עדכונים 8.11 (כי הישן כבר לא קופץ)

t o m a k

New member
עדכונים 8.11 (כי הישן כבר לא קופץ)

t o m a k

New member
בריטני עושה Q&A ב-15.11

בריטני עושה Q&A ביום שבת הבאה בשעה 11:00 (אצלנו זה מתישהו לפנות בוקר)..

לא יודע למה אבל הקול שלה נשמע נורא..

להודעה בווין

t o m a k

New member
תמונות מיום בריטני בלאס ווגאס

ובריטנ צייצה "בהחלט יום שמח"

t o m a k

New member
הילארי דאף מעדיפה את בריטני ספירס על כריסטינה אגילרה

בראיון שנערך לאחרונה עם Buzzfeed,the הזמרת הילארי דאף ענתה על שאלה פשוטה: בריטני ספירס או כריסטינה אגילרה?
דאף השיבה: בריטני ספירס.

t o m a k

New member
הנחה להופעה למחזיקי כרטיסי אמריקן אקספרס..

אם למישהו מכם יש ויזה/גרין קארד ואמריקן אקספרס הוא מוזמן לעלות על המטוס הבא לוגאס!

GM1988

Well-known member
חח זה כל פעם מצחיק אותי כשהיא אומרת איזה נאום..

כי ההרגשה היא (ויש מצב שזה גם נכון) שהיא כתבה ושיננה את הטקסט לפני כן הרבה פעמים ועכשיו אומרת אותו לקהל:)

t o m a k

New member
שון פרסטון בוידאו עם תעלול סקייטבורד

ובריטני אמא גאה!

GM1988

Well-known member
לא יודע מה אתכם אבל בתמונה הזו הוא נראה בחור מאד נאה

t o m a k

New member
מישל וויליאמס גם מעדיפה את בריטני על כריסטינה אגילרה

זה התחיל עם הילארי דאף, ועכשיו, בראיון לתוכנית "ראה מה קורה בשידור חי" בערוץ בראבו, הזמרת מישל וויליאמס (לשעבר ב-Destiny's Child) אישרה את ההעדפה שלה לנסיכת הפופ בתשובה לשאלה את מי היא מעדיפה: בריטני ספירס או כריסטינה אגילרה?

מישל השיבה: "בריטני היא פשוט מדהימה, אני אוהבת אותה כל כך"

אני שמח שבריטני היא המועדפת אבל זה כ"כ שנות ה-2000 להשוות אותן, היום הם בכלל לא ברות השוואה - כל אחת הלכה לנישה שלה..

GM1988

Well-known member
אממ כן ולא

לדעתי מה שבא לידי השוואה זה עד כמה אנשים מתחברים למוסיקה של שתי הזמרות ולא המכלול עצמו.
אני חושב שלגיטימי מאד שבריטני תהיה זו שתהיה המועדפת, כי גם מי שמודה ולא מודה, בריטני מאז שנת 99 כבשה כל אוזניה, כל טייפ, דיסקמן וכל ערוץ מוסיקה שהיה, והייתה השם הכי חם ומצליח בתעשייה.

כמה שירים מכירים בקריירה של אגילרה מי שלא עוקב אחריה?
וכמה של בריטני...

t o m a k

New member
האמת שאני חושב...

שזה לא בקטע אייקוני (למרות שאי אפשר להכחיש שהיא ממש אייקון)
בריטני בחיים לא ליכלכה על אף אחד בתעשייה גם אם ליכלכו עליה - מה שהופך אותה לאהובה ע"י מעריציה וע"י הקולגות..
כריסטינה לעומת זאת..

GM1988

Well-known member
גם זה

אני לא הכי עוקב אחרי כריסטינה, ומכיר אולי איזה כמה שירים טובים שלה מכל מיני תקופות וזה, אבל רואים עליה שהיא בן אדם שמוכן לדרוס אחרים ברגע שיש לה את ההזדמנות.
בריטני היא בדיוק ההפך הגמור מזה, אדם כן שיודע לפרגן ולהשאיר את הזבל האישי לעצמה.

t o m a k

New member
מסתבר שצ'רלי אברסול הוא מעריץ של בריטני ספירס

החבר החדש של בריטני ספירס היה בהופעה שלה - Piece Of Me בלאס וגאס ב-15 בפברואר 2014 ובמהלך השיר Freakshow העלו אותו על הבמה וגרמו לו ללכת כמו כלב עם רצועה (משהו שהיא עושה כל הופעה).

t o m a k

New member
חדשות שיער חמות: קריסטין קבלרי מושפעת מבריטני ספירס

ביום חמישי, השחקנית והאמא לשניים, קריסטין קבלרי העלתה ל-Instagram כמה תמונות של רעמתה הקצרה יותר. ההשראה שלה? בריטני ספירס.

[“This is happening right now. Just chopped off my hair! @anderssonjj @mrchrismcmillan”]

[“Short hair don’t care . . . off to the launch of my new jewerely line, @emeraldduvjewerly. Hair by @mrchrismcmillan//makeup by @karanmitchellmua//styled by @shayoonaboo.”]

"קריסטין ואני דיברנו על לקצר את השיער לכמה חודשים קצרים ועירבנו את כריס מקמילן בעניין," אומר הספר של הסלבריטאים ג'סטין אנדרסון למגזין PEOPLE. "אנחנו אובססיביים לבריטני ספירס, אז היא שלחה לי תמונות מקדימה ומאחורה של התספורת החדשה שלה."

אנדרסון, כמובן התייחס לתספורת החדשה של בריטני, אותה היא חשפה לראשונה בגרמניה בשבוע שעבר.

הגרסה של קריסטין היא יותר "מודרנית", לדברי אנדרסון.

למעלה