עזרה!

latino1302

New member
חביבי תיתשם בסמבה ותשאל

טוב אני פרשתי ניתראה יום שישי אני מתנתק!

איזה קרבורטור/ים יש לך כרגע?

מה הנפח מנוע? הבנתי מההודעה הקודמת שלך שהוא משופר או משהו..

שיפרת את המנוע כ"כ הרבה

ולא יכלת להחליף קרבורטור?! אני מתפלא עלייך, זה הא' ב' של השיפורים. לדעתי תעבור לקרבורטור כפול או לזוג קרבורטורים. איזה קרבורטור שלך לך כרגע? 28?30?34?

יש לי 30

ואני לא רוצה לשים שני קרבורטורים כי זה סיפור וזה לא עובד יפה.. אני רוצה קרבורטור אחד גדול. מה אני יכול לשים או אולי אפשר לשדרג את הדיזות או משהו?

k0biX1303

New member
לא 34.

תנסה למצוא וובר פרוגרסיב יחד עם סעפת יתן לך ביצועים עדיפים. חפש בסמבה וכדומה...

k0biX1303

New member
אכן כן.1600 מגיע עם 34

אצלו הבנתי זה 1800 אולי הוא רוצה עוד קצת דלק ואויר...הוובר נותן קצת יותר ביצועים לי יש וובר 38 אומנם לא הרכבתי אותו אבל יש למישהו אותו מורכב באוטו והוא עובד שם מצוין!

zbug

New member
ה-PIC 30 הוא הכי טוב

לא היה ולא יהיה לו תחליף נכון ה 34 הולך ב 1600 אבל הוא קרבורטור גרוע אתה יכול לשדרג דיזות וזה יעזור לך מאוד זה דורש: 1.מומחה 2.זמן 3.סבלנות לי אין את 2,3 מצטער ובהצלחה

אני ממליץ

על 34 PICT4 או PICT3, עד כמה שידוע לי ההבדל בניהם הוא שלPICT4 יש איזה מנגנון למניעת זיהום אויר שקצת עושה לו בעיות... אצלי באוטו מורכב PICT4 ויש לי קצת בעיות איתו אבל אני לא חושב שזה בגלל המנגנון המוזר ההוא. אגב... למקרה שלא ידעת... הסעפת של הקרבורטורים עד 31 שונה מזאת של ה34... אז אם אתה מחליט לעבור ל34 קח בחשבון שתצטרך גם סעפת. לילה טוב ושבוע טוב!

latino1302

New member
34PICT להולך אם 1800 בחיית!!

34 זה קארבורטור סביר מ1600 עד ל1740 אחרי זה אין לך מה לשים קרבוראטור על מנוע כזה איך מסוגל מנוע לתת ביצועים בלי להתחמם? 30PICT? מה זה צחוק? זה כמו לישתות טרופית בקשית של ספריי קארבוראטור! אם השקעתה על מנוע אי אפשר לשים 34 אפילו. ולכל האלה קארבוראטור זה לא חלק בילתי ניגמר חלאס! קארבוראטורים עשו את שלהם! 30 שנה ובדלק שיש בארץ ביכלל! ואני בספקקקֱ מאמין שלהחליף דיזות זה הפיתרון! ל1,8 מה עם הventuri לא ניחשב?30מ"מ

דרור 914

New member
אני מסכים עם יוני, להחליף דיזות יתן

לכם תערובת עשירה יותר אבל לא תפצה על קוטר הוונטורי סתם להשכלה כללית מנועי 1600 של BUS עם ה-34 מפיקים 51 כ"ס ואותו המנוע עם שני סולקסים 30 בווריאנט מפיק 65 כ"ס אז תפסיקו לשחק בקקה ותפסיקו לפחד משני קרברטורים! דואל קדרון 40 זה הסטאפ הכי טוב והכי חסכוני בדלק שמתאים ל-1800 וגם לא עולה כמו ווברים כפולים. ואם לא אז המינימום זה וובר פרוגרסיב אבל אל תצפו לשיפור משמעותי מה- 34.

zbug

New member
מי מפחד

שאני אזכיר לך שיש לי 2 וובר 40?????????????????????? אבל לא אין וצריך להסתדר עם מה שיש

zbug

New member
בכייף אבל מחר כי אין לי כאן

זה היה בלמכירה יחד עם כל האוטו מזמן

דרור 914

New member
אופיר למה אתה לוקח את הכל אישית

הרי ברור שלא התכוונתי אליך - לבחור עם השאלה יש מנוע 1800 ואתה יודע היטב שהוא לא יוכל למצות את הפוטנצייל שלו עם קרבורטור אחד.

למעלה