עדכוני ערב, יום 88

חיימלס

New member
מוסיף צבע???? כשאני שומעת אותו האינסטינקט

הראשוני שלי הוא לעבור מצלמה. יריבו גם בלעדיו, הם לא יכולים לחיות באידיליה יותר מחצי שעה גם בלעדיו.

כמו שעינב תיארה שחר הפך את הבית לחי ותוסס

לאחר שהרשלצ גרמו לו להיות בית חולים גריאטרי, ואין תיאור טוב מזה.

forteen

New member
הגמר הטוב ביותר ../images/Emo20.gifשחר עינב יוסי../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

הללויה5

New member
אצלנו בבית אוהבים את שחר, מאז שהצטרף

יש ח ג י ג ה . חזרנו לתקופת הטיולים של בית הספר וזה כייף.

קפרי

New member
סבבא לך, אנו נכנסים לשלווה ועונג בבית כשאנחנו

אחרי יום עמוס וצריכים רגיעה, לא צרחות וצווחות, דם חם יש בחוץ והוא מביא לי קריזה!

jaycom

New member
האח הגדול סיבך את המשימה יותר מדי

לא ברור אם שחר ולאון יודעים על כל המשימה הסודית או רק על הכשלת משימת הדומינו של יוני שפרה ועינב.. שחר אמר ללאון מקודם משהו בסגנון אל תשרת אותם, תגיד להם "לא" ותיצור מריבות.. אבל לאון ממשיך לשרת את עינב ויוני. יותר מדי מסובך לא ברור מי יודע מה.. ומה המשימה האמיתית? כי אם לאון ושחר יודעים על משימת האדונים משרתים, מה זה שווה? יהיה נורא קל לזכות בכסף.. אולי לאון ושחר קיבלו משימה לתת קונטרה כל פעם ל"אדונים" וכל סירוב או משהו כזה הם יקבלו כסף.. כנראה שלא נדע עד יום ראשון...

a10a

New member
נראה לי שבכל מצב הם יקבלו תקציב טוב...

האח הגדול סתם רוצה ליצור קצת אקשן בבית ומריבות בכאילו... סתם כדי להעביר את השיעמום בבית... אבל יאללה שיעשו את זה יותר מהר!! כמה זמן... שיריצו את המשימה.. ככה אנחנו נרדמים ומשתעממים|!!!

jaycom

New member
לאון שאל את שפרה אם היא מכינה היום את המרק

ושפרה ענתה לו "לא שמעתי אותך" ואז שחר ולאון צחקו.. חח זה סימן שהם יודעים על משימת האדונים ומשרתים.. חח ועכשיו הם מסבכים לכולם את החיים.. שחר אומר לכולם להישאר במקום שלהם עד שתיגמר המשימה.. חח מפחיד את יוני וצועק עליו לשבת לידו.. חחח קטעים!

למעלה