועלים לא מעט קווי אוטובוס נסתרים: קווים בינעירוניים שמחיר הנסיעה בהם זול בהרבה. הסיבה שאין כמעט מידע על הקווים האלה היא פשוטה מאד: הם מיועדים רק לציבור החרדי. "אגד" מסרו בתגובה: "בעקבות פניית חדשות ערוץ 2 חידדנו את הנהלים למוקדנים במוקדי השירות" קישור לכתבה: http://www.mako.co.il/news-israel/e...d21004.htm&sCh=31750a2610f26110&pId=786102762
אם כבר יש פה שחיתות היא לא של החרדים
אלא של מי שמספק להם אוטובוסים במחיר מוזל ביחס לשאר האוכלוסיה. אבל אם אפשר לתקוף חרדים ולאכול אותם לצהריים - למה לא? ועוד הערה אגד לא "מסתירה" את קו 972 . האתר של אגד פשוט לא מאפשר להכניס של שם עיר בלי להקליד שם של תחנת מוצא. זה הכל.

amit1270

New member
אם כבר יש פה שחיתות היא לא של החרדים
אלא של מי שמספק להם אוטובוסים במחיר מוזל ביחס לשאר האוכלוסיה. אבל אם אפשר לתקוף חרדים ולאכול אותם לצהריים - למה לא? ועוד הערה אגד לא "מסתירה" את קו 972 . האתר של אגד פשוט לא מאפשר להכניס של שם עיר בלי להקליד שם של תחנת מוצא. זה הכל.
מי האשים את החרדים?

amit1270

New member
הכותרת 'האוטובוסים הסודיים של החרדים'
וחוצמזה ההפניות שיש אחר כך לאתרי חופש למיניהם.
האוטובוסים באמת מיועדים לחרדים
אבל האשמה מוטלת על הממשלה שנכנעת לפוליטיקאים החרדים בצורה מבישה ובמידה מסוימת על אגד.

mister K

New member
למה אתה לא כותב שהאשמה היא על אגד נקודה?
כי האשמה היא בעיקר של הממשלה ומשרד התחבורה.
הקווים האלה נפתחו ותומחרו בצורה הזאת על מנת ללקק לחרדים. לא אגד החליטה על כך ולא היא קבעה את המחירים אלא משרד התחבורה באישור הממשלה, שכמו תמיד גם אז הוחזקה בביצים על ידי המפלגות החרדיות. זה נעשה בזמנו במחטף ובשקט על מנת שלא תהיה התקוממות של נוסעים לא חרדים.

כי האשמה היא בעיקר של הממשלה ומשרד התחבורה.
הקווים האלה נפתחו ותומחרו בצורה הזאת על מנת ללקק לחרדים. לא אגד החליטה על כך ולא היא קבעה את המחירים אלא משרד התחבורה באישור הממשלה, שכמו תמיד גם אז הוחזקה בביצים על ידי המפלגות החרדיות. זה נעשה בזמנו במחטף ובשקט על מנת שלא תהיה התקוממות של נוסעים לא חרדים.
מה רע בזה שציבור דואג לעצמו?

mister K

New member
שזו אפלייה אנטי דמוקרטית.
רוצים לדאוג לעצמם? בבקשה! שידאגו לעצמם להסעות פרטיות למהדרין מן המהדרין ובמחירים מוזלים, אבל לא יכול להיות שמגזר אחד ישלם פחות בתחבורה הציבורית מכל שאר המגזרים. הקווים האלה מסובסדים על ידי כלל תושבי המדינה ולכן צריך להיות שוויון במחירים לכולם. עצם העובדה שהממשלה אישרה אפלייה כזאת היא פשוט חרפה.

רוצים לדאוג לעצמם? בבקשה! שידאגו לעצמם להסעות פרטיות למהדרין מן המהדרין ובמחירים מוזלים, אבל לא יכול להיות שמגזר אחד ישלם פחות בתחבורה הציבורית מכל שאר המגזרים. הקווים האלה מסובסדים על ידי כלל תושבי המדינה ולכן צריך להיות שוויון במחירים לכולם. עצם העובדה שהממשלה אישרה אפלייה כזאת היא פשוט חרפה.
אל תדבר איתי במילים גבוהות
רשות עירונית צריכה לדאוג לתושביה. מצידי הלוואי שהרשות המקומית שלי תלמד מהחרדים ותדאג לתושבי העיר שלי לתחבורה ציבורית באוטובוסים חדישים ובמחירים זולים. פשוט מאוד. מה רע בזה?

mister K

New member
רשות עירונית צריכה לדאוג לתושביה. מצידי הלוואי שהרשות המקומית שלי תלמד מהחרדים ותדאג לתושבי העיר שלי לתחבורה ציבורית באוטובוסים חדישים ובמחירים זולים. פשוט מאוד. מה רע בזה?
הרשויות המקומיות כלל לא קשורות לנושא.
המחירים המוזלים בקווי המהדרין הם לא גחמתם של אף רשות מקומית. הרשויות כלל לא מעורבות בנושא הזה. מדובר באפלייה שנעשית בחסות ממשלת ישראל ומשרד התחבורה.

בת אריה

New member
אתה מסוגל להבטיח לאגד
שהסעות לא יכנסו לשכונה, ובתמורה אגד תתגבר את התדירות?? זה בדיוק מה שהחרדים עשו..

בת אריה

New member
היתה פסיקת בית משפט
שנתנה להם קנס על זה שהם עשו את מה שאתה מציע...

mister K

New member
היתה פסיקת בית משפט
שנתנה להם קנס על זה שהם עשו את מה שאתה מציע...
ברור. כי לא כל אדם יכול להפעיל תחבורה בתשלום.
אבל זו כבר בעיה של החרדים, לא של שאר המגזרים הנוסעים בתחבורה הציבורית ומופלים לרעה במחירי הנסיעה. בתחבורה הציבורית המחיר צריך להיות אחיד בכל הקווים ולכל המגזרים, נקודה.

amit1270

New member
הבעיה היא לא הציבור אלא הפוליטיקאים
ולאו דווקא הפוליטיקאים החרדים. ויש גם את העניין הפעוט הזה של שוויון... אין לי בעיה שהחרדים יארגנו לעצמם הסעות פרטיות. ברגע שיש קווי תחבורה ציבורית שמופלים לטובה אך ורק בגלל השתייכותו הדתית של קהל היעד שלהם, אני רואה כאן בעיה.

ולאו דווקא הפוליטיקאים החרדים. ויש גם את העניין הפעוט הזה של שוויון... אין לי בעיה שהחרדים יארגנו לעצמם הסעות פרטיות. ברגע שיש קווי תחבורה ציבורית שמופלים לטובה אך ורק בגלל השתייכותו הדתית של קהל היעד שלהם, אני רואה כאן בעיה.
יש לך נתונים על נסיעה עירונית
בירושלים בחברה המזרח ירושלמית? הם זהים לאגד?

בת אריה

New member
אסרו עליהם להפעיל קווים של עצמם

מצב
הנושא נעול.
למעלה