עברי(ת) שפה יפה.

B a 7 a K

New member
ז'

התחילו. ואני מזכיר: בנושא ההודעה אתם כותבים אך ורק את שם השיר, ולא שום דבר אחר, שום סימני פיסוק, אפשר רק אמוטיקון אחד, אם זה מאוד דורש. עוד דבר- אנחנו כותבים פה רק על שירים שנכתבו ע"י עברי ו/או הוצאו על דיסק/סינגל. זה חשוב! בהצלחה בהמשך.

chaaai

New member
זה טוב

כמה חיכיתי לאות הזאת...והבחירה הייתה לי כל כך קשה בין "זה טוב" לבין "זה לא אותו דבר" החלטתי לכתוב על "זה טוב" בגלל שהוא שיר בתולי מדהים שלא שומעים כל יום...מילים חזקות...חודרות. והוא גם שיר פחות מוכר. שיר אהבה במיטבו שמוסיף נושאים צדדיים בצורה מרתקת. נכבשתי בשיר בגלל משפט אחד, וממשפט זה פשוט נכנסתי לשיר בהתלהבות... לסיום אני אכתוב את המשפט בתקווה שגם אתם תתאהבו בו באותה מיידיות. "וילדים חושבים שנעליים מדהימות, יורידו ת'ירח בשבילם" שבת....

FollowTheLIDER

New member
זכיתי לאהוב

כמובן, האחד והיחיד.. זוכה כל פרס אפשרי לדעתי.. השיר שאחריו זכיתי לאהוב את עברי :] מרגש כל פעם מחדש, מזיל דמעה.. אין מילים. פשוט.. ה-שיר

chen456

New member
זה טוב

שיר מדהים,
אין מה לעשות ... הוא שונה קצת- אולי לא בסגנון מוכר של עברי, אני אוהבת את זה, שהוא קצת שונה ומיוחד... והשורה שמוצאת חן בעיניי... "זה טוב שיש לי מישהו לריב איתו במי להכנס כשהראש מלא בהזיות וחום" שורה, מממ...טובה, פשוט טובה... ותודו שלפעמים בא להיכנס במישהו ולריב איתו, אפילו כשהראש לא מלא בהזיות וחום...
חוץ מזה תיארתי ש"זה לא אותו דבר" ו"זכיתי לאהוב" בטוח יופיעו כאן במהרה, וזה שיר שאין לדלג עליו בקלות יתרה...

TauberiT

New member
זכיתי לאהוב../images/Emo23.gif

איזה שיר מדהים, הוא פשוט וקלאסי, אבל רק לשמוע את עברי שר אותו, ולחשוב שהוא כתב אותו- כמה כישרון, בחיי
הוא מסמל כל כך בעיני, גם דברים יותר אישיים, אבל בכל זאת- שיר מושלם

B a 7 a K

New member
ח'

התחילו. ואני מזכיר: בנושא ההודעה אתם כותבים אך ורק את שם השיר, ולא שום דבר אחר, שום סימני פיסוק, אפשר רק אמוטיקון אחד, אם זה מאוד דורש. עוד דבר- אנחנו כותבים פה רק על שירים שנכתבו ע"י עברי ו/או הוצאו על דיסק/סינגל. זה חשוב! בהצלחה בהמשך.

FollowTheLIDER

New member
חורף ../images/Emo13.gif

שאוטוטו מגיע [ואיתו ה-הופעות ב"ה] כל כך מחכה לשמוע את השיר בלייב שיר מרגש ועצוב..

bendd

New member
חורף

מצטער הייתי חייב, שיר עם מלא מלא משמעות בעיני! אני כל כך אוהב אותו, הוא כל כך נכון, על איך שהעלים הירוקים כבר צהובים, על איך שכבר לא יורדים עם תחתונים (במקרה שלי בוקסר וטי שיירט) לסלון, ועל איך שפתאום בא כל כך לקנות הסקות זזות כאלה חח וכל מיני מכשירי חשמל, ועל זה שבחורף הקודם באמת חברים הולכים חוזרים כאילו בשבילי, ואיך שנגמר הקיץ, שאין שמש ים ובעיקרון כיף, ואתה מסין שהבדידות שלך נשארת מבפנים, כי זה לא יעזור אם יהיו לך מלא חברים ויהיה שמש בחוץ והעולם יחיך אלי, למרות שזה יהיה חיוך אמיתי (חחח "ביום שמש יפה".) זה לא משנה את העובדה שהבדידות שלך נשארת מבפנים. ואיזה יופי יושבים מול החלון הענקי זה כמו מראה לתוך המחשבות שלי, איך שמסתכלים לבחוץ ורואים אורות בלילה והכל זוהר (תל אביב) וזה כמו במחשבות שלי שאני רוצה שהכל יזהר אבל לא, כי הבדידות מבפנים. וכמה שגבוה וכמה שנמוך אני לא נבהל, לא משנה מה. אני נכנס למיטה בלי להוריד בגדים, כי קר, וזה כמו ילד שפחד והוא בא לישון, להתכרבל בחום עם ההורים (לא ראש כחול חברים, תזכרו "כמו ילד"..) מביא איתו עשן לרחובות, קר--->עשן של קור אדים.. חורף מביא באמת מחשבות על אהבה ועל אנשים, ועל שמחה , וכמה שבאמת זה הכרחי לחשוב שהימים עוברים, כי בסך הכל אנחנו חיים פעם אחת, וצריך לנצל הכל, אז אין לשכוח שאפילו כשהבדידות נשארת מבפנים, אסור לשכוח שהימים עוברים... אחחחח...איך פירשתי תשיר תוך כדי שמיעה:)

B a 7 a K

New member
ט'

בינתיים אין שירים, אבל נשאיר את השירשור פתוח, אולי באלבום הבא.

B a 7 a K

New member
י'

מה לא ברור ב"לא לחזור חמש מאות פעם על אותו שיר בכוונה"?!?! ו... מה עם להשאיר קצת לאחרים? עזבו. התחילו. ואני מזכיר: בנושא ההודעה אתם כותבים אך ורק את שם השיר, ולא שום דבר אחר, שום סימני פיסוק, אפשר רק אמוטיקון אחד, אם זה מאוד דורש. עוד דבר- אנחנו כותבים פה רק על שירים שנכתבו ע"י עברי ו/או הוצאו על דיסק/סינגל. זה חשוב! בהצלחה בהמשך.

האגוש

New member
יותר מדי הרבה

שיר אנרגטי , ציני בטירוף , וכיפי.. שאף אחד [חוץ ממני
] לא מצליח לשיר אותו
ועברי לא שר אותו בהופעות , כייי..ככה
אני אוהבת את השיר הזה , מראה צדדים אחרים בעברי..
[נכון זה מצחיק שברקוש מתעצבן מהודעה להודעה?
]

FollowTheLIDER

New member
יום טוב!

אנרגטי, משמח, מצחיק, ציני, אמיתי.. מה עוד אפשר להגיד.. כיף לשמוע אותו כמעט בכל רגע נתון. במיוחד בהופעות..
ובמיוחד בקטע של "אישה שמחלקת ממתקים [בום בום] ערב טוב ומה נשמע.." דיסקסנו על הקטע הזה
ואני לעומת כמה פה אהבתי את הקליפ
בקיצווור אחלה שיר !

ברוש15

New member
יותר טוב כלום מכמעט

שיר נחמד שכיף לשמוע בהופעות ואין ספק שהמשפט "יותר טוב כלום מכמעט" דורש חשיבה רבה...

למעלה