עוד איש ימין יוצא נגד החלטות הממשלה.

פולגאר

Well-known member
בן גביר קיצוני, מלבד לצעוק אינו עושה דבר.
הנחה את שבתאי להסיר כל דגל אש"ף מהמרחב הציבורי[88] ולעצור מפגינים שיתפרעו ויחסמו כבישים.[89] במרץ 2023 לקראת הרמדאן דרש מהמשטרה לבצע הריסות בתים גם במשך החודש הרגיש.

העלה את שכר השוטרים:

נילחם בפשיעה ועוד.

משתפרת1

Well-known member
אני מצביע עבור בן גביר ויש לי אינספור ביקורות על הנהגתו הרופסת של נתניהו אך את מאז ומתמיד היית שמאלנית אין לי צל של ספק בכך.

הפמיניזם העדין השזור בדבריך , הלוחמנות המרומזת נגד כפיה דתית ושאר ירקות עליהם שוחחנו בעבר.

יקירתי.

אם זה מדבר כמו שמאלן ומתנועע כמו שמאלן , מה לעשות , זה שמאלן !

וזה בדיוק מה שאת !

לדעתי כמובן.
אה, אין אף אישה ימנית עם פמיניזם מעודן, זה לא יכול להיות. אין אף ימני חילוני שמתנגד לכפיה דתית ןשאיננו מסורתי. הבנתי.
זו דעתך. יפה לך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אה, אין אף אישה ימנית עם פמיניזם מעודן, זה לא יכול להיות. אין אף ימני חילוני שמתנגד לכפיה דתית ןשאיננו מסורתי. הבנתי.
זו דעתך. יפה לך.
אני הוספתי בסוף דבריי שתכונותייך אלו מצטרפות לשיח פוליטי אותו ניהלנו ארוכות כשהייתי כותב קבוע בפורום הזה.

אה , לכך יש להוסיף גם ניחוח אליטיזם כמעט לא מורגש שבא לידי ביטוי לעיתים רחוקות אך כלל לא נעלם מעיניי ואני יכול להבטיחך שהוא אינו נובע משום רגש נחיתות שאין לי.

כשמחברים הכל יחד מתקבלת תוצאה שמאלנית מוחלטת בכל רמ"ח אבריה ושס"ה גידיה.

אני מבין שהמילה "שמאל" אינה נעימה לאוזנייך אבל זה בדיוק מה שאת - נסי להיות כמו אפרת , לה אין שום בעיה להצהיר על שמאלנותה , תהיי גאה במה שאת !

לדעתי , המסיכה שאת עוטה על פנייך אינה מחמיאה לך.

משתפרת1

Well-known member
אני הוספתי בסוף דבריי שתכונותייך אלו מצטרפות לשיח פוליטי אותו ניהלנו ארוכות כשהייתי כותב קבוע בפורום הזה.

אה , לכך יש להוסיף גם ניחוח אליטיזם כמעט לא מורגש שבא לידי ביטוי לעיתים רחוקות אך כלל לא נעלם מעיניי ואני יכול להבטיחך שהוא אינו נובע משום רגש נחיתות שאין לי.

כשמחברים הכל יחד מתקבלת תוצאה שמאלנית מוחלטת בכל רמ"ח אבריה ושס"ה גידיה.

אני מבין שהמילה "שמאל" אינה נעימה לאוזנייך אבל זה בדיוק מה שאת - נסי להיות כמו אפרת , לה אין שום בעיה להצהיר על שמאלנותה , תהיי גאה במה שאת !

לדעתי , המסיכה שאת עוטה על פנייך אינה מחמיאה לך.
יפה לך דעתך.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
בקצרה: כל מי שאיננו בעד נתניהו, בוודאי כל מי שנגדו הוא שמאלן, ולא משנה מה דעתו בכל דבר וענין אחר.​
ולאט לאט מתקלף האדון ומתבהר שאינו מבדיל בן ימיני, לשמאלן. (לדעתי בלבד)
לדעתי ימיני מכבד כל אדם, ולא מדבר בהתלהמות.
רואים בקפלן מי שמאל, ולפי התנהגות המופעים בקפלן אפשר לזהות בפורום את השמאל המצוי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ולאט לאט מתקלף האדון ומתבהר שאינו מבדיל בן ימיני, לשמאלן. (לדעתי בלבד)
לדעתי ימיני מכבד כל אדם, ולא מדבר בהתלהמות.
רואים בקפלן מי שמאל, ולפי התנהגות המופעים בקפלן אפשר לזהות בפורום את השמאל המצוי.
טוף ילדתי

שטרית הפך להיות שמאלן.
אולמרט הפך להיות שמאלן
מרידור הפך להיות שמאלן
מילוא הפך להיות שמאלן.
ריבלין הפך להיות שמאלן
לבני הפכה להיות שמאלנית.
יש עוד המון דוגמאות.

גם חורזת הפכה להיות שמאלנית
ומשתפרת תמיד הייתה שמאלנית

לדעתי כמובן :)
למה אתה חושב שמי שהולך לפי דרכו של בגין שמיר וזבוטינסקי ולא לפי דרכו הקלוקלת של ביבי הוא שמאלן
לידיעתך שחר ,אני כול חיי הייתי ליכודניק וכך גם נשארתי היום ,אך הליכוד האמיתי ,לא זה של ביבי ,ותאמין לי שאני יותר ימני מימך בדעותי, ימני אמיתי ולא ביביסט מזוייף

Harrington

Well-known member
מנהל
למה אתה חושב שמי שהולך לפי דרכו של בגין שמיר וזבוטינסקי ולא לפי דרכו הקלוקלת של ביבי הוא שמאלן
לידיעתך שחר ,אני כול חיי הייתי ליכודניק וכך גם נשארתי היום ,אך הליכוד האמיתי ,לא זה של ביבי ,ותאמין לי שאני יותר ימני מימך בדעותי, ימני אמיתי ולא ביביסט מזוייף
איש לא יודע כיצד "בגין שמיר וז'בוטינסקי" היו מכריעים היום, אם השאלות הרלוונטיות היו עומדות לפתחיהם. למעשה אפשר בשקט להניח לפחות לגבי בגין ושמיר, שהיו מגיבים בקיצוניות רבה יותר מכפי שמגיב נתניהו, בסוגיות העומדות על הפרק. לגבי ז'בוטינסקי קשה לי יותר לגבש דעה :).

אתה נוהג כאן כמנהג השמאל לגבי רבין מבחינה זו. בעוד שעמדתו של רבין הייתה א', השמאל שבעקבותיו פוסק ב' וגם מספר שהוא בעצם מממש את דרכו של רבין. אבל ב' מעולם לא הייתה דרכו של רבין. להיפך, הוא הצהיר פעמים רבות (פחות נכון לענייננו, אבל לצורך הדיון) על א' שמנוגד בתכלית הניגוד לב'. עובדה זו לא מפריעה לאותם שמאלנים שתומכים בב' לטעון שהם ממשיכיו של רבין, פועלים בדרכו וכו'.

זה בדיוק מה שאתה עושה, הגם שבצד השני.

שחר 676

Well-known member
מנהל
טוף ילדתי

Harrington

Well-known member
מנהל
מפלגת קדימה לא הייתה ימנית?
ממש לא. מפלגה שמגרשת אלפי יהודים מביתה כדי למנוע מהעומד בראשה לקבל כתב אישום, מוותרת על שטחי מולדת רבים ומסכנת את בטחון ישראל בוויתור על צירים בטחוניים חשובים, יכולה להיחשב ימנית בדרך כלשהי?

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
ממש לא. מפלגה שמגרשת אלפי יהודים מביתה כדי למנוע מהעומד בראשה לקבל כתב אישום, מוותרת על שטחי מולדת רבים ומסכנת את בטחון ישראל בוויתור על צירים בטחוניים חשובים, יכולה להיחשב ימנית בדרך כלשהי?​
מופז ימיני!

Harrington

Well-known member
מנהל
מופז ימיני!
ממתי? הוא יודע את זה? כאמור, אני מסתכל על התכל'ס. לא על הצהרות של אנשים. אם מישהו תומך במה שכתבתי למעלה, אני לא רואה איך אפשר להגדירו איש ימין ולא משנה לי איך הוא מגדיר את עצמו. מופז תמך בהתנתקות, תמך בהתכנסות שברוך ה' לא הצליחה להם בסוף. שום דבר לא ימני בזה. זה שמאל קיצוני.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
ממתי? הוא יודע את זה? כאמור, אני מסתכל על התכל'ס. לא על הצהרות של אנשים. אם מישהו תומך במה שכתבתי למעלה, אני לא רואה איך אפשר להגדירו איש ימין ולא משנה לי איך הוא מגדיר את עצמו. מופז תמך בהתנתקות, תמך בהתכנסות שברוך ה' לא הצליחה להם בסוף. שום דבר לא ימני בזה. זה שמאל קיצוני.​
הומין תמיד תמך בהתנתקות. היחידה שהתנגדה זו גאולה כהן ז"ל. מה אומר
המפלגה שפתחה לא הצליחה לשרוד?

למעלה