עדכוני ערב, יום 88

הבעיה ששפרה ועינב לא יודעות על לאון

ויש לי חשש גדול שהן יספרו לו איפה הן מחביאות את הקרמבואים...

DirrtyShay

New member
וועלייה יוני יורד על לאון חחחחחחחחחחחחח

רגע יוני יודע הרי על המשימה הזו לא אמרו רק לעינב ושפרה נכון ? מסכן לאון הוא לא מבין שהם עושים דברים טובים... והן לא מבינות שהוא משוכנע שהוא עושה משהו טוב.. אם יוני יודע על המשימה - כל הכבוד אני באמת מעריץ אותו - שחקן גדול
ויוסי יודע הכל - רואים שהוא מבין ובגלל זה הוא זורם על הכל ולא אכפת לו. חחחחחחחחחחח עלק עינב "ואת תראי שכולם יאכלו רק בשבת" "חשבתי לתת לכם לאכול עכשיו אבל לא בא לי"

חיימלס

New member
גם אני חשבתי את זה ../images/Emo13.gif

אבל הן צריכות לאכול אותם לבד אז הן בטח לא תגלנה איפה הן מסתירות ע"מ לא להתחלק אתו בקרמבואים... (יוני עושה הצגה כי הוא כבר הרס את הדומינו היום, אז הוא משחק שהוא לא חלק מהקרמבואים ומההחלטה הזו).

שימו לב: יוני לא יודע על משימת הקרמבואים

רק שפרה ועינב מעורבות במשימה. ויוסי חוזר ואומר לאינה שכל הקרמבואים אותו טעם.

חיימלס

New member
הוא יודע

הוא "כאילו" לא יודע. בצעקות שהיו סביב השולחן הוא שיחק אותה תמים והבין את אינה אבל בשורה התחתונה הצדיק את ההחבאה...

EMANUELA XD

New member
../images/Emo215.gifמאז שרנין הלכה שיפרה ועינב יד אחד

אם אני אגלה שעינב ושיפרה הולכות לזמבר את אינה אני מודיעה שאני לא הולכת לעשות חיים קלים לשפרה שפרה ראי הוזהרת עד לאינה המקסימה

gwini1

New member
תתעוררי!! שפרה לא סובלת את אינה...

היא אמרה "האח הגדול מה עשית לנו איך הכנסת אותה לבית?"

כרמלית10

New member
ושפרה

סובלת את עינב??? אסטרטגית, עדיף לשפרה שעינב ויוסי יהיו איתה בגמר. כי הסימוסים לבובליים יתחלקו ואז יש לה סיכוי לזכות. אינה בחורה עדינה, חכמה ואינטלגנטית והיא בהחלט מהווה איום לשפרה שהצליחה להשניא את עצמה על קהל רב. לשפרה יש מזל, הקהל עדיין לא הספיק להתרשם מאינה, כמה חבל.

jaycom

New member
לאון אומר שהוא מבולבל

הוא יודע ששפרה עינב ויוני ביחד.. אבל לא מבין איך יוני אומר לעינב שהוא רוצה את הקרמבואים שלו וזה לא בסדר שהחביאו... כי איך יכול להיות שהמשימה היא של שלושתם ויוני הולך כנגד המשימה של עצמו.. האמת גם אני לא מבין למה יוני נגד עינב.. אבל סבבה זה גורם רק ליותר בלבולים..

jaycom

New member
הבית בכאוס רציני, רק יוסי לוקח הכל צ'יפס..

חח הכי נבון מכולם

למעלה