עברי(ת) שפה יפה.

האגוש

New member
כבשים

, שיר טוב..קלאסי.. לחן מעולה , אפילו שהוא לא משקף את העוצמה של השיר , ואת הכעס שלו..עדיין זה ניגוד כיפי.. כבשים זה שיר שאומר כל כך הרבה..וכמה שאני אדבר זה לא יספיק..אז זהו ..

FollowTheLIDER

New member
כמה שאני אוהב

"אני רוצה גם משהו אחר" שיר שמתחבר כמעט לכל אחד.. לחן מדבים ומילים.. עוד יותר
"בגוף החם, בהרגשה שזה נכון או בהחלטה רגעית שאין בה הגיון.."

ברוש15

New member
כמה שאני אוהב!

אם לא השיר האהוב עלי ביותר אז בין האהובים!!! כל המחברות שלי מלאות בציטוטים ממנו ואני פשוט אוהבת אותו!!! כיף לשמוע אותו בכל הזדמנות ואני מתה לשמוע אותו בהופעה..

chen456

New member
כשאתה לבד

ממממ...
שיר נפלא ומקפיץ!!!
אפילו שבתוכנו הוא מדבר על לבד
אבל עדיין, שיר מקסים, עברי קלאסי וכיף לשמוע ולשיר יחד עם השיר... בהזדמנות זו אני חייבת לציין שגם גירסאת השיר בספר השירים (אפילו שאין לו שם כותרת, ובכל זאת ברור שזה שזה
) היא מגניבה, כי היא- היא מקור השיר ונחמד לראות מה יצא ממנו בסופו של דבר, ומה הוא עבר מזמן יציאת הספר ועד הגירסא הסופית המוקלטת...

ברוש15

New member
כנפיים

מתה על השיר הזה והוא ביםן המועדפים עלי! למרות שהוא חסר פזמון הואמרגש וכיף לשמוע אותו!

זוהרים

New member
כשהכל יעבור../images/Emo99.gif

אחד השירים המדהימים. "כשהכל יעבור, ואתה תשכר, עם הכוס הכחולה שלך, שבסוף תשבר.." שמתם לב כמה שירים קודמים שלו הוא מזכיר בשיר הזה

ברוש15

New member
כרטיסי אשראי

אני כל כך אוהבת את ההתחלה שהיא אפילו הפכה להיות הרינגטון שלי...חחחחחחח שיר נחמט... ולזוהר...לא צריך לרוץ לדיסקים אפשר להכנס לשירונט זה יותר יעיל...חחח

B a 7 a K

New member
ל'

התחילו. ואני מזכיר: בנושא ההודעה אתם כותבים אך ורק את שם השיר, ולא שום דבר אחר, שום סימני פיסוק, אפשר רק אמוטיקון אחד, אם זה מאוד דורש. עוד דבר- אנחנו כותבים פה רק על שירים שנכתבו ע"י עברי ו/או הוצאו על דיסק/סינגל. זה חשוב! בהצלחה בהמשך.

FollowTheLIDER

New member
לבד

כמה כיף לצעוק את זה בהופעות.. "הבן **** אמר שהוא רוצה לבד!" שיר כל כך כיפי.. אני חולה על המילים שלו.. "אם הן כל כך מעצבנות אז תנסה בנים.. אל תחזיק את זה בפנים!!" אז יאללה כולםםם עכשיו לשים את ימין על הפנייים...

האגוש

New member
לידו

רק כי אני חייבת
שיר...שכל כך הרבה שונאים אותו
אבל הוא כל כך נכון.. מוצאת את עצמי מקשיבה למילים בפה פעור [ממש ככה!
] , פאק , זה עלי! ואז אחרי יום זה כבר לא
מתאימה את השיר למצבים מסויימים בחיים שלי.. אני כל כך אוהבת את הלחן..
שיר מאוד מאוד מאוד אנרגטי וטוב.. לוקח זמן להתרגל , אבל אחרי כמה השמעות מתאהבים
חנצ' , הנה משו בשבילך: "שמנמן!"

לבד

מתוך האלבום הגאוני, "האנשים החדשים". לדעתי השיר מדבר על התסכול והייאוש ממערכות יחסים. הוא תמיד מעניק לי קצת תקווה, שאולי כן אפשר להיות מאושרים למרות כל הקשיים. הזכרון הכי חזק שלי בקשר לשיר הוא מההופעה בניצנים, כששמעתי אותו בהופעה חיה בפעם הראשונה. כי באמת, מי מאיתנו לא התנהג כמו מפגר בהופעות והתחיל לחקות את התנועות של עברי["כולם, עכשיו לשים את יד ימין על הפנים"]. וכמובן, אי אפשר שלא להזכיר את השורה הכי חזקה בשיר - "אם הם כל כך מעצבנות, אז תנסה בנים!". פשוט גאון, העברי הזה.

ברוש15

New member
להבין את המים

שיר מהתקליט החדש... אני אישית לא ממש אוהבת אותו... שיר שקט ונחמד...

B a 7 a K

New member
מ'

התחילו. ואני מזכיר: בנושא ההודעה אתם כותבים אך ורק את שם השיר, ולא שום דבר אחר, שום סימני פיסוק, אפשר רק אמוטיקון אחד, אם זה מאוד דורש. עוד דבר- אנחנו כותבים פה רק על שירים שנכתבו ע"י עברי ו/או הוצאו על דיסק/סינגל. זה חשוב! בהצלחה בהמשך.

ברוש15

New member
מטייל אוסטרלי...

חחח הייתי משאירה את זה לשני אבל בא לי... שיר שאני ממש אוהבת כיף לשמוע אותו בכל הזדמנות חבל שעברי לו שר את זה יותר בהופעות ויש לי סיפור מצחיק איתו... בניצנים זה היה הפעם הראשונה ששמעתי את השיר ובגלל שאני וחברה שלי עמדנו כל כך רחוק [על הכסאות] לא שמענו ת'מילים כל כך טוב... אז היה את השורה ולידי יש גוף שאני לא מכיר.. הקיצר אנחנו שמענו ולידי יש כוס שאני לא מכיר.. וחשבנו שזה מוזר אבל זה נשמע לנו הגיוני...הרי עברי הומו אז הוא לא מכיר כוס...בקיצור כשחזרנו הביתה גילינו שזה גוף וזה היה כל כך מצחיק...[איזה ראש כחול גאדדדד]

האגוש

New member
מרי לנצח

"השיר הבא הוא סיפור על אישה , מאוד מיוחדת , מאוד מאוד יפה , ומאוד מאוד לבד. שלילה אחד , החליטה לשים לכל זה סוף.. היא לקחה את עצמה במונית לחלק רחוק של העיר, נכנסה לבר קטן , התיישבה בקצה החשוך , הזמינה מרטיני , הזמינה עוד אחד , ועוד אחד.. ואחרי שהיא הרגישה שהיא יכולה להרים עיניים מהשולחן , היא עשתה את זה. והחלה לחפש זוג עיניים אחד שהיא תוכל לראות שם משהו אחר, משהו מיוחד , בית גדול על החוף. שלושה ילדים , סלון מקטיפה אדומה , וכלב צהוב.."

למעלה