על ביטוח בריאות פרטי

לא המלצתי, איך שלא תסתכלי על זה.

כתבתי שלהראל יש כיסוי "מהרחבים ביותר". לא הכי רחב, מהרחבים ביותר, בהנחה, כמובן, שמדברים על הפוליסה הרחבה ביותר (שזה מה שאני ביררתי)

זכותך להתייחס רק לפיסקא אחת מתוך הודעה שלמה ולפרש אותה כרצונך

(גם את המלצת על הצגה. זה אומר שזו ההצגה הכי טובה? או ששמעת על מנשא מסוים הכי הרבה המלצות, זה אומר שהאחרים לא טובים?)

ExNewYorker

New member
אני התחלתי עם ביטוח פרטי כשעבדתי במקום עבודה

מסוים שכיסה את הביטוח.
כשעזבתי את מקום העבודה, תהיתי ביני לביני אם לבטלו. בסופו של דבר החלטתי שלא.
בהריון דווקא כיסה לי כמה ביקורים אצל רופא פרטי, דיקור מי שפיר פרטי (החלק של הרופא שלא היה ממומן ע"י קופת החולים שלי), ניתוח קיסרי (יש מן תשלום כזה לכל יום אשפוז) וכל הבדיקות הגנטיות הוחזרו לי (החלק שלי).

כן, זו הוצאה (משהו כמו 250 ש"ח לי ולמתוקי שלי) - מבוטחת בהפניקס.

לאור כל סיפורי הזוועה אני החלטתי שאני לא מבטלת.

rnavina

New member
לנו יש ביטוח בריאות פרטי וגם ביטוח סיעודי

מעדיפה לשלם ולא להזדקק. ביטוח לאוטו יש לכולם אז למה להפקיר את הבריאות? אני מעדיפה לישון בשקט בלי לדאוג מברוך כלכלי כתוצאה מבעיות בריאות חמורות.

C a t h y

New member
זה גם מה שאני אומרת, אבל

מי יודע אם בבוא היום החברות יעמדו בתנאים ולא יעבירו אותנו שבעת מדורי גיהנום עד שיאשרו לנו כמה שקלים?
מטריד אותי קצת

לנו יש שני ביטוחים, אחד מהעבודה שלי ואחד מהעבודה שלו.
אם לא היה מהעבודה - היינו עושים פרטי.

Koketka11

New member
גם אם כן, בסוף תקבלי את הכסף

נכון שלפעמים זה תהליך, במיוחד כשנדרש משהו נסיוני, אבל עדיין כשמדובר בעלות טיפולים שיכולים להגיע למאות אלפי שקלים, לא היתי לוקחת את הסיכון.
בזמנו הייתה כאן גולשת שנפטרה בסרטן. היא נסעה לגרמניה לקבל טיפול נסיוני ולמרות שלא היו שום הוכחות לזה שהטיפול עוזר ( והיא אכן נפטרה
) עדיין הביטוח מימן לה למיטב זכרוני 60 אחוז מעלות הטיפולים. זה היה לפני כמה שנים אבל נדמה לי שזה המספר שהיא נקבה בו.

sherlooka

New member
חצי בלת"ק

אני לא יודעת מהין הבעיות הרפואיות שאת נתקלת אבל שווה לבדוק אם בכלל יש לדברים הללו כיסויים בחברות הפרטיות.

אנחנו מבוטחים ב"הראל" כל המשפחה.
כמעט ולא נזקקנו וטוב שכך.
בפעמים המעטות שנזקקנו היה שירות בסדר גמור.
ההורים שלי מבוטחים שם שנים - ולא עלינו, נזקקו ועוד איך, לא פעם ולא פעמיים (היו תקופות של פעם בשנה כמעט. ניתוחים פרטיים מכוסים עד השקל)
הם מאוד מרוצים כמובן.
לבעלי הייתה אופציה של ביטוח בריאות אחד מהעבודה, והסוכן שלנו המליץ לא לוותר עליהם.

מצטרפת למה שכבר נאמר - סוכן טוב הוא הבסיס לכל זה. סוכן טוב וזמין. כזה שאפשר לפנות אליו בכל קשקוש וקשקוש זה יותר חשוב מאיזה ביטוח. כך לדעתי.

למעלה