עדכוני ערב, יום 88

DirrtyShay

New member
ייהה שפרה מזילה דמעות מסכנה...

מסכנה היא עושה בשביל שיהיה להם תקציב שבועי ענק לא גדול אלא ענק והם לא יודעים ואחרי זה באמת הם ייצאו קטנים.

DirrtyShay

New member
יה מה לאון התהפך עכשיו חחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני רוצה את הקרמבו שלי עכשיו !!!!!! והוא לוחש לשפרה דברים וואוהוווווווווווווווווווווווו מסכן

חיימלס

New member
זו המשימה השבועית

הסה"כ הכולל של כל המשימות זה התקציב השבועי הרגיל של הבית. פסילות וכל מה שבדרך, מוריד מהתקציב (משימת הדומינו היתה סתם. הרוב לא ידועים את זה...).

חיימלס

New member
גם עינב לובשת שמלות שלה

ושפרה אפילו הביאה לה שמלה מתנה כשהיא ארזה ביום שלישי, הן גרות כבר שלושה חודשים באותו הבית. הן מתחרות על מיליון ש"ח אבל הן כבר התחברו ועכשיו הסווצ'ר הזה היה כנראה הכי קרוב אליה כשהיא רצתה לקום לחדר השירות אז היא לבשה אותו. מה שמעניין אותי: איך אינה אכלה עוד קרמבו? איך הצליחו להגניב לה אחד בלי שהיא ראתה את המחבוא? ובכלל? איך הי יושבת איתן באותו החדר בשקט והן בכלל מתיחסות איה אחרי איך שהיא מדברת?

חיימלס

New member
כן, את זה ראיתי ../images/Emo13.gif

ואז התחילו הצעקות... אבל ראו אותה שוכבת על המיטה ואוכלת קרמבו אז תהיתי אם היא קבלה עוד קרמבו חוץ מההוא...

מה הוא מנסה לעשות?!

מישהו מצליח להבין??
שנייה לפני הוא נשף לשקית או משהו כזה...אה? לא ברור...

אינה עכשיו תוקפת את שפרה אחרי שתקפה את עינב

אני מוכן לחתום שאינה גם במשימה. ועכשיו לאון מתחיל לבקש את הקרמבואים שלו מעינב...

clearer

New member
אבל אינה היתה מאלה שחשפו בבוקר את המשימה -

של שפרה עינב ויוני. אז לדעתי היא כן באיזושהי משימה! כי אחרת היא לא היתה עושה מהומה כנראה. לא? נגלה כנראה רק ביום ראשון!

rinatt1

New member
אני לא מבינה איך עינב שיפרה ויוני לא מבינים ש

שגם שחר ולאון במשימה, איך שחר שמר על הדומינו ועכשיו הקרמבו.. מה לא ברור...כל ההתעקשות הזאת הם חייבים להבין... יווווווווווו מה עשו להם כזה בלאגן.. ממש מתחיל להיות מגעיל ואינה ממש ממש מגזימה ונראה לי שגם היא קיבלה משימה אבל לדבר ככה? לא יודעת כבר מה לחשוב איזה פה יש לההה.....

חיימלס

New member
לא נראה לי

זו התנהגות אופיינית שלה. תמיד כשהיא מתעצבנת היא מתנהגת ככה, בד"כ אפילו יותר בקיצוניות והפעם באמת (לשם שינוי) יש לה סיבה... סה"כ, למה שיחליטו עבורה מתי לאכול את הקרמבואים שלה?

לאון ניסה עכשיו ללחוש לשפרה על המשימה שלו

והאח הגדול מיד התערב וביקש מהם להפסיק להתלחש ביניהם.

הודיה 6 1

New member
זה היה רק אצלי?

נתקע לי השידור החי, אז השהתי והפעלתי שוב, ונראה לי שזה חזר על קטע שהיה לפני כן כבר... מה זה אומר? שהשידור לא משודר חי ממש? אלא באיחור של כמה שניות\דקות?

למעלה