עדכונים

t o m a k

New member
IT SHOULD BE EASY שוחרר לרדיו באירופה

הרגע ממנו כל מעריץ עם זוג אוזניים שעובדות פחד ממנו הגיע: מסתמן כי IT SHOULD BE EASY יהיה הסינגל הבא.

Sony Music שלחו את השיר לתחנות רדיו ברחבי אירופה, למרות שזה עדיין לא אושר כסינגל שלישי הוא בינתיים מקבל השמעות רבות ברחבי אירופה.

השיר הופק ע"י ויל איי אם (יימח שמו) וזהו דואט בינו לבין בריטני, השיר (באופן מפתיע) היה הנכר ביותר באייטונס בשבוע הראשון של שיחרורו של האלבום בריטני ג'ין והגיע למקום 10 במצעד שירי הדאנס של הבילבורד.

השיר הוא גם שיר הפתיחה של העונה החדשה של "Germany's Next Top Model", ובחשבון VEVO של בריטני, השיר השיג מעל 1,300,000 השמעות.

אני מאוד מקווה שזה לא הסינגל השלישי כי עם כל הכבוד לאלבום בריטני ג'ין (ואין הרבה - זה אלבום עם שירים גרועים) יש לו שירים הרבה יותר טובים ובכנות נמאס לי לשמוע את הקול הממוחשב של וויל איי אם. כ"כ הרבה מפיקים מעולים והיא בוחרת לעבוד עם החוסר כישרון הזה?

EINAV71

New member
דווקא אני חושבת שבחירה טובה

השיר מאוד קליט, רואה אותו כשיר מועדונים חרוש.

t o m a k

New member
Big Fat Bass היה טוב..

Scream&Shout מבחינתי נחשב כתם בקריירה של בריטני במיוחד שהשיר הזה היה מאוד מצליח... והיא חייבת לחזור לעבוד עם דנג'ה ולהעיף את וויל אי אם מכל המדרגות!

GM1988

Well-known member
לא הייתי קובר ככה את האלבום והסינגל.

לפי דעתי זה סינגל מעולה!
אני לא זוכר אם כתבתי על זה פה, אבל בתקופה שהאלבום יצא, שמעתי הרבה פעמים את השיר הזה ברדיו (תחנה רוסית) ותהיתי אם זה הוחלט להיות הסינגל ה3 שלה עד שהתברר שפשוט ניגנו אותו בלי קשר.

השיר מאד תופס את האוזן ולדעתי עם כל הקיטשיות והאוטו-טיון, היום יותר מתמקדים בהפקות ושירים קליטים, והשיר הזה מספק את שניהם

האלבום עצמו דווקא אחד הטובים שלה אחרי בלאקאאוט, ואפשר למצוא בו תכנים מגוונים לכל מצב.
גם בלדות מוצלחות וגם שירים קצביים עם הפקות טובות.

ובכללי - הם באמת נזכרו עכשיו שצריך להוציא סינגל שלישי? חח... כבר עברה חצי שנה ואני בספק שעוד שיר יחדש את היחס לאלבום בכלל...

Gal Shameless2

New member
לא אכפת לי כבר איזה שיר רק שיצא קליפ חדש

למרות שלא נראה לי שזה יקרה,וזה שהם הוציאו את השיר ככה רק מחזק את זה...

GM1988

Well-known member
הגרסאות האלה יצאו כבר לפני 3 שנים.

היו כמה רצועות מכל מיני אלבומים של בריטני. ביניהם גם זה.
וכמה מ"פאם פאטל" ו"בריטני" ועוד...

בלי הליווי זה באמת נשמע דל ממש...

GM1988

Well-known member
שמעתי משם גם את האקפלה לאולה-לה

כמה שהשיר הזה טובב!
יש בו משהו כלכך מקסים שאני לא יכול להסביר.
חבל נורא שהוא לא נכנס לאלבום האחרון שלה, היה לו מקום שם לפי דעתי.
למרות שבכל זאת יש שם שיר שנשמע עם רעיון דומה - brightest morning star האהוב עליי!

t o m a k

New member
The year in Spears

ב-VH1 יש תוכנית חדשה ששמה "Master the 2000s" והיא מוקדשת כולה ל-14 השנים האחרונות במוזיקה.

בריטני (איך לא) מוזכרת בפינה ששמה "The year in Spears".

הפרק של שנת 2000 מראה את תקופת Oops!... I did it again, הפרק של שנת 2001 כולל פינה בשם "The year in Spears: Slave 4 U" בפרק של שנת 2003 הם הזכירו את הנשיקה האגדתית בין בריטני ספירס למדונה ב-VMA ואת שיחרור האלבום השלישי שלה In The Zone.

t o m a k

New member
הודעה חדשה מבריטני..

איפה המשקפיים שלה כשהיא צריכה אותם?

Shiri from the block

Active member
חחחחחחחחחחחח חמודה! נראה כאילו אין לה עיניים בגלל הצל או השחור שהיא שמה בעין

t o m a k

New member
'VERTIGO' DEMO

היו הרבה שמועות בקשר לשיר 'Vertigo', שיר שכביכול הוצע לבריטני לאלבום פאם פאטאל ונדחה.

לפני כמה חודשים, דגימה שלו יצאה ועכשיו פורסם השיר כולו. את הדמו שרות ניקול מורייר וקסיה ליבינגסטון ואפשר לשמוע שזה הסאונד ששלט באלבום פאם פאטאל..

אני חושב שזה פיספוס כי זה סאונד שיושב בול על בריטני והיה יכול גם להיות סינגל טוב...

לשמיעת השיר

t o m a k

New member
בריטני משיקה בושם חדש

טוב.. אז אני בטוח שאלו חדשות "מרגשות מאוד" לכולנו..

בריטני משיקה בושם חדש בשם 'FANTASY STAGE EDITION'.

הריח הוא תערובת שמשלבת בין שוקולד לבן לקיווי

למעלה