עדכונים, יום 89 ה-28 לנובמבר

זואי35

New member
שחר כועס על שפרה

כשהוא בא לחפש את הקרמבו היא אמרה לו כמה פעמים את המשפט : "נו, תרביץ לי אם אתה רוצה" זה סוג של התגרות והוא רואה את זה לא לעניין ...

כי שפרה עברה את הגבול ובאמת הוציאה אותו רע

ציטוטים שלה לגבי שחר: - שחר פאקינג עשה לאינה הדמיה של אונס וגם דחף אותי בכל הכוח שלו - ועוד אחר כך אמר לי שהוא ניסה לעשות לי סימן (מה שהיה נכון – הוא באמת ניסה להזהיר אותה), - תתרחק ממני – אתה נכנס לי לטריטוריה ומאיים עלי, - הוא אלים – אני מפחדת ממנו (פוסלת בן אדם בגלל החיצוניות שלו, וגורמת לו להצטלם רע בפני הצופים) !

EMANUELA XD

New member
זה לא יעזור אנו הצופים רואים את הדמויות

יותר טוב ממה שהם חושבים הערב הפנים האמיתיות השתקפו למציאות עכשיו יש רצח אופי בין עינב ושיפרה נגד אינה - מין אגו נשי מאוד גבוהה תחרות והסגיות -אינה בנינו ניראת מצויין חכמה ועומדת על עקרונותיה כל הכבוד אינה את מצליחה להסיט אותי לצידך הדלקת לי אור אדום לגבי שפרה ועינב
אינה את מלכה אמיתית

rinatt1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

א ח ת18

New member
הוא סתם מחמם את אינה

כל פעם הוא זורק משהו חדש, ודברים שהוא יודע שזה בגלל המשימה

rinatt1

New member
נו ואינה ממשיכה לבלבל את המוח: ומזכירה את

הסיפור של המסיבה שבוטלה... נו חלאססססססססססססססססססססס דיייייייייייייייייייייייי אינהההההההה שקטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט יוווווווווווווווווווווווו שקטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט מספיקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק טוב זה הזמן ללכת לישון לילה טוב לכם הייתה אחלה משימה

זואי35

New member
אינה ממש, אבל ממש בלתי נסבלת

אני כל כך מקווה שהיא עפה ביום שלישי..

droriko

New member
תקשיבו אבל מה הוא מדבר

הוא התיישב במיטה של שיפרה ושיפרה צעקה עליו ש"זה לא בסדר שגבר נכנס למיטה של אישה ללא רשותה" ליצור הזה פשוט אין גבולות

א ח ת18

New member
נראה לי הוא מדבר בשביל יוני

כנראה הוא הבין שהם חושדים בו ובלאון אז הוא מדבר עכשיו כדי שיוני יחשוב שאין שום משימה

אני רק מקווה שלא שכחתם../images/Emo41.gif

את מה ששפרה אמרה במשימה הסודית הקודמת ולמקרה שכן: "אני בחיים לא הייתי עושה דבר כזה, אפילו לא בשביל תקציב". שפרה התנהגה בדיוק כמו אינה וחיפשה צדק, ובפעם הקודמת זה היה הרבה פחות אמוציונלי ולא היה ברור שמישהו באמת החביא, ובטח לא מי זה. למרות שזה לא גורע שפתאם נעים לי להסתכל על שפרה היא חזרה להראות את הצדדים הטובים שיש בה.. עינבי מוציאה מכולם רק דברים יפים... לא כמו החבורה המפורקת והממורמרת.

Wishmaster2

New member
יוו זאת הפעם ה 109890 שיוני אומר את אותו הדבר

אלוהים איזה דביללללל

osnat45

New member
איתי ממש לא לגמר

עם כל הכבוד לאיתי ויש כבוד, אבל נמאס כבר ממש לראות את הדמות שלו עומד כל היום ורוחץ כלים. רץ ראשון לעשות כל דבר בבית שיראו שהוא עושה, נכון הוא עושה, ואין לי ספק שכיצא מהבית ימצא הרבה מאוד עבודה כעוזרת בית, הוא עושה את זה ממש מעולה, אבל לא זה מה שציפינו לראות בתוכנית!!!!!! מעבר לזה הוא לא יצג שום דבר מעניין בתוכנית וחבל. נגמר כבר לראות אותו רוחץ כלים, אין לי ספק שאם הוא לא היה עושה את זה בכזאת התמדה, אחרים היו מבינים את העניין ועושים זאת, אבל גם דיירי הבית כבר הבינו את העניין, שזה התפקיד המועדף עליו, כולל זריקת הזבל, כביסות וכו' מספיק יש לנו את הדברים האלה כל אחד בבית הפרטי שלו.

למעלה