עדכונים, יום 89 ה-28 לנובמבר

שפרה תסמוך על לאון ותתן לו לשמור על הקרמבואים

ואז הוא יגנוב לה אותם !! מתי שהוא היא תצטרך ללכת לשירותים או משהו כזה, ואז הוא ינצל את ההזדמנות - או שהוא ייצא שפן לגמרי !!

ExsoTic Cop

New member
לקחתי הרגע כדור נגד כאב ראש בגלל אינה

קדחה לי במוח זאת יותר גרוע מהשיפוצים פה של השכנים שמישהו שם ישתיק אותה כבר כל פעם שהיא מדברת אני סוגר תקול בטלויזיה.

balbala5

New member
פחחחח כשאינה קודחת עדיף לקחת כדור שינה !!!

הבחורה הזו יכולה לחזור כמו תקליט שרוט על אותו משפט . בואנה היא צריכה אשפוז במחלקה הסגורה.

rachelMcfadden

New member
יא וולי איזה משעממים אש"ל../images/Emo199.gif

אינה-שפרה-לאון אינה מדברת ומדברת ומדברת ומבתר ומדברת ומדברת ומדברת בלי סוף על דברים שלא הכי מעניינים אותי... שיראו לנו שיחה של עינב ואיתי - זה הרבה יותר מעניין!

חיימלס

New member
לשחר ולאון יש רק עוד שעה אחת

להשיג את הקרמבואים. אני חשובת שלאון אמר לשחר איפה הקרמבואים אבל אני לא בטוחה (הצלחתי להבין בדבריו של שחר רק את המילים:" אין ברירה צריך... תרוץ לחדר שרות ותחביא").

DirrtyShay

New member
יהה מסכן לאון איזה מצב לא נעים...

מסכןןןן... בן זונה השחר פשוט שקרן הנה תראו מה הוא עושה בשביל כסף - ועזבו זה לא בשביל כולם הרי מה שמעניין אותו זה הוא לבד והביצים שלו. יהה מסכן לאון אין לו ברירה הוא בין הפטיש לסדן.. אל תרדו עליו תבינו אותו גם אני עצבני אבל מבין כי הוא במצב שהוא חייב..

JasPoint

New member
כולה משימה אנשים יוצאים מפרופורציות

לאון לא מסכן, מה הביג דיל? לקחת את הקרמבואים? כמו שזה לא היה נעים לעינב ושפרה להחביא את הקרמבואים ולריב עם כולם, ככה גם על לאון ושחר הטילו משימה לא נעימה. שפשוט יבצעו אותה וזהו, אנשים לוקחים דברים כ"כ קשה...

למעלה