עדי היקרה ולכולם

עדי היקרה ולכולם

הפורום שלנו מיועד לרגשות לכתבות בכל נושא. אפילו אם לא מוצא חן כל עוד לא מנבלים.את הפה וכדומה. אני אישית כותבת את מה שיש לי בלב. אני אוהבת את הקבוצה בכל רמח אבריי.כותבת גם ישירות להנהלה בפקס, ואני רואה תוצאות חיוביות לאחר מכן. עובדה שנעשים שינויים.ידעתם ששלומי אברטמן בא לפועל? אז בבקשה עדי לא למחוק כי את לא יכולה למחוק את מה שאני מרגישה.לזאת בדיוק מתכוון הפורום הזה. אם כתבתי דבר נורא.זה מכעס דמעות ..ולא שאני שונאת את הקבוצה אלא ההיפך.אכפת לי למחשבה ולעיון.
 
הנה השינויים בפועל../images/Emo140.gif

לפעמים צריך לכעוס כדי להביא שינוי. בבקשה לפניכם הכתבה. כי שחקן מהפועל כתב על האוהדים מגעילים. ההיפך. לנו אכפת איך שאנחנו נראים. רוצים לבוא לבלומפילד. לראות את השחקנים רוצים. מתאמצים. . לפעמים מנצחים ולפעמים מפסידים. אך בלב פנימה אנחנו אדומים. באש ובמים נתגבר על הכל כפליים
 

just adiki

New member
כנרת, אני לא מוחקת את ההודעות שלכם.

לא מחקתי הודעה של אף אחד מכם. יש בעיה כנראה בתפוז ויסדרו אותה בקרוב. זה נורא פוגע אגב שאתם ישר באים נגדי ולא מבררים מה קרה. קבלתי כבר כמה מסרים על הודעות ש"נמחקו". אני לא חושבת שלתקוף אותי ישר בלי לברר קודם זה נכון ובמיוחד לא לכתוב לי את זה על גבי הפורום-וכבר עניתי לך במסר שקבלתי כבר פניות על הנושא.
 

the red dragon

New member
אה

פשוט את המנהלת ונידמה לנו שאת היחידה שיכולה למחוק הודעות כאן. מצטער שהאשמתי אותך
 
גם אני מאוד מצטערת../images/Emo141.gif

הכל ברוח טובה. וכתבתי זאת לפני המסר........... מקווה שאת סולחת. העיקר זאת הקבוצה שכאן שתומכת ואוהבת . תודה לך ולכולם. אז יאללה הפועל באש ובמים אנחנו איתם לעולמים.
 

just adiki

New member
בסדר../images/Emo140.gif

רק שתדעו שאם אני מוחקת יש לכך סיבה ואני לא מוחקת סתם דעות של אנשים.
 

Bull Shit

New member
למי שלא קורא עיתונים..

שני אנשים פרצו לפני כהמ ימים לתפוז ועשו עצמם כמנהלים.. כמובן שהמשטרה תפסה אותם. אחד בן 18 והשני בן 21 אני חושב..
 
למעלה