עבודת הנפש

עבודת הנפש../images/Emo77.gif

תפקידכם בעולם הזה הוא התפתחות. התפתחות זו כוללת שלבים רבים. מהשלבים הכי פשוטים ועד לרמות הגבוהות ביותר. יש ביכולתכם להגיע לרמות גבוהות מאד. רמות של הבנה וקבלה רמות של הישגים.
עשר רמות או מעגלי מודעות יש בכל שלב ושלב. רק אחרי שעברתם את עשר רמות מודעות הנפש, אתם עוברים לשלב הבא, לקבל את הרמות הראשונות של רוח התובנה. רמה זו היא קומה חדשה במבנה ששמו אתם. גם קומה זו מכילה עשר מעגלים של רוח התובנה. ואחרי עבודה קשה והשקעה רבה, לעיתים מתסכלת ובלתי מובנת כלל, נדמה לרגע שהנה הגעתם אל המנוחה והנחלה. אבל לא כך הוא. העבודה על הגוף, הנפש, הנשמה, אין סופית היא אך תוצאותיה משתלמות. עבודתכם הקשה ביותר והדורשת את ההשקעה הרבה ביותר היא על המחשבות, על הרגשות ועל המציאות. בשלב זה הגעתם, אחרי עבודה תסכול וספקות, לרמת המודעות, למעגל הראשון, של הנשמה. זו קומה חדשה. בקומה הזו מתקיימת אותה החוקיות, עשר רמות, או עשרה מעגלים. זוהי רמת ההתנסות, מהתנסויות קשות ומבלבלות עד להתנסויות של עוצמה ועילוי רוח.
הרמה הבאה היא רמת האלוהות הפנימית, התחברות לעצמי הפנימי שלכם. קומה חדשה ובה דרישות חדשות והתנסויות חדשות. גם ברמה זו כמו בכל רמה יש עשר דרגות, עשרה מעגלים. בגמר תהליך זה תגיעו לשלמות והתחברות עצמית מלאה. הכוונה כמובן, שהגעתם לרמה של אדם השלם עם עצמו, עם סביבתו, עם מדריכיו ואלוהיו. זוהי רמת הרוח של הנשמה העליונה ביותר שלך.
קבלת אורות אלה, רמות אלה, אל תוך עצמכם, היא בפוטנציה. אם זו תהה דרככם או לא תלוי אך ורק בכם ובעבודה העצמית, בהקשבה ליקום, גם אם לא תמיד מובנת היא, ובעיקר הקשבה לנשמתכם הגבוהה אשר נמצאת בצד אחד עם המקור הגבוה ביותר, ´האחד´. עבודה קשה תוביל לזכייה בכל הקופה. עבודה פחותה זוכה בפחות וכך הלאה.
לא כל אחד מצליח להתגבר ולהגיע מעבר לרמה הראשונית. והשאלה שאתם חייבים לשאול את עצמכם היא מדוע? הרי לכאורה מי אינו רוצה להגשים חלום זה? גם אדם אשר משקיע מאמצים אך ורק בכיוון הישגים חומריים עושה עבודה רוחנית אם נוהג הוא ביושר ולא במרמה. אנשים עושים עבודה רוחנית בכל תחומי החיים, כל עוד הדבר נעשה בתוכם ומתוכם.
מדוע לא מגיעים? מה מונע מלהגיע? ומה מפסיד זה שלא הגיע? ומצד שני חייבת להישאל השאלה המתבקשת גם כן, אם לא מגיעים, אז מה?. האם כל אחד חייב להגיע? האם כל אחד צריך להיות מיליונר?. ראשית דבר, דעו שאתם מובטחים שכולכם תגיעו בסופו של דבר. במוקדם או במאוחר כל אחד יגיע להתחברות המלאה עם עצמו , עם הייקום, ובעיקר עם ´האחד´.
ראו את האדם המוגבל, עבורו אפילו לומר דבר מה, לעיתים הוא מבצע אדיר, שלא לדבר על עשייה. אפילו בפעולות פשוטות כמו, להתלבש, להתפשט, לאכול, תלוי במידת מוגבלותו, נתקל הוא בקשיים. לעיתים ללמדו את הפעולה הפשוטה ביותר הופך למבצע בלתי אפשרי כמעט, העבודה המושקעת עם אדם כזה רבה היא.
אנו מלווים ועובדים עם ישויות אדם כאלה. וברצוננו לידע אתכם יקרים, רובם פתוחים ונמצאים ברמות שרבים לא התחילו עדיין לחלום עליהם. מאין הצהרה מובחנת זו נובעת? התשובה היא מאוד פשוטה. אדם זה לא הצליח לאורך קיומו למרות ´ניסיונותיו´ הרבים להגיע ליעד שהציב לעצמו. הסיבה - מגבלות השכל וההגיון הרציונאלי המתרגם הכל במונחים של התנסות, תרבות ואמונות.
יקירים - באופן רוחני כולכם אותו הדבר. כאותו ´מוגבל´, למרות הצהרותיכם, אין מעניין אתכם דבר, יכולתכם לעסוק ברוח ובהתפתחות ללא מעורבותו של השכל המתעתע לעיתים שואף לאפס.
בהשפעת השכל וההגיון, אתם אוחזים בכל כוח ומסרבים להרפות מהרמה הנוכחית של דחיית הרוחני. זאת אומרת - מסרבים להקשיב להנחיות והכוונות המגיעות מהייקום ומנשמתכם הגבוהה. זהו כוחו של התרגום השכלי!
באותו היחס שאתם מביטים על ישות ´מוגבלת´, כך יכולים גם אנו להביט בכם ולראותכם מזוויות אשר מנועות מכם בשלב זה. המקום בו אתם נמצאים לעומת המקום שאתם אמורים להיות, הוא המצב העכשווי. פניה זו אליכם אינה בגלל הדאגה לאגו האישי שלכם, אגו זה אינו מדאיג אותנו ואין הוא אמור להדאיג אתכם, העבודה שלנו אתכם נובעת מהעובדה שבחוסר התפתחותכם אתם - ´מנועים´ גם האחרים מהתפתחות.
יקירים - נשמותיכם ערבות זו לזו, זאת אומרת שיש קשר הדוק בין הנשמות. לכן אין זה משנה עד כמה נשמה אחת עובדת קשה לשנות ולהשתנות, שואבת אל תוכה את אור הבריאה ומשפיעה באור זה על סביבתה. אותו משקל השפעתי יש לנשמות שאינן משנות את הדורש שינוי ובכך יוצרות הפחתה בהישגים בנשמות שורש אחרות. המשך הכתבה בקישור המצורף. http://mystic.far-east.co.il/magazin/magazine_details.asp?id=337&file=mag.asp
 

R2

New member
האם הכוונה להתפתחות אבולוציונית

או התפתחות הידע..?
 

Tal_Ya_Tal

New member
היי גילגיל המחייכת../images/Emo9.gif מה שלומך../images/Emo35.gif../images/Emo24.gif

גילי יקירתי, על אף שהמאמר הזה, נשמע כמו תקשור, ועם כל הכבוד למתקשר ולתקשורו, מוצגת לנו כאן תפישה של נפרדות. תפישה של מספר עולמות, בדרגות שונות. האם גם ב´חוק האחד´ ישנה נבדלות, דרגות התפתחות? בתפישה אמיתית, אין דרגות. ברגע שהושגה תפישת אמת, היא ישימה לכל אשר מצוי סביב. אם אפילו דבר אחד נותר בנפרד, משמע שלא חל כל שינוי. אני אינני מאמינה ב´עבודה קשה´ ולא ´בזיעת אפיך תאכל לחם´. הקורס בניסים מדגיש שנסים קורים כדרך הטבע, אם אין מפריעים להם לקרות. כלומר, אם אין אנו מערבים את מחשבותנו ורצון השליטה שלנו. כאשר אנו זורמים בחפשיות, בטבעיות עם הרצון האלוהי, אנו מגיעים לעקר. מבלי לעבור ´דרגות´ ומדרגות למיניהן וכו´. ו...עבודת הנפש היא דבר אחר. הנפש, היא החלק שבנו שמאמין בנפרדות. שמאמין בהיותו מוגבל בגוף. הנפש (או השכל-אם את רוצה)הוא החלק הרגיש, האמוציונלי, הנשען על זכרונות לכן, עבודת הנפש היא אולי עבודה לפסיכולוגים ולא לאנשים שעושים דרך רוחנית . המושגים נפש ונשמה, שנויים במחלוקת. לכן, יש המערבים או מבלבלים ביניהם. ו-ב-כ-ן הנפש היא משכן הרגשות והזכרונות. היא נצמדת למוות וחולמת חלומות בעתה (כמו זה שהבאת את דברו) ואילו הנשמה, היא ´אנחנו´ האמיתי.היא היא הSELF או האלוהים שבפנים. או אותו חלק בתוכנו, המזוהה עם אלוהים. וככל שנלמד להכיר בכך מהר יותר, כן נעשה כולנו ´SIFT´
 
למעלה