עזרה הדדית והצעות לאירוח

shirathayam

New member
זה בדיוק העניין -

כנראה שזה התפקיד שלנו לעשות לעזור ליזום כל אחד ואחד אם מישהו שאלת את עצמו מי זה המשיח ?? המשיח הוא כולנו ביחד האזרח הקטן הפגנות לא עוזרות ולא בקשות

melancholy man

New member
זה באמת העניין

כל עוד אנחנו לא מאמינים שיש לנו, כאזרחים מצביעים במדינה דמוקרטית, יכולת להשפיע על החלטות האנשים, שאנחנו בוחרים, אז באמת עדיף לחקות למשיח, כי המיליונרים, לא יסימו כסף, אלא במקום שיביא להם פרסום ועוד כסף. בדיוק בשביל זה יש ממשלה, ועד שלא הייתה מחאת המונים, אי אפשר להגיד שזה לא עוזר, ברגע שירעד להם הכיסא, הכסף יגיע, לא שנייה קודם ואחרי המלחמה יהיה מאוחר מידיי.

mordread

New member
מצטרף לקריאה

איפה ואיך אפשר להתנדב, בכל אחד מיישובי הצפון? מהן האגודות, האנשים אלייהם אני מרים טלפון בשביל פרטים?

Rebeccan

New member
אפשר להצטרף ליוזמה

בפורום 75 (מתכונים) בשיתוף עם פורומים אחרים כדאי להכנס - ההודעה הרלבנטית נעוצה בראש הדף
שיחזרו השקט והשלווה לצפון ולפאתי דרום

misseverything

New member
קודם כל , כל הכבוד!!!

אני מציעה לפנות לראשי ערים בעיקר בק.שמונה ובאיזור, כיוון ששמה יש אוכלוסיה מבוגרת שאין מי שיטפל בה, שלא יכולה להגיע למקלטים וכו'. שיהיה לנו לילה שקט והלוואי וב7:00 בבוקר תגמר המלחמה. 15 אזעקות היום. כמה נפילות בקירייה ליידי. לא נחמד בכלל!!

יפית מ

New member
עבורך

העמותה לשגשוג וביטחון במזרח התיכון ניתן לפנות לויקטוריה בטלפון 03-6240061 שיהיה לך ערב טוב

snowe

New member
תודה על התגובה המהירה האם

יש לך שם קיבוץ בקרבת אשדוד ? אני צריכה לקחת אותם באופן אישי ולכן לא נוהגת רחוק.

גינגונת

New member
אם זה עדיין רלוונטי...

אנחנו זוג מכפר סבא ונשמח לארח את חברתך, צרי איתי קשר בטלפון 054-2099988 טלי

snowe

New member
לגיגונת הרבה תודה על הכל

מצאנו משפחה מארחת ברחובות והלואי ויגמר כבר הכל

nubi

New member
אנחנו התארחנו

בקיבוץ ע"י אשדוד. את יכולה לצלצל למועצה מקומית "יואב". הם ישמחו להפנות אותך לקיבוץ המתאים.

snowe

New member
תודה לכולם מצאנו../images/Emo82.gif../images/Emo82.gif../images/Emo45.gif

rivkaman

New member
בכל הרשויות המקומיות ניתן להתקשר ל-

106 למוקד הם עושים הסעות לתושבי המקום כל יום למקום אחר עם זה לסופרלנד, ללונה פארק למוזאונים תנסי כי זה חינם

eitanh53

New member
ישנם הרבה מאוד מקומות שמתחשבים

בתושבי הצפון. מרבית המסעדות נותנו הנחות. בסינימה סיטי (בכניסה לת"א) מחיר מיוחד לקולונוע לתושבי הצפון (צריך להציג תעודת זהות). המסעדות שם מקנות 20% הנחה לתושבי הצפון. כל הפארקים נותנים הנחה לתושבי הצפון. אבל הבעיה איך תגיעי האם עיירית צפת מארגנת הסעות לאזור המרכז? מסעדות בדיזראלי נותנות הנחה לתושבי הצפון. תיאטרון הסימטה כל ההצגות חינם לתושבי הצפון כמובן עם תעודת זהות פרטים וכרטיסים בלט: 03-6812126, בריכת השחייה העירונית בת"א כניסה חינם לתושבי הצפון טל:03-7253838, בגני יהושוע-הגן הטרופי, גן הסלעים חינם, צאפרי- 35% הנחה יש לתאם מראש בטל:03-6422828, סינמטק-50% הנחה, מוזיאון א"י כרטיס ב10 ש"ח, תיאטרון גשר-50% הנחה, בכלל תתקשרי 106 ותקבלי יותר אינפורמציה. מקווה שהצלחתי לעזור במעט (למרות השעה המאוחרת)

always be me mc

New member
עזרה בהקפצה

צריך 10 תווים בהודעה כדי שזו תקפוץ למעלה. לכן אני מקווה שעכשיו זה יקפוץ. וכי חשוב לי לומר וזה הלוואי שהייתי יכולה לעזור לך אבל אני לא מבינה בדברים כאלה. אז מקווה שישימו לב ושיהיה הרבה בהצלחה

למעלה