עוד טופיק

• פותח הנושא wisp
  • פורסם בתאריך

wisp

New member
עוד טופיק

איזה חבר בפורום רומח הדרקון הכי מעצבן? איך ידעתי שתגידו אני
לא...אבל ברצינות..מתחיל לעצבן אותי כל הטופיקים בשביל להיות סלבריטאים...דיי כבר...מאסתם

python 4

New member
כתבתי עליך חמשיר -

(תסלחו לי, כן?)
וויספ מתאמץ ומדוע? הוא לא פורומיסט השבוע הוא נחמד וחרמן אך חבל על הזמן מצבו הנפשי די רעוע
סתםםם...

python 4

New member
אופס...

לכלכתי. הנה, אני יחזיר לי במקומך:
פייטון כזה גאוותן חבר הוא בכת השטן הוא נורא ואיום וגיליתי היום שגם יש לו מה זה קטן
אוי, זה היה ממש רע מצידך!

wisp

New member
ובכן ידידי...

זו רכבת דו סטרית...(בלי רגשות כבדים אכן?) פייטון הוא סוג של נחש הוא תוקף כשבאיום הוא חש רק מה אין הוא מבין שזכות הקידמה לזקנים ולכן אם תראו נחש עם קמטים תנו לפייטון, בזדונו להזקין... מקווה שתראה הכל בהומור גם אם אקרא לך השם גנאי, חמור. וזהו ^____^

python 4

New member
וויספ יקירי, *אנחה*

איזה מזל שכתבתי את השיר נקמה במקומך.. אתה רואה, טוב שיש לך אותי.

wisp

New member
אתה החולשה שלי...ביחד עם שוקולד...

ציפית שתתחיל לשיר ואני לא אצטרף?, זה נורא אנוכי מצידך לא?

python 4

New member
אין לי בעייה שתשיר,

אבל לפחות להקפיד על חריזה ומשקל! למשל, מה זה: 'רק מה אין הוא מבין שזכות הקידמה לזקנים'? יש פה בעייתיות מסויימת. הייתי הולך על למשל: 'פייטון זקן נורא, חי בתקופת הגמרא' או על 'פייטון זקן לאללה, שימות כבר אינשללה' ואם אתה רוצה להיות קצת יותר יצירתי אז 'פייטון הוא אחלה גבר, רק מה חצי רגל בקבר', ואם אתה רוצה להעליב אז תמיד יש לך את 'פייטון הוא גבר מרשים, אך לא מספק נשים' הקלאסי, או את 'פייטון הוא אדם די מוזר, חובב הוא סאדו ביזאר' המעודן. יש מבין?

python 4

New member
ואללה איזה פוקס!

זה בדיוק מה שאמרה לי הבחורה שקמה לצידי היום בבוקר.

python 4

New member
היי.... wait a minute...

עכשיו הבנתי... וויספ, מאוד מתוחכם מצידך!

midnight dragon

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני אנסה לזכור אותם..

Wild elf

New member
חמשיר עצבני.

שלח אותו לסבלימינאל. אני כבר רואה את הלהיט הראפ הבא...

ליסאן

New member
../images/Emo11.gifנצל"ש

טוב תסלחו לי . אבל לפי הרמה של הטופיקים הבא זה "איזה סוג גרביים לובשים גיבורי הרומח" אז לפני שמישהו יתחיל עם זה יש לי טופיק טיפ טיפה יותר רציני "אם הייתם חיים בקרין באיזה אל הייתם בוחרים להאמין?" אני חשבתי והחלטתי שהכי מתאים לי זה גילאן בגלל שגם אני מאמינה שצריך להיות איזון בעולם ושכל אחד צריך להביע את דעותיו ,ושיש מספיק מקום לכל הדעות! מה אתם חושבים
נ.ב אל תסכלו אותי אם כבר עלה הנושא

python 4

New member
אז גם את רוצה להיות פורומיסטית

השבוע? טוב... מאחר ואני לא מאמין באף אל בעולם הזה, אני לא רואה שום צורך להאמין באף אל בקרין. אבל אם את מכריחה אותי לבחור... אז בטאקי כמובן, האלה הכי שווה בפנתאון.

ליסאן

New member
ממש לא מעניין אותי

מפורמיסטית אבל פשוט נמאס לי מהשאלות האחרות (בלי להעליב אף אחד)

למעלה