עבירות צנזורה

jackie111

Well-known member
עבירות צנזורה

לא חייבים לספר הכל. כרגע בחדשות צלום שנעשה ממסתור על סוללת פטריוט. הקריין אומר: "חפשנו היכן הציבו את הסוללה או סוללות הפטריוט. ישנם מספר אתרים אפשריים אנחנו מצאנו את הסוללה שמורכבת מטיל בודד ולא ממספר טילים ומיועדת להשמדת טיל בודד שיגיע לחיפה מכוון סוריה." כמובן, הוא אומר לא נספר היכן מוצבת הסוללה מסיבות בטחוניות. (בכיתובית מתחת לתמונת הסוללה שצולמה מזויות שונות כתוב "סוללת פטריוט בחיפה מצפון לאוניברסיטת חיפה".)
 
הכיתוב היה שונה, אך גילה לכולם

היכן מוצבות הסוללות שהכתב כה ניסה להסתיר
מי יחקור פעם את מחדלי התישקורת הישראלית המטומטמת שמנסה בכול מאודה לחתור תחת אושיות צה"ל ואושיות מדינת ישראל???
 

jackie111

Well-known member
עבירות צנזורה

בגלי צהל הערב קריינית בשדור מהשטח "כרגע נפלו קטיושות על העיר טבריה. אני נמצאת ליד משטרת טבריה ולידנו נפלה קטיושה, פגעיה ישרה גם במסעדת יוקרה "הפגודה" שנמצאת על הכביש ביציאה הצפונית שמוכרת על ידי רבים. בהמשך שמעתי ברדיו את שמות הרחובות שבהם נפלו יתר ההפגזים. ואם החיזבללה הפסיד שידור אחד היו שידורים חוזרים עם איכון מדוייק יותר של מקום הפגיעה. הרבה כסף היה צריך לשלם החיזבללה לאיכון כל כך מדויק לתצפיתנים. עכשו ידיח אותם כי אנו עושים את העבודה בשבילו.
 
בעקבות בעיות באיתור מקומות פגיעה

החליט הפרלמנט בבירות להזיז את בית הנבחרים באמצעות מנוף גדול השרים חברי מפלגת חיזבאללה מתנגדים למעבר זה : "אותנו לא יזוזו מפה , יש לנו פגישה עם 70 תומכות שלנו בעוד מספר שבועות"
 
למעלה