עוצו עצה - איפה לעזאזל עושים את זה???

Nutela Guy

New member
עוצו עצה - איפה לעזאזל עושים את זה???

חדש בענף וזקוק לעצות יצירתיות. לאיפה לעזאזל יכול הבן אדם להעלם לשעתיים יפות של חסד בלי לפגוש שם את תלמידי כתה ג'2 בטיול שנתי או לחליפין את השכן מלמטה? פעם האוטו נראה לי תמיד בחירה מתאימה, היום זה מסובך - ראשית, היא נורא מתוקה ואוהבת הכל אבל לא כל כך גמישה... כל הצימרים תמיד ממוקמים בקצה של דרך ארוכה שאין שום דרך להסביר מה אתה עושה שם למקרה שנצפית, חוץ מזה יקר נורא! בעבודה - מפחיד, המשרדים צפופים, אי אפשר להרעיש ואנשים חסרי בושה מסתובבים ורק מחפשים ראיות לאישוש הרכילות הנלוזה (והנכונה...) האחרונה. מה עושים????

zipo1232

New member
אם רוצים

אין זו אגדה יש מקומות גם במרכז אני מניח, ואולי לא יפים ונעימים כמו צימרים אבל בטח יותר טובים מהרכב או מהמרחבים הפתוחים תלחץ על הלינק למעלה בפורום ותמצא אינסוף

dedikilcool

New member
הגג של עזריאלי

1. היחיד שיראה אותך זה נשר וגם זה רק עם בת זוגתך שתחיה פולניה. 2. אחלה נוף. 3. אין זיהום אויר. 4. קלאסה - אחי... עזריאלי. 5. אפשר לראות בקלות איפה יש פקקים כשצריך לחזור.

zipo1232

New member
תיקון טעות

כל מי שיושב במטוס ומתקרב לנחיתה רואה אותו

dedikilcool

New member
תיקון תיקון טעות

רק יושבי מחלקת עסקים (כי לשאר הכנף מסתירה) והחברה האלה יעדיפו לשמור את הפה סגור כי להם יש יותר מה להפסיד.

zipo1232

New member
איי רייס מיי קייס

אבל לפעמים כשאין מקום אני תלוי על הכנף

dedikilcool

New member
אוי ואבוי !!!

תזהר כי מי שתלוי מתייבש ונופל... ומגובה כזה אהההמממ... זה יכול לכאוב.

dedikilcool

New member
אמור בעברית צחה

מיכלי דלק נתיקים (תכלס נראה לי שיידי סגולה מבינים את הדו משמעות של המושג בידונים). נו.... למטוסי נוסעים אין בידונים אבל אני לא קטנוני... מצד שני יכולת לומר שאתה מחובר למנוע (גם דו משמעות מסוימת) ואני הייתי שואל איך היניקה? אבל יאללה... שיהיה... טיסה נעימה איש

zipo1232

New member
טיסה נעימה?

אני רואה מטוסים רק בסרטים זה הכל מסיפורי גבורה של חברים

dedikilcool

New member
אהה ההאא...

סטייל הרומן הרומנטי של מייקל שלדון... אני מבין...

Nutela Guy

New member
אולי באמת אני אשם

יפה ויצירתי, במיוחד עבור צפוני כמוני. העיניין הוא שאמנם היא לא פולניה אבל אני כן!!! ברור לי שאני אהיה מודאג שתכף ינחת המסוק עם החברה של הישרדות בדרך לגמר הגדול... ואז אני לא מרוכז.... כניראה שצריך לחפש שותפות גמישות, חובבות טבע ומטיבות לכת ואולי זה מקור השם של Utility Vehicle, עתיר סמ"ק, חלק אחורי עצום ומשהו שאשתי לעולם לא תנהג בו

נושי ת

New member
אולי..

אם השעתיים האלה יהיו בשעות הערב.. תהיה לך עוד אופציה או שתיים.. אם לא, בהחלט יש מקומות שלא מוגדרים צימרים, אלא חדרים.

1precious1

New member
לטיול יצאנו

טוב, תוך סינון סובייקטיבי, להלן הערותיי והמלצותיי ידידי, אתה חייב להבין שלא באמת כל לווייני הריגול מחפשים אותך בכל רגע ורגע, ובלו"ז של הטיול השנתי של כיתה ג'4 לא כתוב "צפייה בזוג המתחרמן מצד ימין" אתה חייב להתגבר על החשש הזה ולא לוותר על הפגישות החטופות בחיק הטבע, שולי מגרש החניה, והחורשה. לגבי זה שהרכב צפוף ומצריך גמישות (אצלינו אני הפחות גמיש), תפעיל את הדמיון, רמז: צא מהמסגרת של הרכב לפעמים
אני מודה שמאז שעון הקיץ הארור והשיפוע של כדור הארץ, מספר הפגישות שלנו בחוץ ירדו משמעותית. לגבי הצימר: את מי אתה חושב בדיוק לפגוש בקצה שביל העפר בכניסה לצימר שאתה תתחייב לתת לו הסברים מה אתה עושה שם? לגבי המרחק: עם טיפה מאמץ ואתרים נבחרים באינטרנט, בטוח שתמצא צימר הקרוב למקום מגוריך, מגוריה או באמצע. לגבי המחיר... נושא שדשנו בו המון: אני קורא לזה "נטל הבגידה" ואני חושב שאם מתחלקים בו אז זה יכול להיות סביל בתדירויות כאלה ואחרות. עבודה - ממש לא מומלץ. בהצלחה.

ארתורו1

New member
בקשר ל"שביל העפר בכניסה לצימר..."

קבענו במגרש חניה שליד צומת גדולה וסואנת, החנתי את הרכב שלי והמשכנו ברכב שלה. אחרי ההופב טיניניי החזירה אותי אל מגרש החנייה, אני מכניס את המפתח - והאוטו לא מניע. לפחות לא נראה מוזר מדי לחבר'ה של אלדן מה אוטו עושה במגרש החניה ולא הייתי צריך להסביר להם איפה זה לעזאזל המושב הזה ליד שדה התעופה...

למעלה