עוד שאלה...

עוד שאלה...../images/Emo13.gif../images/Emo203.gif

קודם כל, המון תודה למי שענה לי מקודם, באמת שעזרתם המון. גאונים
אז ככה- אני בת 15, ולא מזמן הכרתי מישהו ביב'. אנחנו לומדים שנינו באותו מקום [מן חוג כזה] והיינו בהרכב חד פעמי כזה ביחד. בהתחלה הוא היה הכי חמוד שיש, צחק מהבדיחות שלי וזה [אבל בעצם הוא ככה לכל אחת שהוא מכיר בפעם הראשונה..] התחלנו להתכתב טיפה באסאמאס- אני תמיד יזמתי, אבל הוא היה ידידותי בטירוף..
אחר כך התחלנו בחזרות של אותו חוג להסתלבט אחד על השני בצחוק, זה נהיה קשר כאפות כזה.. בהתחלה זה היה מצחיק ונחמד, אבל בסופו של דבר ניסיתי כמה שיותר להתעלם ממנו כל פעם שהוא הסתלבט עליי, ולפעמים להחזיר לו חזק יותר;] פעם אחת, אחרי איזו הופעה [של החוג] ששנינו הופענו בה, הוא הסיע אותי הביתה [ואחר כך הלך להשתכר עם חברים שלו..הרגשתי צוציקית בטירוף
], היה נחמד, אבל זה לא עלה לי לראש יותר מדי.. חמש דקות אחרי שהגעתי הביתה, הוא שלח לי אסאמאס ואמר שהייתי תותחית, וכל הכבוד..
מצד אחד זה אומר משו, מצד אחד הוא די בנאדם כזה. לא לכולן, אבל עדיין. טוב, אז עכשיו החלק הדפוק- יש לו חברה.. כבר שנה. מספרים לי המון שהיא כלבה
. בכל מקרה, השורה התחתונה היא שאני לא מפסיקה לחשוב עליו, וזה ממש רעע.. מזמן לא הייתה לי הידלקות כזאת, אני שונאת את זה, ואני ממש מאוסה מלהשלות את עצמי. אני אפילו מנסה להסתכל על אחרים, אבל נו..אתם יודעים איך זה. אני פשוט רוצה אותו so bad.. יש לי עוד תסבוכים, אבל בינתיים זה מספיק
סורי על הזיוני שכל

sh53

New member
מים אסורים ימתקו ../images/Emo8.gif

אם הוא היה פנוי, לא היית שמה עליו אולי: הפרש של 3 שנים בגיל זה משמעותי בגיל הזה, את אולי בתחילת הדרך בכל מה שקשור לבינו לבינה ואילו הוא כבר באמצע (אם לא יותר). את בדרך לבגרויות קשות, מה שאומר שתזדקקי להמון זמן להשקיע ולא מרשה לך להתפרפר איתו ולא להשקיע בבי"ס
הוא כבר אחרי, בסוף, עוד מעט יילך לצבא ובכלל הראש שלו יהיה בדברים אחרים. "בהתחלה הוא היה הכי חמוד שיש.... אני תמיד יזמתי בהתחלה זה היה מצחיק ונחמד, אבל בסופו של דבר ניסיתי כמה שיותר להתעלם ממנו" בקיצור - ההתחלה היתה מתוקה וההמשך מר מאוד ובכלל לא כיפי, אז מי רוצה חבר/ידיד כזה? את מרגישה צוציקית ולא שייכת ליד החברים שלו, ולא שהוא חס ושלום יעשה משהו למענך כדי שתשלבי, אבל סה"כ מבינה אותו את הרי לא חברה שלו, אבל גם חברה שלו לא היתה שם, ובכלל מצד שלישי הוא היה יכול להזמין אותך סתם לבלות את הרי לא חייבת לשתות אם לא מוכרים לקטינים אלכוהול, אלא סתם להיות איתם ולהעביר ערב נחמד, אבל עזבי אותך - מה הבחור מבין? רק דחקות ולעצבן אותך כשהוא יורד עלייך. מגיע לך מישהו יותר טוב. יש לו חברה שנה וזה לא מפריע לו להתרועע איתך (בעדינות, כלומר הוא לא בגד בה), אבל עדיין הוא יותר מדיי חברמני ואולי גם אוהב את החיזורים/היחס/והצ'ומי שלך כלפיו, זה לא שאת לא יודעת שיש לו חברה, אבל הוא מצידו גם לא עושה דבר שלא לעודד אותך לחזר אחריו ולשבור לך על הדרך את הלב. אז עכשיו כל מה שנותר זה לפתוח את העיניים ולהתחיל לשטוף אותן במבטים על בחורים סקסים, יפים ומדהימים
המון בהצלחה שיהיה לך.

חחח וואי, תודה!^^../images/Emo203.gif

את ממש טובה בעסק הזה..! אבל הבנת כמה דברים לא נכון..! זה לא שניסיתי להתעלם ממנו, פשוט ניסיתי להפסיק את הקטע של ההסתלבטויות [שגם אני צד בו לגמרי
] ובאותו ערב שהוא הסיע אותי, הוא דווקא כן ביקש שאני אשאר..אני זאת שהרגשתי טיפשית ולא קשורה, אז ביקשתי שהוא יסיע.. וחוצמיזה, גם רוב ההידלקות הזאת בכלל לא ידעתי שיש לו חברה.. ההפך, זה שיש לו חברה גרם לי לרצות אותו טיפה פחות, זה בכלל לא בקטע של לרצות מה שאסור. למרות שזה קורה לי הרבה
בכל השאר את צודקת לגמרי. כנראה שאין הרבה פיתרונות, רק לחכות שזה יעבור, ולמצוא מישהו הגון יותר בינתיים..אפילו שהוא מדהים..

sh53

New member
תהיי חזקה ../images/Emo24.gif

עם הזמן את תכירי מישהו פנוי שיתן לך אהבה כמו שאת תיתני לו ושניכם תהיו מאוהבים אחד בשני עד אין קץ.

למעלה