סקר

למי תאמינו?

• עפ"י טמקא יש 10 מתים חדשים היום.

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    3

דיברגנט חדש

Well-known member
אצל כולם (כל האתרים) מעודכן שסה"כ המתים היינו נכון לעכשיו היינו 2121 מתים.
קישורים לכל האתרים נמצאים כאן

נערך לאחרונה ב:
מאחר וקבלתי על החלטות לנושא ההתנהגות שלי
בצל הקורונה... ממש לא מעניין אותי מי כותב או אומר מה...
הרי עיתון הארץ זהבכלל לא עיתון... זה ניירת לעטוף בו קרפיונים...
וכו'. וכו'.

דיברגנט חדש

Well-known member
מאחר וקבלתי על החלטות לנושא ההתנהגות שלי
בצל הקורונה... ממש לא מעניין אותי מי כותב או אומר מה...
הרי עיתון הארץ זהבכלל לא עיתון... זה ניירת לעטוף בו קרפיונים...
וכו'. וכו'.
מסתבר שגם משרד הבריאות, שם מצוין שהיו רק 7 מתים ב-15.10 :(

דיברגנט חדש

Well-known member
אגב, משרד הבריאות מנסים לטשטש נתונים והיום זה התנפץ להם בפרצוף עם 49 מתים חדשים :(

היחס בעולם לאחר שחצה את הרף של 4%, ממשיך לרדת, שבר שיא של מינימום לוקלי של 3.817% ובגרמניה, נושק לשיא של המינימום הלוקלי החדש של 3.33955%.

(2190/265,445)/(1119820/29340321)=4.626
0.825% 3.817%

יחס של פי 4.626 לעומת העולם, ממשיך לרדת מאתמול, התקרב למינימום הלוקלי החדש של 4.481 כאשר המקסימום הלוקלי החדש היינו של ה-5.609 כאשר אצלנו, כרגע, 49 מתים חדשים, 2942 מחלימים חדשים מאתמול, עלה מהערב, התרחק מהשיא של המינימום הלוקלי החדש של 0.8156% (יחס בין מתים למחלימים אצלנו) ואצלם לאחר שחצה את הרף של 4%, ממשיך לרדת, שבר שיא של מינימום לוקלי של 3.817%.

בגרמניה
, 9853/290,000, (כרגע, 17 מתים חדשים היום) יחס של 3.3976%, עלה מהערב, לכן, נושק לשיא של המינימום הלוקלי חדש של 3.42% ולעומתינו פי 4.118 לרעתם, קרי, אצלנו עלה ואצלם עלה פחות, לכן, היחס בינינו לבינם ממשיך לרדת מאתמול בצוהריים ומתקרב למינימום הלוקלי החדש של פי 4.09 כאשר המקסימום הלוקלי החדש היינו 4.696.

נערך לאחרונה ב:

צביה.ש

Well-known member
אצל כולם (כל האתרים) מעודכן שסה"כ המתים היינו נכון לעכשיו היינו 2121 מתים.
קישורים לכל האתרים נמצאים כאן
לא מאמינה לאף אחד.... לא הכי מתאמקת בעובדות...
ותכלס זה לא ממש משנה מי צודק, מה שידוע שיש כאן מגיפה נוראית עם
המון מתים, כמה בדיוק זה לא
לאף אחד
אותי בקושי מעניין המספרים, כי הם משתנים.
מה שמעניין זה.. שיש כאן מגיפה נוראית עם המוח חולים והדבקויות...
יש כאן המון מתים... כמה בדיוק זה לא משנה זה רק מספר, זה לא יתן לי כלום עם אני אדע בדיוק כמה...
מה שידוע לי עכשיו, לפי החדשות, שיש ירידה(כמה בדיוק לא שמתי לב), אותי מעניין הירידה לא כמה ירד.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא רואה סיבה מיוחדת להאמין לאף אחד מהנ"ל.
יש את הנתונים הרשמיים ואין לי כל סיבה לפקפק בהם. דיווחים תקשורתיים וחישובים אישיים הם נחמדים, אבל כאמור, אין לי כל סיבה להעדיף דווקא אותם ע"פ הנ"ל.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא רואה סיבה מיוחדת להאמין לאף אחד מהנ"ל.
יש את הנתונים הרשמיים ואין לי כל סיבה לפקפק בהם. דיווחים תקשורתיים וחישובים אישיים הם נחמדים, אבל כאמור, אין לי כל סיבה להעדיף דווקא אותם ע"פ הנ"ל.
רק כאשר אתה עיוור, אין לך סיבה לפקפק.

כאשר מס' המתים הכללי הוא אותו מספר גם בנתון הרישמי עפ"י האתר של משרד הבריאות וגם בכל אתר אחר מקומי ובינלאומי וכך היה גם יום קודם לכן, אז זה כל תלמיד בכיתה ב' ידע לעשות פעולת חיסור של מס' ארבע ספרתי במס' ארבע ספרתי וכשתוצאת החיסור יוצאת 29 ובאתר הרישמי אומרים לך שהיו "רק" 7 מתים צריך להיות לך סיבה לפקפק באתר הרישמי!
כמו כן, גם באתר וואלה וגם באתר הבינלאומי מראים לך שהיו 29 מתים.

למעלה