עצה בהתאמת בגדים

אני דווקא אהבתי יותר את החולצה בתוך החצאית

kagome10

New member
הרוב קובע!

וברוב של שלוש קולות נקבע כי החצאית תשודך לחולצה :)

kagome10

New member
וכמובן שאת הכי חשוב שכחתי

החולצה תהיה בתוך החצאית!

dify

New member
זה הצירוף שהכי אהבתי

התמונות שלך גרמו לי לשאול את עצמי מה את רוצה לשדר לעולם. אחרי זה תהיתי מה כולנו משדרים לעולם בלבוש שלנו, ואז התגלגלתי לשאלה- האם מה שאנחנו חושבים שאנחנו משדרים זה באמת מה שאחרים רואים?

אז קראתי את הגבולות ששמת במקור (בלי אקססוריז, מעל חולצות עם הדפסים, חולצות ללא כפתורים וכד') ואני לא באמת בטוחה מה התפקיד שלנו כקהל פה, כי יש לי תחושה שהטעם שלך מגובש ואת בהחלט יודעת מה את אוהבת על עצמך :) שזה מצויין לכשעצמו :)

התמונות שלך לא נפתחות לתמונה גדולה, כך שקשה לי להגיד עליהן הרבה, מלבד צירוף הצבעים של התמונה הזו (יין-שחור) שבעיני הוא מהמם (באמת איך אפשר לטעות עם צבע יין?
)

אולי בגלל שכל החצאיות בעצם זהות בגיזרה ובסגנון, ומצד שני גם החולצות, נוצרה אצלי תחושה שבעצם צירוף הצבעים לא כל כך משנה, כל התלבושות הלו בעצם משדרות את אותו קו. מאד שונה אגב מהתמונה שהעלת פה לפני כשבוע

אני תוהה למה את מצפה מהקוראות, נראה לי שאם תנסחי שאלה תקבלי תשובות יותר מוגדרות :)

נ.ב. גם בעיני חולצה בפנים יותר מוצלח, אבל יתכן שאם התמונות היו גדולות יותר זה היה נראה אחרת.

שאלה אדירה - מה אנחנו משדרים באמצעות הבגדים

צריך לפתוח שרשור כזה ויש לי הרגשה שכל אחת שקוראת / מגיבה פה קבוע, תדע מה האחרות רוצות לשדר.

באשר לפותחת השרשור, יש משהו מאוד אחיד, מקובע ואניגמטי בכל ההופעות. לא הצלחתי לפענח אותך.

כרגיל - התשובות אצלך בלבד.

kagome10

New member
הכל בגלל פסח

ההורים שלי נסעו לטייל ולקחו איתם את המלצלמה האמיתית, אז אני לא יכולה לצלם תמונות בגודל מלא.

בנוגע למה שמשדרים - אני אפתח שרשור חדש. אלוהים יודעת - זה נושא ארוך מספיק בפני עצמו.

ומה שאני חותרת עליו זה בדיוק מה שקיבלתי - דעה שלא משוחדת על ידי ההרגלים שלי. בפורום הזה למדתי שאפשר להכניס חולצה לתוך החצאית. כאן ועכשיו הוחלט מה אלבש לארוע החגיגי הבא.
בתוך גבולות הנוחות (שאלו גבולות שאני לא מוכנה לשנות. נוחות קודמת ליופי) לראות מה כדאי לשנות.
כשאני אלבש לחג הבא את החצאית הזו ואת החולצה השחורה בתוכה - תוכלו לדעת שזה בזכותכן.

youngG

New member
חולצה בפנים, חד משמעית!

מאריך או מגביה אותך, איך שלא תקראי לזה.... אבל אין ספק בכלל שהפרופורציות שנוצרות כשהחולצה בפנים הן הרבה יותר מחמיאות לך

אטילה878

New member
את יודעת מה את מזכירה לי? אוי אוי אוי

אוי ראשון - כי את נראית (לדעתי) מצוין בכל הצירופים
אוי שני - כי את נראית מצוין בכל הצירופים
אוי שלישי - כי את נראית מצוין בכל הצירופים

גם בפנים טוב - מסתבר שלדעת כולנו
גם בחוץ טוב
רק את יכולה לדעת מה הכי נח לך ולהחליט אם בפנים או בחוץ או פעם כך ופעם אחרת

חג שמיאח!

al haboker

New member
דעתי +

כשאני מתלבשת בצבעים ביותר מפריט אחד (צבעים= לא שחור או לבן) לאאוטפיט, אני פשוט לא חושבת על זה יותר מידיי. ברגע שאת מתנהלת עם הצבעים בטוב, זה פשוט נראה טוב. לפני כמה ימים לבשתי גרביונים סגולים, נעליים אדומות, חצאית וחולצה שחורות, עליונית ירוקה ותיק בצבע חרדל (יום כביסה...) נשמע מזעזע אבל קיבלתי ים מחמאות!

והנצל"ש, ובכן, טוניקות.
הן קצרות מידיי כדי להיות שמלה, וארוכות מידיי בשביל מכנסיים\שורטס\חצאית. מה עושים עם זה?? אני לא רוצה ללכת עם טייץ. יש לי 2 טוניקות מהממות, שאני לא לובשת רק כי אין לי מושג איך.
HELP

למעלה