עכשיו הבנתם למה עופר וינטר לא קודם

איציק5111

Well-known member
בריק הוא prick
הציונות הדתית המגזר השנוא בישראל?

הציונות הדתית טובה רק בשביל להילחם בעזה אבל לא בשביל להיות נבחרי ציבור או בכירים בצהל ?

את הדיעה של הציונות הדתית אסור לשמוע?

לפני שתביא לי את בורג כנציג הציונות הדתית, למי רוב הציונות הדתית מצביעה?

Harrington

Well-known member
מנהל
סליחה, אבל מה ההבדל בין סירוב לשמוע את דעת הציונות הדתית לטענותיך (בשרשור "אזרחים למופת") כלפי גולשים שיש להם דעה אחרת בנושאים שבדרך כלל בקונצנזוס בחברה (כמו למשל עמידה בצפירה)? דעתם לא ראויה להישמע? משקל דעתם של הסבורים אחרת בנושא פחות ממשקל דעתך (או דעת כל ישראלי אחר כמובן)?

evglev1

Well-known member
מנהל
סליחה, אבל מה ההבדל בין סירוב לשמוע את דעת הציונות הדתית לטענותיך (בשרשור "אזרחים למופת") כלפי גולשים שיש להם דעה אחרת בנושאים שבדרך כלל בקונצנזוס בחברה (כמו למשל עמידה בצפירה)? דעתם לא ראויה להישמע? משקל דעתם של הסבורים אחרת בנושא פחות ממשקל דעתך (או דעת כל ישראלי אחר כמובן)?
עובדה שגם באמריקה לא היו מוכנים לשמוע את דעתי שהאפרטהיד בדרום אפריקה היה צודק ומוסרי ואפרטהיד בין יהודים לערבים הוא המשטר האופטימאלי עבור ישראל. נראה שאנדרסן חזה את העתיד כשכתב את בגדי המלך החדשים.

Harrington

Well-known member
מנהל
עובדה שגם באמריקה לא היו מוכנים לשמוע את דעתי שהאפרטהיד בדרום אפריקה היה צודק ומוסרי ואפרטהיד בין יהודים לערבים הוא המשטר האופטימאלי עבור ישראל. נראה שאנדרסן חזה את העתיד כשכתב את בגדי המלך החדשים.
״עובדה״ שמה אמורה להוכיח בדיוק?

שיש סתימת פיות מצד אלה שטוענים שהם דוגלים בחופש הביטוי.
עופר וינטר לא קודם כי הוא היה מתנחל שלמד במכינה קדם צבאית ששמה בני דוד שסרב לנסוע להרווארד ולקבל את שטיפת המוח האנטי ציונית .
הסיבה השניה היא שהצבא לא רצה מפקדים עם כיפה על הראש
""חוויתי את זה בעצמי כשהייתי הרב הצבאי הראשי", נזכר תא''ל במיל' הרב אביחי רונצקי, ותוקף את כלי התקשורת שמתעללים, כלשונו, במפקד חטיבת גבעתי אלוף משנה עופר וינטר.
השלישית זה מה שהוא הקריא לפקודיו לפני הכניסה לרצועה בצוק איתן נדמה לי.
ציטוט: """אני נושא עיני לשמיים וקורא עמכם 'שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד'", כתב אז המח''ט. "ה' אלוקי ישראל היה נא מצליח דרכינו אשר אנו הולכים ועומדים להילחם למען עמך ישראל כנגד אויב המנאץ שמך".
על זה הוא לא קודם בצבא עוד הרבה לפני חרבות ברזל.
אבל אתה לא לומד. כמו שתמכת בבן הבלייעל מרשל פתן בנט ועוזרתו המסורה שני שקרנים שתראה איפה הם נמצאים היום ושצדקתי כשאמרתי שאחרי גניבת הקולות מימין ומסירתם למנסור עבאס ולפידוס הקריירה שלהם מתה כמו אז גם עכשיו אתה לא מאמין לי כשאני אומר לך שהייתה בגידה במודע מהקצונה הכי בכירה בצה"ל מרמת רמטכ"ל ועד למפקד פיקוד דרום כולל ראש המוסד וראש השב"כ וראש אמ"ן כמובן. הם סובבו את הגב ולא הודיעו ללשכת ראש הממשלה והלכו לישון.
למעשה הם נתנו לחמאס שבע שעות או 8 שעות לעשות מה שבא להם.
הטרקטור ניצח את ה F35.
בכל מקום בעולם בכל מדינה בעולם כל הפיקוד הבכיר של צה"ל היה בכלא ממתין להוצאה להורג אחרי משפט צבאי בו הם מואשמים בבגידה חמורה באזרחי מדינת ישראל וסיוע לאויב ברצח 1400 חיילים ואזרחים.
רק במדינת ישמע אל הפושעים, הבוגדים, ממשיכים בתפקידם. חחחחחחחחחח
בחיי מילא מדינה מטומטמת שלטון דיקטטורי ,הפיכה צבאית, הפיכה משפטית , מילא. אבל אזרחים יהודים עוד יותר מטומטמים זאת הדעת לא סובלת.
בימים אלה מביט אני בדרכון האמריקאי שלי מביט לשמיים ואומר לקדוש ברוך הוא "תודה שהראית לי הדרך ללכת משם כי בושתי מפני עמי וטוב לי בגויים יותר מהיהודים"

חס וחלילה, יהיה משפט לפני זה

אתה פסיכיאטרי. לך תבדוק את עצמך. כרגע הסתת לרצוח את משפחת נתניהו.
מה שאתה עושה זאת הסתה לרצח. משפט לא יהיה וכתב אישום נגד נתניהו לא יהיה.
אני יודע שבמדינת ישמעאל הפסיכיאטריה היא צד חלש שם אבל אין לי צל של ספק שאתה צריך עזרה.
לך לקבל עזרה זה יעשה לך רק טוב.

1ספי11

Well-known member
מי אתה שאמריקה תשמע את דעתך?
אני תוהה אם אתה היית מוכן לחיות בצד החלש של האפרטהייד וראות בזה דבר מוסרי.

The Real Big Joe

Well-known member
הציונות הדתית המגזר השנוא בישראל?

הציונות הדתית טובה רק בשביל להילחם בעזה אבל לא בשביל להיות נבחרי ציבור או בכירים בצהל ?

לפני שתביא לי את בורג כנציג הציונות הדתית, למי רוב הציונות הדתית מצביעה?
מה לתגובה שלך ולהתאמה אישית לדרגת אלוף? אגב אתה יודע כמה חובשי כיפות יש בין ארבעת האלופים החדשים?

Harrington

Well-known member
מנהל
מה לתגובה שלך ולהתאמה אישית לדרגת אלוף? אגב אתה יודע כמה חובשי כיפות יש בין ארבעת האלופים החדשים?
ללמדך על כנות טענות הציונות הדתית, אשר תוקפת את המינויים שמבצע הרמטכ"ל הנוכחי על אף שיש בהם גם תתי-אלופים שמקודמים לדרגת אלוף (בכל אופן יודע על אחד לפחות) במסגרת מינויים אלו.

The Real Big Joe

Well-known member
ללמדך על כנות טענות הציונות הדתית, אשר תוקפת את המינויים שמבצע הרמטכ"ל הנוכחי על אף שיש בהם גם תתי-אלופים שמקודמים לדרגת אלוף (בכל אופן יודע על אחד לפחות) במסגרת מינויים אלו.
זה מלמד אותי בדיוק את ההיפך.

marabo

Well-known member
אל תבלבל לי במח.
כשמקדמים בעלי כיפה למטכ"ל זה מחוסר ברירה וגם אז הם מקבלים תפקיד בעל השפעה הכי קטנה על הלחימה עצמה כמו תפקיד של ראש אכ"א וכדומה.

The Real Big Joe

Well-known member
אל תבלבל לי במח.
עובדות מבלבלות את המוח של שקרן

כשמקדמים בעלי כיפה למטכ"ל זה מחוסר ברירה וגם אז הם מקבלים תפקיד בעל השפעה הכי קטנה על הלחימה עצמה כמו תפקיד של ראש אכ"א וכדומה.
כמה טיפשות במשפט אחד.
מינוי למטכל אינו בא בגלל כושר לחימה. (ראה טרגדיית גורודיש). ראש אמ"ן אין לו שום קשר ישיר ללחימה. אבל ראשי כל האגפים הם הבכירים שבאלופי המטכל (יחג עם אלופי הפיקוד). ואגב, הזלזול שלך באכ"א, כאשר אתה מיילל כאן על מינויים - הוא הוכחה מובהקת לטפשות.

למעלה