עדכוני ערב, יום 88

Tomiki

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif שיפרע הזו רעה רעה רעה ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

DoubleN

New member
שחר משחק תפקיד!

ומשחק אותו טוב מאוד, אינה לא משחקת זה האופי שלה!

orgd

New member
ב../images/Emo106.gif צריכים להיות שחר יוסי ועינב ואסביר

שחר בא חדש משום מקום, ובמהירות שיא כבש את הקהל בבית, שבחר להשאיר אותו ולחפף ותיקים. שחר עומד על עקרונותיו. הבחור לא מתלכלך בבוץ, וסה"כ טיפוס חיובי.

חיימלס

New member
שחר דוחה (לדעתי) ברמות

אני לא יכולה לשמוע את הצעקות שלו כל היום והסיבה היחידה שהוא לא עף עדיין, היא לא מאהבת מרדכי אלא משנאת המן. יען כי - נפל על הצבעות בהן אוהדי יוסי יכלו לנצל אותו ע"מ להעיף את ה"פחות אהודים" נגדיר את זה (שלא לומר שנואים). אני מעדיפה את איתי פי עד אין סוף על שחר...

חייםק

New member
טוב שכנעתם ../images/Emo70.gif הז'יטונים הולכים לשחר../images/Emo130.gif

מעכשו ועד הגמר הוא יזכה מאיתנו ל10,000 סימוסים. נקוה שנצעיד אותו לגמר שיצטרף לאחיו הדורבן ועינבי.

אפרילA

New member
איזה בולשיט, שחר היה רק אמצעי בידי אוהדי

בובליל להעיף את צבר ורנין. תכף ינפנפו אותו לעזאלזל. אני אישית מעדיפה את יוני על שחר ואינה.

קפרי

New member
אדיוט להסביר לך-מילה יותר קשה, תכונה של מגעיל

ומכוער ניתנת לשיפור-אדיוט לא! והחברה קשה לה יותר לקבל אדיוטיזם.

אפרילA

New member
שיפרה ניצלה את המשימה וממש נהנתה ללכלך על שחר

לא קלטתי את שיפרה עד הסוף אבל יש לי תחושה רעה לגביה, לא נראה לי שהיא אדם טוב.

זו דרכי

New member
שחר ??..איזה מלך ?

מלך הבהמות אולי. אי אפשר לשמוע את הקול שלו, כל הזמן : אחי, אחי, אחי. כאילו, מי רוצה ביכלל להיות אח שלו. שחר , הביתה ולישון

כרמלית10

New member
מעריצי שפרה

מאוד כועסים על שחר שחר הטיס לשפרה את אהובה שחר הטיס לשפרה את רנין מה הפלא שהם כועסים.? הם חוששים שהוא ישאר השבוע. לדעתי, אין לו סיכוי להשאר כי מי שתמך בו זה האוהדים של יוסי ועינב ואלו שרצו להחליש את השצים. השבוע כמות הסימוסים לשחר תהיה אפסית. לכן, מעריצי שפרה אל לכם לדאוג, כל הסיכויים ששחר יעוף השבוע. אני מציעה לכם לדאוג מאינה. אינה עלולה לתפוס את מקומה של שפרה. היא אינטלגנטית, עדינה, חכמה וחברותית.

Yoav120

New member
אין לשפרה מעריצים, אלא אוהדים וזה הבדל גדול

מאד! אף אחד לא מאיים על שפרה גם לא יוסי מסיבה מאד פשוטה - שפרה היא הקונטרה השפויה, ההולמת והיחידה ליוסי בבית. אם שפרה תצא לפני הגמר - אפשר באותה שניה לתת ליוסי את הצ'ק - משחק לא יהיה יותר. גם היום הרוב הם בובות על חוט של יוסי, חוץ משפרה. אינה עדינה? מצחיקה? אינטיליגנטית? - יש לך כנראה אמות מידה מאד משונות לשלושת האיכויות הללו. כדאי שתכיני את עצמך נפשית - שפרה, תהיה בגמר - מוכן להתערב על זה!

דנה1982

New member
כמעט הכל נכון!

אני לא רוצה להשוות לאוהדי/מעריצי יוסי, אבל אני אישית ממש לא "מעריצה" את שפרה. אני מאוד אוהבת אותה ומההתחלה היא הייתה הפייבוריטית שלי. הצבעתי רק לה (ולצבר) כי היא החלק המעניין בבית. ממש חיכיתי לראות אותה על המסך, בייחוד עם צבר. אבל במקביל אני צוחקת מהקטעים של יוסי לא מעט ונהנית מעינב די הרבה בייחוד לאחרונה. אינה ממש ממש לא עדינה, אלא צעקנית, חפרנית, חסרת סבלנות וכבוד לאנשים. אי אפשר להשוות אותה בכלל לשפרה. היא לא איום לאף אחד בבית. שפרה בגמר. בטוח.

Dana 7485

New member
שחר מוסיף צבע ,כולם היו רדומים עד

שהוא הגיע . אני מדליקה טלוויזיה ומצפה לבידור . יחי המשך טרורו של שחר.

למעלה