עדכונים, יום 89 ה-28 לנובמבר

TLV GUY2

New member
מסתבר ששפרה צדקה

שחר בהחלט אלים, וולגרי ומגעיל, יותר מכל אחד בבית... ואינה לא פחות מגעילה.

diagonal1

New member
זה מה ה"האח הגדול" אמר לו לעשות

אז מה הוא אשם ? זה בשביל התקציב וגם בשביל שיקחו אותו לסידרת טלביזיה

blur2

New member
האח הגדול לא אמר לו לעבור מיטה מיטה

להרים אותה (ולא משנה אם אנשים יושנים בה!) או לחטט לאנשים בחפצים, בבגדים. זאת חוצפה. הוא מתנהג כמו בריון.

diagonal1

New member
זה בשביל התקציב וזה לטובת כולם

ולא ראיתי שהוא הרים מיטה עם מישהו ישן .

זואי35

New member
אבל היא שכבה על המיטה, וזו היתה חוצפה מצידו

הוא הפעיל כוחניות גם אם לא עשה משהו פיזי כלפיה. וכן, זו בריונות גם לטעמי.

הוא אמור למצוא את הקרמבואים למען התקציב

משימה כנגד במשימה כנגד - שחר לאון ואינה שחר - המחפש לאון - המגשש אינה - מעוררת צעקות כדי שהם יפילו את עצמם די לפתטיות והקצנות מרושעות וטיפשיות

שיאה1

New member
שחר צריך לאכול 10 ולאון 10../images/Emo215.gif

לא אמרו כמה יהיה להם תקציב על זה!!!

DirrtyShay

New member
ברור שהיא צדקה וצודקת !

אחרי המשימה הזו אני יותר מבטוח שאני רוצה בגמר את האנשים הבאים : שפרה עינב לאון יוני יוסי איתי לא ראוי לדעתי - נספח על גבם של הבובלילים.. אינה - נחמדה אבל אין לה מקום. שחר - וולגרי וזה לא הגמר של ה-WWF...

דנה1982

New member
וואלה יוני הוא הבחירה הנכונה

ברור שהבובלילים יהיו בגמר מול לאון ושפרה. הצלע החמישית הכי טובה היא יוני. גם עכשיו במשימה הוא מצליח לשחק הכי טוב. למרות שהוא עם עינב במשימה, הוא מעמיד פנים מצויין שהוא בצד של שחר ואינה לגבי הקרמבו. משחק מצוין. אינה בלתי נסבלת, שחר לא נעים ואיתי... חמוד, באמת, אבל לא מגיע לו להגיע לגמר רק בגלל שעד היום אף לא העמיד אותו. הוא צריך לעמוד להדחה "רגילה" בעוד שבוע (אחרי ההדחה הכפולה) ואם אותה הוא ישרוד, אז סבבה. אבל להגיע פשוט כי היית אנמי במשך 3 חודשים? NOT!

דנה1982

New member
אני חושבת שהוא יודע...

כשהם ישבו בחוץ, הוא אמר לעינב "אני מוכן לחכות עד יום שבת, רק שתהיה לך סיבה טובה". נשמע כמו מישהו שיודע ופשוט מנסה להיראות כאילו הוא לא קשור לזה לטובת המשימה... אבל ייתכן שאני טועה...

Yoav120

New member
אכן צדקה, רק היה לכולם נוח לנגח אותה ואת צבר

ולרדת עליהם.... שפרה קלטה במדויק את שחר ואת אינה, בדיוק כמו שקלטה במדויק את יוסי ואת עינב ובעצם כ"א בבית הזה. אתם רק מקבלים מה שנוח לכם, ומה שלא, לא!

למעלה