עדכונים, יום 89 ה-28 לנובמבר

בוני1010

New member
גם אני מרחם על שיפרה. היא נראית ממש מפוחדת

על אמת. הבעת הפנים שלה כל כך מזכירה לי את הפרצוף של לאון כשהוא נמצא תחת אחת ממתקפות הטרור הרגשי שלה עליו. וזה שהיא התעללה ככה בלאון חודשיים זה לא אומר שמגיע לה שיעשו לה את אותו הדבר.

לאון הצבוע לא תורם למשימה !!! ושחר יוצא רע

בשבוע של הדחה מהקהל !! בוז ללאון - ורחמים על שחר !!!

JasPoint

New member
לאון לא מסוגל להתמודד עם משימות סודיות

גם בפעם הקודמת שהוא ועינב קיבלו משימה סודית לגנוב דברים הוא פלט לשפרה על המשימה. לאון צריך להצמיח חוט שידרה ולמלא אחר המשימות. מסכן שחר היחידי שמחפש בזמן שלאון מקשקש לו עם כולם.

לכן אני...

לא מבינה את האנשים שרוצים שאחד כמו לאון יתמודד בגמר? שימצא את האישיות של עצמו קודם לא?

צשייר

New member
לעצור את המשימה הזו!

די! זה כבר מחרפן אותם! להפנות חברים אחד נגד השני... שפרה נשברת שם לאט לאט.. אתם פוגעים! והכי נורא זה אינה! הכלבה המטומטמת הזו... כמה רעל וארס היא מוציאה מהפה שלה.. אמן שיום אחד הכל יחזור אליה כמו בומרנג והיא תראה איזה מפגרת היא... מלכלכת שם בלי סוף הכל תחת המסכה של "אני אמיתית, אני כנה, שונאת צביעות" כשבעצם יום אחד היא יושבת עם מישהו ומדברת איתו וביום השני מלכלכת עליו מול כל המדינה.. אח"כ פולטת מיליון ואחת שטויות במטרה אחת לפגוע במי שלידה.. אייייייכככס איך שהיא התנהגה עכשיו לשפרה ועינב... גועל נפש... ועוד קוראת לעצמה אינטיליגנטית! היא היחידה מבין אלה שאין להם משימה (כביכול- יוסי איתי והיא) שלא קלטה עדיין מה קורה בבית...

מלכה של ../images/Emo64.gif

ציטוטים: - יהודים משומשים, יהודים יד שנייה. - שיזדיינו, כוס אמא שלהם. - יוסי הוא בדיחה של הצופים, מנייאק, בן זונה, הבן זונה הזה, שקרן, תחמן, איזה אפס, גנב (ניסה לדעתה לגנוב את התקציב במשימה הסודית הראשונה, למרות שיוסי, מבחינתו, שמר על התקציב הקבוצתי ולא חשב בכלל על טובתו האישית). - שהבובלילים האלה יכנסו לי לתחת. - אשר בן זונה, ואמן שהבן שלו יהיה הומו ! - אנשים בינוניים יזכו. - שחר פאקינג עשה לאינה הדמיה של אונס וגם דחף אותי בכל הכוח שלו - ועוד אחר כך אמר לי שהוא ניסה לעשות לי סימן. - הם זונות, זה לא פייר שהם התחילו עם לאון ... - שאריות אדם (אמרו צבר או שפרה – וזה ממש לא משנה, כי אם צבר אמר את זה ושפרה לא נזפה בו על כך - סימן שהיא מסכימה עם הכינוי). מעשים: - טחנה לנו את המוח במשך כחודשיים עם הסיפורים וה"כאילו" שלה. - מתנשאת מעל כולם. - סירסה נפשית את לאון ורנין. - סרגה לנו שעות מול העיניים. - הכינה אוכל רק לחברים שלה. - מדברת באנגלית – כדי להשפיל את יוסי ועינב שאינם מבינים. - החרימה ונידתה עם יתר חבריה את יוסי – אחד הפשעים החמורים ביותר שיש !! - מנעה עם יתר חבריה רכישת סיגריות למעשנים – וקנתה דברים מיותרים בכוונה, שמעולם לא התכוונה אפילו לנצל ("אין לי ממש מה לעשות עם זה, חחחחח"). - סרבה לקנות ליוסי לחם דגנים – אבל עבור רנין דרשה שכן יקנו לחם כזה. - שכחה שהיא במשחק – התעלמה מהדיירים החדשים ואמרה לחגית שהם פלשו לבית שלה. - ציוותה על לאון ורנין שלא ינקו יותר את הבית ואת הכלים. - הודתה בפייסבוק שלה ובבית האח הגדול שניצלה מינית חייל בן 19 (מעניין איך לה זה מותר?). היא דמות שאמורה לקבל מאיתנו את המיליון ?

Yoav120

New member
../images/Emo23.gifאכן מלכה שפרה, במלוא מובן המילה../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif

diagonal1

New member
../images/Emo45.gif זה לא נעים לראות ולשמוע ריבים וליכלוכים

למרות שליכלוכים תמיד יש

האמת...

לא מאמינה שאני אומרת את זה אבל... מסכנה שפרה. היא נראית לי די מבוהלת מתגובות האנשים החדשים - בגלל קרמבו... אינה זיהתה את החולשה של שפרה ומיהרה להתעלל ולהתיש שלא נדבר על לחסל חשבונות. תגידו לי, כמה טיפשה יכולה להיות האינה הזאת? שתחזור לגבר בן ה- 98 שלה...

אני דווקא חושב שאינה כן במשימה וגם יוסי

ככל הנראה שניהם כשנכנסו לחדר של האח הגדול קיבלו הוראות ברורות, אך הפוכות: יוסי התבקש להתעלם ולא להתערב במה שקורה, ואילו אינה התבקשה לצעוק ולהתסיס את כל הבית ולחשוף את המשימה. זה לפחות מה שאני חושב, על פי כמה רמזים שזרקו השניים ועל פי ההקצנה בהתנהגות שניהם, יוסי שתמיד התערב כמעט בכל ריב שעכשיו יושב בשקט, ואינה שיצאה מכל פרופורציה בריב ובצעקות שהיא הקימה... בכל אופן, אנחנו נדע את כל האמת נראהלי רק ביום ראשון, או כשתסתיים המשימה והם יגלו אחד לשני מה היו המשימות שלהם...

למעלה