ערבי שהציל ילדים ישראלים.

LHOswald

New member
מצחיק

אתה טועה. קודם כל לא מבין מאיפה לך שאני גזעני? אני לא אומר שלא, ולא אומר שכן, אבל ממה הסקת מסקנה כזאת? ממה הסקת מסקנה שאני רוצה מלחמה? ושוב, בהחלט יש מה ללמוד לכולם מהמשפחה הזאת, אבל מה שאר הערבים קשורים כאן אינני מבין.

spoop

New member
נכון

הצד שלנו מתפוצץ באוטובוסים. הצד שלנו מפר הסכמים. הצד שלנו יורה פצמרים וקאסמים על אזרחים חפים מפשע. הצד שלנו מטיף לניצחון על "האוייב הציוני". המנהיג שלנו(שלא חסר לו בכלל) מכחיש שואה. הצד שלנו שורף את דגלי הצד השני,אחרי שהוא מקבל מהם מתנה. הצד שלנו מחנך ילדים מגיל 0 להיות שהידים ולשנוא יהודים. הצד שלנו מפר את האמון שנותנים בו,פעם אחר פעם. אנחנו הרבה יותר גרועים מהערבים...תכלס מה שאנחנו עושים-הגנה עצמית-זה דבר חסר אנושיות.

One Echoe

New member
במקום שיש בו טיפת מים.

יש אגם שלם. אני מאמין שיש עוד הרבה ערבים כדוגמתו, אי שם, בשטחים, במקומות שאנחנו נוהגים להכליל.

One Echoe

New member
נופר.

חשבתי שאת לא מאמינה בתקשורת. מה קרה? פתאום את מסתמכת על התקשורת בנושא כ"כ טעון? בכנסים של ארגוני טרור ברור שתראי הרבה אנשים שתומכים, כי זה כנסים של ארגוני טרור!!!!!!!!!!!! מן הסתם... אז ראית 2 ערביות מקללות, אז? את יודעת כמה פעמים ראיתי אנשים אומרים " הערבים הם חרא, כל הערבים צריכים למות " ? רק בפורום כאן יש לנו כמה " נאורים " כאלה. אני חושב שהצד שלנו הרבה יותר גרוע מהם. עם כל הכבוד לך.

spoop

New member
כי כמה אפשר לצלם תמונות מעזה

בערוץ 2 ולהראות ערביות מקללות,וכנסים של אירגוני הטרור,ועל המריבות המשפחתיות שלהם,זה נראה מאד שהם רוצים להכנס במישהו(כי תאמת די דפקו אותם כל השנים)

One Echoe

New member
אה, הבנתי אותך.

גם אצלהם יש אנשים טובים. אבל יש לנו ללמוד מהם הרבה... הם רוצים שלום... משהו שאצלנו קצת שכחו מה הוא.

One Echoe

New member
שאלה שאני באמת רוצה לדעת.

איך את יודעת שהם תומכים בזה? באמת, אני רוצה לדעת. בלי טיפה של ציניות.

spoop

New member
והדרך להראות שהם רוצים שלו היא

להתפוצץ באוטובוסים? לזרוק פצמרים? קאסמים? אני יודעת שזה לא כולם,אבל הפלשתינים די תומכים בזה. הם שונאים אותנו תפנימו!

LHOswald

New member
בינתיים אני רואה

מקרה ספציפי אחד, זהו. השאר פרי הדמיון שלך.

One Echoe

New member
לא, מהרבה כמוהם.

כבר אמרתי לך, במקום שיש טיפת מים, יש אגם שלם.

LHOswald

New member
בינתיים אני רואה

מקרה ספציפי אחד, זהו. השאר פרי הדמיון שלך.

One Echoe

New member
גם אם תהפוך אותם למפלצות,

זה לא אומר שהם ככה. בינתיים אני רואה בין היהודים הרבה גזעניים, כולל אותך.

LHOswald

New member
להמשיך לשחק אותה קשה הבנה

לא מתאים לך. תקנה משקפיים אם אתה לא רואה גזענים אצליהם.

One Echoe

New member
כן, באמת.

אני סה"כ רוצה שתראו שהם בני אדם, ויש הרבה מהם שגם רוצים שלום. אצלנו יש פחות.

spoop

New member
באמת?

במקום שיש טיפת מים, יש אגם שלם? לי זה נשמע כמו כיסוי יפה למילה הכללה. אפשר גם להכליל עם דברים טובים אתה יודע... ע"פ הגרסא שלך כל התנהגות של פשתיני מעידה על הכל הציבור.

LHOswald

New member
מה אתה מספר

באמת? לא ידעתי שערבים רוצים שלום ויהודים רוצים מלחמה. אנשים רגילים רוצים שלום משני הצדדים, אבל עדין. מה יש ללמוד מהם שאין לנו?

למעלה