עזרה דחוף!!!!!

עזרה דחוף!!!!!

אנשים אני במיבחן בבנית אתר לא היה לי הרבה זמן אז האתר לא מושקע מספיק אני צריכה טובה ענקית מכולם שתיתנו לי ביקורת על האתר ושתחתמו בספר אורחים כי המורה שלי רוצה לראות שמתענינים באתר ולכן 30 נקודות זה הספר אורחים בבקשה תעזרו לייייי betty.up.co.il

morning star

New member
כל המוסיף גורע...

שלום לך אתר מעניין, במיוחד לקהל יעד בגילאים 12-17. נראה לי שמבוגרים יותר לא יהנו ממנו. דבר נוסף - האתר מתרחב על מגוון נושאים גדול מאוד, אם קצת בכל נושא. ``תפסת מרובה, לא תפסת`` נאמר, לדעתי אם תשתדלי להתמקד בפחות נושאים אבל יותר חומר, האתר יהיה טוב יותר (זה כמו לכתוב ספר על כל מה שבעולם ב-100 עמודים). ``כל המוסיף גורע`` - ישנם עמודים שהם בלתי קריאים בגלל התנגשות הצבעים של הרקעים (המדהימים ברובם) והאותיות של התוכן. את לא רוצה שקוראייך יאלצו לרוץ לרופא העיניים אחרי כל פעם שינסו לקרוא, נכון? שלך הנווד

טוב אז להתחיל ככה..

האתר מיועד לילדים אבל ישנהו חלק באתר שהיה אמור להיות מיועד לכולם!!!! וזה המיסטיקה והמאגיה האדומה האתר ניבנה בגלל שני הדברים האלה!!!! ובמוקדם ובמאוחר אתה תבין למה אני מתקוות שלך בהמון אהבה מכשפה אמיתית

morning star

New member
בקשר ל``מאגיה אדומה``

נראה לי שמי שלימד אותך את זה קצת הוליך אותך שולל. קראתי גם את שכתוב באתרך. מאיפה למדת את זה? שלך הנווד

נווד יקירי...

קודם כל ... אני מכשפה .. אני לא צריכה שילמדו אותי אני לומדת לבד ודבר שני אתה צריך להכי אותי ממש כדי להאמין ולהבין מזה בדיוק ותסלח לי שאני אומרת אבל ניראה לי שיש לך קצת הרבה בעיות בזמן האחרון ואם לא עכשיו אז יהיה בקרוב תיהיה מוכן מתוק... בו ניסגור בתור ידידים ולא נתווכח כי בטוח שאין לך שמץ על זה במיקרה ותירצה לדעת אני ישמח לעזור לך אבל רציני בלי לצחוק... מקווה שבאמת יום אחד תבין מזה מאגיה אדומה

morning star

New member
מכשפה אמיתית יקרה

אני תמיד מוכן ללמוד... מהכל ומכולם. אם הבנתי נכון, את חיפאית... ובכן, גם אני. אז מה דעתך על כוס קפה מתישהו ואז תוכלי ללמד אותי דברים חדשים (או ההיפך, מי יודע). שלך הנווד

נווד יקירי ...

אני לא חיפאית... ודיי רחוקה מחיפה שעה וחצי נסיעה.. ודבר שני ישמח להזמין אותך לכוס קולה ;-) (לא שותה קפה חח) ואולי נוכל לילמוד אחד מהשני.... הייתי רוצה שבאמת תכיר קצת את העולם שלי .. הוא עולם מיוחד ואם אתה ממש מבין במיסטיקה יהיה לך קל להתחבר...

חוק השילוש הוא..

אחד מחוקי הקארמה לכן נתתי לכם את חוקי הקארמה חוק השילוש הוא חוק שבמיקרה ועשתם כישוף לא במקום לא נכון וטעתם או שסתם עשיתם בלי הגנה זה חוזר עליכם פי 3

מכושפות

New member
מכשפה יקרה!

אם את מכשפה אמיתית אז את בטח יודעת את החוקים, אז תספרי לנו עלייהם (למרות שהם לא קשורים אלייך), במיוחד על חוק השילוש.

ok

אני מעדיפה לתת לך דברים מהמקור ולא לחרבש לך דברים כי אני פועלת על פי אמינות אז אני יתן לך כמה אתרים שבהם תוכלי להבין את חוקי הקראמה מ א` ועד ת` לכן עדיף שתיראי אותם שם ולא שאני יגיד ולא תביני וכמו חן יש עוד הרבהה מאוד אתרים

morning star

New member
חוק השילוש

שלום ל``מכושפות``. אם בחוק השילוש אתן מתכוונות ל-Law of Three, אזי זהו חוק פשוט מאוד - כל פעולה שתעשו תחזור אליכן פי שלוש. זהו כלל מרכזי אצל חלק מהעוסקים במאגיה (תלוי במאגיה בה עוסקים, ואין הכוונה לחלוקה המסורתית של ``שחורה`` ו``לבנה``), במיוחד אצל אלו השייכים לדתות נאו-פאגאניות שונות ובמיוחד ויקה (Wicca). המספר שלוש עצמו הוא מספר חשוב מאוד במאגיה ודתות שונות (בעיקר מבחינת האספקטים של האלוהות). שלכן הנווד

morning star

New member
כמעט ואין הבדל

אלא שחוק הקארמה בפירוש גם מתייחס לכל גילגולי האדם, בעוד חוק השילוש בעיקר מתייחס לפעולה המבוצעת בגלגול הנוכחי של האדם (זאת דעת רוב אלו ששאלתי אותם). אני נתקלתי בחוק השילוש לראשונה בויקה, ולא מצאתי (אם כי חפשתי) אותו במקומות אחרים, למעט כמה דתות נאו-פאגאניות אחרות אשר די קרובות לויקה. יש האומרים כי החוק הנ``ל קיים גם במסורות של Witchcraft אחרות מאשר ויקה, אך טרם נתקלתי בחומר ``רשמי`` על כך. יש כאלו שיאמרו כי חוק השילוש הוא ואריציה של חוק הקארמה. בעוד חוק הקארמה מגיע אלינו מהמזרח, חוק השילוש מגיע מתרבויות המערב - מקור החוקים הוא אותו מקור - כלל מיסטי (ואף פיסיקלי) שמה שתעשה יחזור אליך. גם ביהדות ישנם עקרונות דומים - כגון עקרון הגמול והעונש (אם כי יבואו ויטענו ``הכיצד צדיק ורע לו, רשע וטוב לו?``) ואף הפתגם ``שלח לחמך על פני המים כי ביום מין הימים תמצאנו`` (ואני מוסיף ``רטוב`` ;-) . אני מודה, לא מקורי שלי, אך קולע) מתקשר לחוק זה. שלכן הנווד

מכושפות

New member
איך אתה..

תודה! :) איך אתה יודע את זה? אנחנו חיפשנו על זה חומר ולא מצאנו כחום... איזה חוקים יש עוד? באיזה מאגיה אתה משתמש?

מכושפות

New member
איך אתה..

תודה! :) איך אתה יודע את זה? אנחנו חיפשנו על זה חומר ולא מצאנו כחום... איזה חוקים יש עוד? באיזה מאגיה אתה משתמש?

למעלה