עכשיו תורי

עכשיו תורי../images/Emo60.gif

טוב אני יודעת שאני ממש לא בסדר שלא כתבתי כ"כ הרבה מאז חזרתי מהפגרה אבל אני מקווה שהמילים יספיקו לתאראת סדר הדברים, בשעה טובה ובקרוב אצלכן(יסלחו לי הבנים)נקלטתי להריון והיום שמעתי את הדופק של הפיצפון מרגש עד דמעות. אבל היום גם השתחררתי מבי"ח ליס לאחר ששכבתי בו כשבועיים עם היפרסטימולציה קשה ניקזו ממני 10 ליטר נוזלים וכל זאת משום שהייתי פושעת והזנחתי את הסמנים המדאיגים שהיו בדרך אני עם שחלות בגודל פומלה גדושות בעשרות ציסטות וכידוע ההיפר עומד ביחס הפוך להריון כך שזה די מנחם שהמצב מחמיר מצד אחד אבל מצד שני זה כואב. אני חייבת לציין ששהותי בליס הפתיעה אותי לטובה הצוות של הרופאים והאחיות היה לא פחות ממעולה אדיב חביב וכמובן מקצועי אחד אחד לא היה רופא או אחות שהגיעו אליי (ותאמינו לי בשבועיים אתה רואה המון )ולא גרמו לי להרגיש טוב נפשית כמובן וכן פיזית בי"ח ברמת ניקיון מדהימה. כל יום כמעט הדיע אליי לביקור נוסף מנהל המחלקה פרופ´ ליסנג שהיה מאוד מאוד אנושי ומקצועי.וכמובן הרופא הדגול שלי (שדרך אגב אני מטופלת אצלו דרך קופ"ח)הגיע לבקר אותי במחלקה כמעט כל יום לעודד ולחזק כי זה באמת שובר להיות כ"כ הרבה זמן בבי"ח.נשאר לי להודות לכם שותפים יקרים שהושטתם לי יד ברגעי משבר וקנאה ונתתם לי את האפשרות לחוות איתכם את הרגשות הכי אינטימיים ולהבין שלהיות בטיפולי פוריות זו לא מחלה אלא הזדמנות, הזדמנות להעריך כל עידוד קטן לא לתת לבדיקות והאכזבות להפיל את הנפש ואם הנפש מעדה קצת אז יש לי אתבן וחשוב לי מכל, לפני הטיפול האחרון ישבנו אישי ואני ואמרתי לו שלאור כל הכשלונות שעברנו אני מרגישה נפל, עקרות אני מתפללת להיקלט רק כדי להוכיח לעצמי שאני יכולה. היום אני שמחה שנקלטתי ואני גם זוכרת את אותו רגע אני מקווה שההריון יחזיק ויצליח אבל יותר מהכל היום אני מרגישה מנצחת. אני מאחלת לכולכן מכל הלב שבקרוב אבל ממש בקרוב ניפגש בפורום אחר. אני משאירה לכם 40 מתוך 86 האצבעות שלי שתחזיקו לעצמכןממני כי בליבי אני איתכן. סליחה על האורך אם דרך מה שכתבתי גם עודדתי בדרך כלשהיא אז יצא שכרי... יאללה בואו, כחלחלת

עמית@

New member
מזל טוב כחלכלת!

שרק ימשיך כך
משמח מאוד ומרגש. תרגישי טוב ותשמרי על הגור

מירה@

New member
כחלחלת יקרה,

המון המון מזל טוב. שיהיה לך הריון קל, תקין ומשעמם מירה

יפעתי&

New member
../images/Emo49.gif ../images/Emo65.gif איילת ../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif

משמח עד מאוד... שיהיה לך מעכשיו בקלות ובלי אשפוזים בכלל ושיהיו רק בשורות טובות ודברים טובים
ושמחה ואושר

ligo

New member
איזה בשורות טובות!

מקווה שהציסטות יעלמו ושהשחלות יחזרו לגודל הטיבעי (למרות שאני יודעת שזה לוקח זמן) ושההריון יהיה נהדר וקל!

עידית ד

New member
כחלחלת יקרה שלנו ../images/Emo95.gif

מזל טוב חמודה איזו התרגשות איזה כייף שיהיה לך הריון קל ומשעמם עד הלידה המדהימה עידית

דיגי

New member
הרבה הרבה הרבה מזל טוב../images/Emo39.gif

ותודה על העידוד... ששאר החודשים יהיו שקטים. בהצלחה דיגי

רומי^^

New member
יווווו איזה יופי - מזל טוב!!!!!!

שיעלה ויכפיל וישלש וירבע ושיהיה הריון מהיר
וקל
מזל טוב!!!!!

טביקאט

New member
איילת כחלחלת עם פס כחול!../images/Emo102.gif

עם בשורות כאלו לא נורא בכלל שלא נכנסת לבקר! מאחלת לך המשך קל ונעים, בלי אשפוזים ובלי בתי חולים, הרבה שמיעות דופק משמחות, ורק טוב! בשורות טובות והמון אושר טביקאט

טביקאט

New member
אז פיפי על מקל ומיד!

רק בשביל לראות את הפס הכחול! (אחרת איך נאמין שהוא שם?
)

../images/Emo49.gif ../images/Emo49.gif

כחלכלת, כלכך שמחה בשבילך. איזה כיף לשמוע אל התפתחויות כאלו. מצד אחד כואב לי לשמוע על ההיפר המחמיר, אך מצד שני, שיחמיר, רק העיקר שהעובר ישאר ברחם תשעה חודשים שלמים. שיתפתח להיות שמשונית כחלכת מדהימה. מקוה לשמוע רק התפתחויות חיוביות. שיהיה המשך הריון קל ובריא.
שרה

הרמוניה

New member
המון המון מזלטובים../images/Emo65.gif

שימשיך ויתפתח שתפרחי ותשמיני ושתאחזי עולל מתוק בידייך..... נורא כיף לשמוע הרמוניה

נטאשה

New member
איילת ../images/Emo79.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo42.gif ../images/Emo65.gif

איזה יופי. מזל טוב ענקי. ו...כן, אני שואבת ממך המון עידוד ומחכה גם להרגיש מנצחת כי אני מרגישה שאני נלחמת מאוד בהרגשת הכשלון התמידי ורוצה להוכיח לכולם ולעצמי בעיקר שגם אני יכולה! המון
ושיהיה הריון נהדר וקל. דלית

yaelhul

New member
מזל טוב כחלכלת ../images/Emo77.gif

והכי חשוב, לאור מה שקורה כאן להריונות צעירים לאחרונה -
חמסה|
חמסה|
שימשיך בריא ותקין וארוך ומשעמם, ועם הרבה אושר ונחת. יעל

כחלחלה - ככה נעלמים?

אבל איזה כניסה מרשימה!!! וואו - שיחקת אותה בשקט בשקט והוכחת כמה פגרה/הפסקה עושה טוב. ממש שמחה בשבילכם - לצד העצב עם אלסי תשמרי על עצמך חמודה ותשמרי על קשר
נשיקה|

למעלה