עברי(ת) שפה יפה.

FollowTheLIDER

New member
מרי לנצח

שמעתי אותו לפני שניייים חברה שלי השמיעה לי.. ואמרתי "פאק .. איזה שיר.. מוזר.." אחרי כמה פעמים-התאהבתי.. הופעה היא לא הופעה בלי השיר הזה.. שיר שנותן השראה [ע"ע שורטי..]

מטייל אוסטרלי../images/Emo70.gif

כן בר ראיתי שגנבת! ובדיוק התחלתי לכתוב ואז ביאסת אותי
(ברק אל תכעס, אני חייבת,נו מה..) לחן מדהים
איזה דימוים, מטאפורות, פשוט מושלם! שיר עצוב

ברוש15

New member
מתחמם

אוהבת לשמוע בהופעות!! אוהבת לשמוע בבית ובכל מקום!! פשוט אוהבת את השיר הזה... וסורי אני יפסיק...אני גונבת לכולם את כל השירים...פשוט יש כל כך הרבה...

Arielcohen

New member
מלטף ומשקר!!!

השיר הנהדר הזה שתמיד רלוונטי.... פשוט שיר מדהים שלא יכול להפסיק לרגש

B a 7 a K

New member
נ'

התחילו. ואני מזכיר: בנושא ההודעה אתם כותבים אך ורק את שם השיר, ולא שום דבר אחר, שום סימני פיסוק, אפשר רק אמוטיקון אחד, אם זה מאוד דורש. עוד דבר- אנחנו כותבים פה רק על שירים שנכתבו ע"י עברי ו/או הוצאו על דיסק/סינגל. זה חשוב! בהצלחה בהמשך.

זוהרים

New member
ניסים

או בשמו החדש "ניסים תשמע"
אחד השירים הלא ברורים של עברי. אני לא אשכח ת'יום שהוא יצא לרדיו........

B a 7 a K

New member
ס'

התחילו. ואני מזכיר: בנושא ההודעה אתם כותבים אך ורק את שם השיר, ולא שום דבר אחר, שום סימני פיסוק, אפשר רק אמוטיקון אחד, אם זה מאוד דורש. עוד דבר- אנחנו כותבים פה רק על שירים שנכתבו ע"י עברי ו/או הוצאו על דיסק/סינגל. זה חשוב! בהצלחה בהמשך.

ברוש15

New member
ספרד

השיר האהוב עלי ביותר כרגע שיר מצחיק מאוד עם לחן מגניפפפ ופזמון מדהים כיף לשמוע אותו בכל מצב והכי אני רוצה לשמוע אותו בהופעה

האגוש

New member
על קו המים

"אז אני אקדיש לכם את השיר הבא..ש..כשאתם בדיכאון..אל תנסו פרוזאק..עזבו..תשמעו שירים, יותר בריא"

whynot5

New member
על קו המים

אחד השירים הטובים של עברי. אני אוהבת גם את הגירסא האלקטרונית. איזה שרשור גאוני.

B a 7 a K

New member
פ'

chen456

New member
פג'ו צבאית

עם ז' או ג' זה עדיין שיר נפלא...
כולנו יודעים על מה, על מי,עקב מה ועקב מי הוא נכתב,אז אין הרבה מה להרחיב
... האמת שחוץ מזה שזה שיר נפלא ומרגש אין הרבה מה להוסיף
... פשוט-"שיר דאגה" כמו שכינה אותו עברי
(אז אני זוכרת את זה
, אז מה?
)

ברוש15

New member
פז'ו צבאית

לא אכפת לי שכבר כתבו אני חייבת ברק עמך הסליחה פשוט השיר שלי אני יכולה לשמוע אותו בלופים ולא להפסיק ביקשתי מעברי לשיר אותו כבר 3 פעמים אבל הוא תמיד מפספס נקווה שבהופעות חורף יהיה לי יותר מזל שי ממממדדדהההההההייייייייםםםםםם

האגוש

New member
פלרמו

אוי , אבא שלי מת על השיר הזה
הוא אומר שזה כ"כ הזוי.."בפלרמו עיר הקיץ הקסומה , יש קטלוג תנופת בנייה גדולה" רק בגלל שאבא שלי יודע מה זה פלרמו
עיר,
נורא ענייה.. בקיצור! שיר אירוני וציני , שאני אוהבת..טוב לשמוע אותו לפני השינה כי הסוף שלו מרדים
הידעתם שנבחרת ישראל הולכת לשחק מול פלרמו?
אני הולכת לעודד אותם חעחע או שהם היו כבר

B a 7 a K

New member
צ'

למעלה