עזרה נואשת..

d i n d i n i

New member
עזרה נואשת..

אני שואלת בשם בן דוד שלי.. הוריו לקחו ממנו מס שיקים בגיל 18 , והכניסו אותו לחובות של מעל 70,000!!!! ש"ח כיום הוא בן 25.5 ומתקשה להתמודד עם רוע הגזירה. הוצאו נגדו צווי מעצר, יש איחוד תיקים אבל החוב עדיין עצום! אך מחולק לכמה תיקים האחד על סך 30,000 אחד 16,000 אחד על 3500 ואחד על 1700 כמובן שהחשבון מוגבל ויש צו עיכוב יציאה מהארץ הוא לא יכול להוציא שיקים ולהשכיר דירה זה גהינום עלי אדמות בשבילו. הוריו התנערו ממנו לחלוטין חשבונם מעוקל אז הם עובדים דרך חשבון של אח קטן יותר, הוא אמור לעזור אך טוען שהוריו לוקחים ממנו שיקים גם על מנת לקנות דברים לבית האח צבר כ 20,000 בחיסכון על מנת לעזור עם החובות אך עכשיו אביו מבקש ממנו להגדיל את מסגרת האשראי כדי שיוכלו לקנות דברים נוספים לבית אז הבנק מאיים לא שחרר את הסכום שבחיסכון, ושאיפותיו של בן דודי לסגור את החוב הגדול הולכות ונעלמות. מה אפשר לעשות במצב כזה, הרי שאין לועסק והוא מועסק אקראית ואין לו יכולת לפשוט רגל או משהו כזה. אני מקווה שאני טועה כמובן בבקשה אני פונה בבקשת עזרה נואשת אני לא רוצה לחשוב לאן מחשבותיו נודדות והוא במצב נואש תודה לכל מי שיענה דינדיני.

תשובה!

מהנתונים שצוינו, הייתי ממליץ להתייעץ עם עו"ד על הגשת בקשה לפשיטת רגל כך שבסופו של יום הבחור הצעיר שכל חייו לפניו - יפטר מחובותיו. העובדה שאין לו עסק ולא היה לו עסק לא רלוונטית להליך פשיטת רגל. יש הרבה פושטי רגל מנסיבות חיים קשות ולאו דווקא מהסתבכות עסקית!!! בהצלחה ושבת שלום!!!

למעלה