ערב קוספליי ~ מיפן הרחוקה

cowgirl Ms

New member
ערב קוספליי ~ מיפן הרחוקה

זה בטח משך את תשומת ליבכם. XD העניין לא עד כדי כך מרגש, אבל נו, הייתי חייבת! ;; אתמול בערב בפאב שאני עובדת בו המאמא [הבוסית] החליטה שזה יהיה ערב קוספליי! אז היא ועוד אחת התחפשו למיידס, אחרת התחפשה לסקול גירל [זנותית-מזו] ואני בגלל שלא אהבתי את התחפושות שנותרו, התחפשתי לסינית, עם השימלה הסינית ה100ממת שלי. לפניכם התוצאות~ מימין ריאונה [המאמא, או כשאנחנו קוראים לה- המלכה], באמצע לונה [פוסטמה מפגרת] ומשמאל אני~~~ ^-^

cowgirl Ms

New member
עוד פעם

ריאונה ומומו. ^^ [אוף זונות, אני רציתי את המייד. :( ]

cowgirl Ms

New member
ועכשיו בלי קשר....

אובססיה לתותים ומגורים ביפן...... התוצאה לפנייכם........... ._. ויהיו עוד~~ ^_^

cowgirl Ms

New member
זהו. ^^

חכו חכו שאני אחזור לארץ~~! אכנס בעניין הקוספליי חזק מאוד! במיוחד שעכשיו גם הכנסתי את החבר שלי לאנימה...

XannieChan

New member
את תיירת שם או... פ=פ....

עבריינית, חכי למשטרת ההגירה. סתם, אבל בתור מה את שם בדיוק פ=פ!

Serf SaN

New member
אעעעעעעעעעעע

אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך אני שונא אותך ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; גם אני רוצה לגור ביפןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

cowgirl Ms

New member
באמת באמת באמת

שזה לא כזה מלהיב כמו שזה נשמע. וזה בא מפי אוטקואית ויפנופילית מגיל 15. אבל בהחלט שווה לקפוץ לפה בשביל השופינג. וטוקיו. וסאקורה.

Keitarou

New member
מארי~~! 3>

וואה!! איזה כיף לך! ^^ תקני דברים שווים ותצלמי את כולם כשאת חוזרת, ברור?! XO ואם את יכולה תביאי לי את מומו איתך~ ^^

cowgirl Ms

New member
דווקא מומו.... בעע

ריאונה כוסית על, היא סתם יוצאת מעוכה בתמונות. אבל בחיי שיש לה את הקול הכי מעצבן ששמעתי בחיים שלי. בא לי לדחוף לה איזה גרב לפה o_O

akane

New member
איזה מגניב מריאנה D:

קודם כל, התותים שקנית שווים *ם* והבנות נראות חמודות כ"כ וצעירות מידי :O אחת אמורה להיות הבוסית שלך? הן נראות כמו בנות 16. את נראית מצויין בשמלה *;;* ותמותי כי את ביפאן O_O

למעלה