ערב טוב

גדעון היחידי

New member
מנהל
חמודים אתם
חשוב להראות נוכחות
כך נבנה את הפורום שלב אחרי שלב
תודה ולילה טוב
גידי

העבודה

העבודה היא לא ארנבת, היא לא תברח - אפשר לשבת
העבודה היא כמו סבא צב - היא לא תברח - אפשר לשכב
כמה טוב לא לעשות כלום ואחר כך לנוח קצת!
את זה כותב מישהו שבחיים לא היה יום אחד מובטל (עד הגמלאות)

גדעון היחידי

New member
מנהל
ערב טוב ללי בא, ולכולם כאן.
אז ככה
תדעו שאני עברתי הליך קשה ולא פשוט.
הייתה לי חברה ענקית לעבודות תת קרקעיות.בהיקף עבודות של 10 מליון ש"ח לחודש 40 פועלים ושש מכונות ומנופים לעבודות ביסוס מתחת לאדמה.
בשנת 2000 בנק לאומי גרם לי לכינוס נכסים פשיטת רגל. ופרוק החברה
הוילה בהרצליה פיתוח, היאכטה, המכוניות היקרות וכל הציוד נמכרו במכירה פומבית ב10% מערכם
אני ורעייתי נותרנו בלי כלום. רציתי להתאבד (אני קצין קרבי בצה"ל והיה לי אקדח ברשיון.)
היא לא נתנה לי. חיבקה אותי וביקשה שארד מזה. יש ילדים יש נכדים שחה לי .לא לקחנו מאף אחד זה שלנו. והמשכנו.
לפני שנתיים בני שידך לי עו"ד נפלא שעשה לי פשיטת רגל אישית ללא חיוב. זה הליך ארוך שעומד להסתיים בעוד 5 חודשים .אז אקבל פטור מהעבר וחיים חדשים. עכשיו אנחנו מבריאים את התא המשפחתי. בימים אלה אני מחדש את רשיון הנהיגה שלי, ואנחנו מתכננים חזרה לחיים נורמליים.
תקשיבו חברים יקרים אם אני יכולתי לשרוד משבר עמוק כל כך כל אחד יכול להתמודד עם הבעיות שלו להיעזר בחברים ולהצליח.
אשמח לעזור לכל מי שזקוק, בשיחה, בעצה ובכל דבר אחר.
דברו אתי
גידי.

tzachy

New member
סיפור מרתק

(שכבר קראתי אותו בעבר כאן). אומרים ש"הדשא אצל השכן יותר ירוק"... אז אני רואה אצלך את מה שכרגע אין לי (זוגיות, מתאימה). אני חושב (זו השערה) שזה שהצלחת להגיע לגבהים גבוהים (לפחות במונחים כלכליים) כמובן קשור לאומץ וליכולות שלך (כמנהיג, מארגן וכד' (כמו מפקד/מנהל)), אבל גם -אולי- לתמיכה שזכית לה מבית (לא מזמן קראתי מאמר באינטרנט שדן בדיוק בזה - כשיש לגבר אישה תומכת, הוא מעז יותר ולכן גם מצליח יותר שנאמר (גם אם הפמיניסטיות לא תאהבנה את זה...): "מאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה תומכת").
אם הנ"ל היה בגדר השערה, אז את ההמשך אתה ציינת בעצמך: התמיכה שקיבלת ברגעי המשבר, היא אולי מבחן לזוגיות (שכמובן עדיף בלעדי מבחן כנ"ל). אישתך עמדה לצידך וזה מרגש ולא מובן מאליו בימינו. ככה זה צריך להיות. שמעתי גם על מקרים שהאישה עזבה/התגרשה מבעלה כשהיה קושי כלכלי. בכלל... ברגעי משבר אתה מגלה מי החברים האמיתיים שלך וגם זו, אני משער, איזו נחמה פורתא...
כל הכבוד שהצלחת לעבור את רגעי הקושי והתיסכולים ושאתה מסתכל קדימה.

לי בא

New member
כל הכבוד

זה דורש המון תעצומות נפש להצליח לקום אחרי נפילה כואבת.
כיף לשמוע

sweet virginia

New member
הי גידי, זה מחמם את הלב

שמחה לשמוע שהתקופה הקשה כמעט מאחוריך.

גדעון היחידי

New member
מנהל
אכן סוויטי (מתוקה)
מקווה בכל לבי שאת והחברים האחרים תקראו שוב ושוב את שכתבתי
ותקחו דוגמא איך אפשר וניתן להתגבר על בעיות בחיים
יהיו קשות וחמורות כאשר יהיו.
מביא כאן קישור לשיר מקסים של הביטלס(החיפושיות ששמו
עם מעט עזרה מידידי. הנה הקישור תהנו ותתחזקו
גידי
https://www.youtube.com/watch?v=jBDF04fQKtQ

sweet virginia

New member
צודק גידי, אבל

לפעמים יש קשיים שהם יותר אה... נקרא לזה ערטילאים או מופשטים. כלומר לא בגלל אירוע כלשהו אלא ממקום פנימי. במקרה כזה צריך קצת יותר מרצון טוב.
&nbsp
אבל תודה ויישר כוח! על הרצון לעזור לאחרים ועל היכולת לעמוד בגבורה מול הקשיים האישיים. אין ספק שכולנו יכולים ללמוד מזה.

גדעון היחידי

New member
מנהל
תודה סוויטי
ראשית על המחמאה שנתת לי (הסמקתי)
ושנית עצם תגובתך מה שלא עשית לפני שבוע + - זו כבר התקדמות מסוימת.
למילים יש כוח משלהם ואם משתמשים בהם נכון במובן חיובי הן יכולות להביא מרפא ומזור לאחר
שוב תודה ותמשיכי לכתוב.
גידי

tzachy

New member
לילה טוב

לא משהו מיוחד, מלבד זה... ששקלתי לעשות רכיבת אופניים בערב/לילה
, אבל כבר היה יחסית מאוחר אז ויתרתי.

[אני מתכונן כבשנים האחרונות (זו תהיה הפעם השישית) לעשות את סובב ת"א במסלול ה+40 ק"מ. נערך בסוכות (פעמיים הקפה של ת"א, הקפה אחת (בערך)= מאזור גני התערוכה, דרך איילון עד לאזור מחלף וולפסון, משם, דרך יפו עד לאזור הטיילת ומשם צפונה עד רוקח וחזרה לכיוון איילון) לא מאוד קשה, אבל צריך להרגיל את הגוף למאמץ (אני משתדל לא רק לרכוב, אלא גם בזמן טוב מבחינתי (אני לא רוכב מקצועי ואני גם לא רוכב על אופני כביש, אלא אופני הרים שהן יותר כבדות ואיטיות (אבל יותר נוחות)). את הסובב האחרון (כמדומני 41 ק"מ) עשיתי בשעה וחצי וכמה דקות (שזה זמן לא רע מבחינתי (אם אני זוכר נכון זו היתה מהירות ממוצעת של 26.6 קמ"ש, כאשר את הקטע האחרון עשיתי(/עשינו) בגשם שוטף כולל שלוליות ובוץ/פיח וכו'.. (גשם ראשון?)), את אחד מאלו שלפניו עשיתי כמדומני בשעה ו-40 ומשהו דקות, כך שאני משתפר... אני במקביל דואג להשיל מעצמי כמה ק"ג... גם מהסיבות הנדושות, אבל גם מהסיבות המדוושות
קרי מעט פחות מסה להניע (בעיקר משמעותי בעליות).]

לי בא

New member
איזה יופי

אני לא יודעת לרכוב על אופניים.
ניסיתי כמה פעמים והתיאשתי

tzachy

New member
תודה רבה

התייאשת?... את יודעת כמה פעמים אני ניסיתי למצוא בת-זוג ולא מצאתי?...

היאוש צריך לדרבן אותך לנסות שוב... (easier said than done), רצ"ב חיפוש בגוגל...

לי בא

New member
אה זה רק אופניים

אני עושה ספורט אחר.
חזרתי לחדר הכושר ואני עושה זומבה שזה הכי כיף לי בעולם.

tzachy

New member
אין כמו
...

הכוונה לרכיבה באזורים מתאימים (שבילי אופניים), כשיש הרבה ירוק מסביב, רוח נעימה וכו'

רק עכשיו התוודעתי למושג הזומבה (הגדרה, סירטון).

העיקר שאת מרוצה מזה. לכל אחד/ת, באמת עשוי להתאים משהו אחר...

אם כי, נשאלת השאלה האם פעילות כזאת עוזרת באמת לכושר? (ממה שידוע לסיבולת לב-ריאה, רק או בעיקר פעילות כמו ריצה, רכיבה על אופניים (ולא חשמליים...), שחיה (ואולי גם הליכה מהירה) וכד' תורמות).

לי בא

New member
הלב דופק בטירוף

הזיעה נוטפת ומרטיבה אותי,
אני מניחה שכן.
ככה אומרים.
אני גם עושה הליכון, לפחות משתדלת פעם ביום 45 דקות.
ממש עונג צרוף...

tzachy

New member
אם כך...

ה-45 דקות ביום, זה בהחלט מכובד בפני עצמו.
אתמול עשיתי פעמיים 45 דק' הליכה ברחוב (הלכתי ממקום X למקום Y וחזרה, כדי לפגוש חבר).
אני מעדיף את ההליכה בחוץ כנ"ל את הרכיבה (מאשר הליכון או אופני כושר), למרות לעיתים זיהום האוויר

(גם בגלל שאני רואה אנשים/נופים וכו'... ומי יודע? אני עשוי להתיקל במישהי שתמצא חן-בעיני ואז אולי נכיר ואז אולי נתאהב ואז אולי נתחתן ואז אולי יהיו לנו ילדים... וכו' וכו'
).

לי בא

New member
בדיוק מאותן סיבות

אני עושה ספורט במכון כושר.
אם אלך בשכונה שלי כל דקה אפגוש מישהו ואצטרך לעצור ולפטפט ואז האימון יהיה פחות אפקטיבי.
אבל הסיבות שלך בהחלט ברורות לי.
&nbsp
&nbsp

למעלה