ערוץ 2: האוטובוסים ה"סודיים" של החרדים: בחצי

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
>
א. התפרסם ב'מקור ראשון' ו'כיכר השבת', אאל"ט. ישראל חופשית לא הכחישה. ב. הקרן לישראל חדשה היא ארגון שממן ונותן קורת גג לארגונים אנטי ציונים. ג. עניתי. ד. יש הבדל בין התערבות בפלוטיקה פנימית שלנו, לבין תרומה בין מדינות ושיתופי אינטרסים...
העיתונות החרדית לא אובייקטיבית. זה לא נחשב.

amit1270

New member
העיתונות החרדית לא אובייקטיבית. זה לא נחשב.
"מקור ראשון" הוא לא עיתון חרדי
אבל הוא גם לא אובייקטיבי. וזה לגיטימי. האמת היא שאני לא חושב שיש דבר כזה עיתון אובייקטיבי. גם מעריב, ידיעות ובוודאי "ישראל היום" ו"הארץ" הם לא אובייקטיבים.

mister K

New member
"מקור ראשון" הוא לא עיתון חרדי
אבל הוא גם לא אובייקטיבי. וזה לגיטימי. האמת היא שאני לא חושב שיש דבר כזה עיתון אובייקטיבי. גם מעריב, ידיעות ובוודאי "ישראל היום" ו"הארץ" הם לא אובייקטיבים.
מובן שאין עיתונות אובייקטיבית לחלוטין.
מה שרציתי להגיד זה שה-"הוכחות" שהוא הביא לא תקפות בשל חוסר האמינות וחוסר האובייקטיביות הידועה של העיתונים בהן פורסמו.

ועוד משהו
התפרסם שהקמפיין האחרון שלהם (ישראל חופשית) מומן בידי ארגון שמאל קיצוני אנטי ציוני, ובידי ממשלת גרמניה. בעיני, ההפגנה הזאת - אם המימון שלה מגיע מגורמים שאהבת ישראל אינה בראש מעיינהם כי אם התערבות של ממשלות זרות בפוליטיקה הישראלית - היא גועל (בלי קשר לפתיחת הקווים לתחרות, הורדת מחירים וכו' שאני בעדה. הורדת המחיר היא דבר נצרך, לגיטמי וכו'- השוואתו זה כבר שאלה של השוק החופשי)
מהו שמאל קיצוני? מה מבדיל אותו מימין קיצוני?
או משמאל אמצעי? מי קובע היכן עובר הגבול בין שמאל "רגיל" לשמאל "קיצוני"? מה הופך אותו לכזה? אשמח להסבר מלומד, מנומק עם הוכחות מבוססות.

amit1270

New member
או משמאל אמצעי? מי קובע היכן עובר הגבול בין שמאל "רגיל" לשמאל "קיצוני"? מה הופך אותו לכזה? אשמח להסבר מלומד, מנומק עם הוכחות מבוססות.
עזוב. בוא לא נפתח דיון ארוך מתגובה לא עניינית

עזוב. בוא לא נפתח דיון ארוך מתגובה לא עניינית
צודק, אבל נמאס מסיסמאות חסרות תוכן

בת אריה

New member
מי שממן גופים אנטי ציונים הוא בהחלט שמאל
קיצוני. מי שבעד האויב ולא בעד בני עמו (ואני לא מדבר באופן נקודתי אלא באופן שיטתי. ברור שכולנו בעד שלערביה מסוימת יהיה טוב גם אם היא שייכת לצד השני, אבל מאוד ברור שאנחנו בעד החיילים שלנו ומבחינתנו דמם סמוק מדם האויב.) שעושים עלינו את עיקר האמבוש בעולם.

tanj

New member
קיצוני. מי שבעד האויב ולא בעד בני עמו (ואני לא מדבר באופן נקודתי אלא באופן שיטתי. ברור שכולנו בעד שלערביה מסוימת יהיה טוב גם אם היא שייכת לצד השני, אבל מאוד ברור שאנחנו בעד החיילים שלנו ומבחינתנו דמם סמוק מדם האויב.) שעושים עלינו את עיקר האמבוש בעולם.
יש לי תחושה שאתה פה בשביל הפוליטיקה
ובשביל להגן על החרדים, ולא משנה כמה אי צדק מתגלה בקווי המהדרין. גם הסטת הדיון לכיוון של "שמאל קיצוני" וכו' זו אסטרטגיה לא רעה... אבל לענייננו: בתחבורה ציבורית אין שום קיום לקוי מהדרין ובטח להנחה "לחרדים בלבד" בגובה 50% ממחיר הכרטיס.

יש לי תחושה שאתה פה בשביל הפוליטיקה
ובשביל להגן על החרדים, ולא משנה כמה אי צדק מתגלה בקווי המהדרין. גם הסטת הדיון לכיוון של "שמאל קיצוני" וכו' זו אסטרטגיה לא רעה... אבל לענייננו: בתחבורה ציבורית אין שום קיום לקוי מהדרין ובטח להנחה "לחרדים בלבד" בגובה 50% ממחיר הכרטיס.
יש פה כאלה שרק הזכרת השורש ח.ר.ד.
גורמת להם לאבד שפיות.

tanj

New member
יש פה כאלה שרק הזכרת השורש ח.ר.ד.
גורמת להם לאבד שפיות.
יפה לך שאתה מגן על אדון\גברת אג'נדה פה
ואתה יודע שאני לא תוקף את החרדים בהכללה. הביקורת בפורום על עניני אתרא קדישא ועניני המהדרין היא מוצדקת ולרוב ענינית. ואני לא רואה שום סיבה בטיפוח אג'נדה כמו שחברך "בת אריה" מבצע\ת כאן.

דווקא מי שמצטיין באנטי-ציונות זה המגזר שלך...

amit1270

New member
למה את כותבת בלשון זכר?

mister K

New member
תכף תגיד גם שמרצ היא מפלגה אנטי ציונית...
הבנו את המוטו שלך. אין לי משהו אישי נגד אנשים דתיים או ימניים, אבל אתה פנאט קיצוני. מאלה שהדת חירפנה להם את המוח.

amirv

New member
ועוד משהו
התפרסם שהקמפיין האחרון שלהם (ישראל חופשית) מומן בידי ארגון שמאל קיצוני אנטי ציוני, ובידי ממשלת גרמניה. בעיני, ההפגנה הזאת - אם המימון שלה מגיע מגורמים שאהבת ישראל אינה בראש מעיינהם כי אם התערבות של ממשלות זרות בפוליטיקה הישראלית - היא גועל (בלי קשר לפתיחת הקווים לתחרות, הורדת מחירים וכו' שאני בעדה. הורדת המחיר היא דבר נצרך, לגיטמי וכו'- השוואתו זה כבר שאלה של השוק החופשי)
את שוכחת משהו
מאחר והחרדים הדוחפים לקווי המהדרין - אהבת ישראל לא בראש מעייניהם (ואני מתכוון לישראל כמדינה, לא כבית קברות בן 3000 שנה), הרי מי שנלחם במגמות שהם מנסים להשריש הוא כמעט בהגדרה כן אוהב ישראל, ובטח ובטח כשמדובר על נושא שמה לעשות, לא קשור כלל לימין ושמאל בהגדרתם הישראלית.

stratomaximus

New member
אל תעשה כאן פוליטיקה. אנשי ישראל חופשית הם
אנשי מרץ.
לאו דווקא פוליטיקה
ונניח שישראל חופשית כן הייתה מזוהה עם מר"צ, אני אישית לא מפחד לתמוך ברעיונות שמתאימים להשקפת עולמי, גם אם הם מועלים ע"י תנועה שרוב המצע שלה רחוק מהשקפותיי.

אל תעשה כאן פוליטיקה. אנשי ישראל חופשית הם
אנשי מרץ.
סליחה??? יש הרבה חילונים כופרים אנשי ימין
מובהקים - שונאי שמאלנים ודוסים כאחד ! אני גדלתי בבית חילוני לחלוטין 9 דורות רצופים של בשר חזיר מעולה - משכיל בטירוף וימני לחלוטין. אצלנו בבית לא סבלו: לא דוסים ולא ערבים ובטח לא שמאלנים. המוטו היה: אשכנזים-חילונים-ימנים-משכילים ! אני שברתי אותו קצת כי התחתנתי עם בחורה שהיא חצי מרוקאית ואני מאוד מבסוט מזה ! חוצמיזה חובה לציין כי התלמידים המצטיינים שלי ואלו שמצליחים הכי טוב בבחינות הבגרות הם מעדות המזרח ! התלמידים ממוצא אשכנזי מאוד חלשים בשנים האחרונות. את כל הפרסים ותעודות ההצטיינות לוקחים תלמידים ממוצא מזרחי ! ואת זה אני אומר בתור אשכנזי ייקה אמיתי. אלו הן העובדות: המזרחים פשוט טובים יותר בלימודים ומגיעים רחוק יותר בהישגים ! זו העובדה אם נרצה, אם לאו. נקודה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה