סקר קטן

asap1

New member
סקר קטן

איזה סוג משחק תעדיפו לראות בגראנד סלאם, ולמה? 1. יחידים גברים - רמת טניס משובחת, וכמה שיותר מערכות יותר טוב. 2. זוגות גברים - אין על אנדיוני. 3. יחידים נשים - דרמה, כריזמה, טניס ושחר פאר בשעה וחצי. 4. זוגות נשים - אולי לא המשחק רשת המשובח בעולם, אבל בטוח יהיה על מה להסתכל. 5. זוגות מעורבים - איפה עוד אפשר לראות את בוב וונוס עושים את ה"צ'סט באמפ"? הפירוט שרשמתי סתם בהומור כמובן. מחכה לתגובות. :)

snier1991

New member
נשים בשמינית והלאה

גברים עד סיבוב שלישי בנשים יש יותר כאריזמה הוא יותר קצר ואפקטיבי לעומת זאת אי אפשר להתווכח עם העומק המצוי בגברים

תשמע

אין ספק שמקריאה בפורום כבר לא מעט זמן התקבל אצלי הרושם שסבב הנשים שולט פה ביד רמה, ואולי במידה של צדק כי יש לנו את הזוית האישית והפארית שלנו
אצלי זה נורא תלוי במי משחק, יש שחקנים שאני נורא נהנה לצפות בהתנהלות שלהם (הוויליאמסיות, רודיק, ג'ינפרי, גולובין ואחרים/רות) ויש כאלה שרק כשאני רואה את השם בפינת המסך העליונה אני כבר חצי רדום (רוברדו ודומיו)...

algy

New member
יחידים גברים וזוגות מעורבים

אין ספק שסבב הגברים הרבה יותר נעים לצפייה. בנשים יש לנו את שחר פאר שאראה בשמחה כל משחק שלה ואעודד אותה בכל הכוח אבל את מה שאני חושב על סבב הנשים ועל החולשה הענקית שלו אתם בוודאי כבר יודעים. טניס גברים זה משהו מדהים להסתכל, ביחוד על דשא שם הטכניקה שולטת והמשחק מאוד יפה לעין. אפשר לראות מהלכים יפים ולא את השעמום הטוטאלי במשחקי הנשים עם מיליון טעויות בלתי מחויבות. זוגות מעורבים אני גם אוהב בגלל הניחוח האצילי משהו שיש במשחק הזה. ביחוד בווימבלדון כשהזוכים מקבלים את הצלחת מתוך היציע כמשהו סימבולי שבא להראות שטניס זה משחק שמקורב אל העם. קשה למצוא אציליות כזאת בענפים אחרים.

a221

New member
אלגי הדבר היחידי שאני לא מבין הוא

איך אתה יכול להגיד שלטניס נשים אין עומק? כי טניס זה הענף המוביל בעולם בגזרת הנשים- הכי הרבה כסף (אולי בגולף נשים יש יותר אבל באמת שבגולף אני לא מתמצא) הכי הרבה פרסום ומן הסתם שזה הספורט שמושך אליו את ההכי טובות..(כי בואו נודה שיש כמה בנות בסבב שיכלו לשלוט בענפי האתלטיקה)... אני כן חושב שיש לטניס נשים עומק, אלא שעכשיו העומק הוא בעיקר של צעירות חדשות שמה לעשות חסר להם נסיון כדי באמת לנצח מדורגות גבוהות ולהגיע רחוק בגראנד סלאמים... אבל כשרון בהחלט יש..

algy

New member
אני אסביר לך

אין עומק בסבב הנשים בגלל שיש 20 שחקניות שהרמה שלהם טובה\סבירה וחוץ מזה כלום. מתי ראית בפעם האחרונה בת 80 בעולם מנצחת בת 20 בעולם? מה הסיכוי שזה יקרה? בגברים יש הרבה יותר עומק. כל הטופ150-200 הם שחקנים ברמה מאוד גבוהה שביום נתון כל אחד יכול לנצח כל אחד. ניצחון של שחקן 50 בעולם על שחקן 6 בעולם לא נחשב הפתעה כי דברים כאלה קורים. חוץ מזה, ההבדל ברמה בין מקום 100 בעולם למקום 200 בעולם הוא מינורי וכמעט לא מורגש. האם אפשר להגיד את אותו הדבר על סבב הנשים? בנשים מועדון 20 הגדולות הוא מועדון בפני עצמו. אף אחת לא יכולה לדגדג אותן. מעבר לכך הרמה מאוד (אבל מאוד) חלשה ושואפת לאפס. עכשיו הבנת למה אין עומק? כי אם צריך אני יכול לתת עוד מיליון דוגמאות.

snier1991

New member
עם כל הכבוד לציפי היא לא תדגדג

את גולובין שחר נה לי ושאר השחקניות בטופ 20 והייתי מוסיף טופ 30 שגם בין 20-30 יש פערים עצומים בינם לבין המדורגות נמוך יותר

ל1ג1ט1ר1

New member
מממ...

אין ספק שסבב הנשים הרבה יותר מעניין לצפייה. לא אתווכח איתך על העדפך האישית ורמת סבב הנשים, רק אציין שהכי קל לתת ביקורת מהספה בבית מול המחשב. טניס גברים זה משהו מדהים להסתכל, ביחוד על דשא שם הסרב שולט ביד רמה ובזרוע נטויה. המהלכים קצרים מאוד ומסתכמים במספר מועט של חבטות (ראלי), לעומת הרולאן גארוס. המשחק אכן יפה לעין במידה ואתה אוהב את סגנון המשחק הקצר וההתקפי: הגש ורוץ לרשת. הידעת שבווימבלדון הזמן הממוצע של כל מערכה נטו- מהשניה שהתחילה הנקודה ועד שהסתיימה, הוא שתיים וחצי דקות??? אפרופו זוגות מעורבים- תמיד כיף לראות את המשחק הזה. שים לב, שככל שהשחקנית (לא השחקן), דומיננטית וטובה יותר, הסיכוי של אותו זוג לנצח גבוה יותר. כלומר המשחק תלוי יותר בשחקנית ופחות בשחקן. יום טוב

Flendy

New member
אצלי זה מאוד תלוי במי משחק.

הגברים יותר אתלטים, יותר מסוגלים, והמשחק עצמו הרבה יותר מעניין. עם זאת אני אוהב באופן יחסי פחות שחקנים מאשר שחקניות. בנוסף, רק את המשחקים של פדרר ועוד כמה אני מסוגל לסבול כטוב מ5. לראות בשבילי משחק של נאדל או של איזה דרום אמריקאי חימריסט זה הרבה פעמים עונש כבד. אצל הנשים יש יותר משחק. הגשות משחקות תפקיד פחות חשוב ויש יותר משקל למנטליות ולחבטות שהן לא הסרב. בנוסף יש פחות בעיה לצפות כי משחקים בדרך כלל קצרים יותר. מצד שני יש הרבה יותר משחקים שמבוססים על טעויות, הבנות פחות מרתקות מבחינת רמת המשחק ויש פחות וולי ומהלכים יפים. בקיצור-אני נמנע

טוב , אז אין לי יורוספורט בבית,

אבל משחקים נבחרים מהרולאן גארוס האחרון ראיתי דרך אתר יורוספורט. (שילמתי). עקרונית משחקי נשים מעניינים אותי רק כשמעורבות בהם שחר פאר, גו'סטין הנין, סרינה וויליאמס או יריבה פוטנציאלית של פאר בהמשך אותו טורניר. כאמור , לא מתאפשר לי לראות הרבה טניס, אבל כשיוצא - זה בד"כ משחקים ברמות הכי גבוהות בשלבים הכי מתקדמים ואז גם ההנאה מובטחת. בזוגות מכל סוג - אני לא מסוגל לצפות - גם אם שם אחד הזוגות מתחיל בארליך ורם.

just me155

New member
טניס גברים יותר איכותי מבחינת הטניס נטו

ואני באמת לא מצליחה להבין את מי שחושב אחרת חח. אבל בטניס נשים יש יותר מתח ועניין בצמרת, ואישית - ב-WTA יש לי פייבוריטיות מובהקות שבגללן אני עוקבת אחר רוב העונה של הנשים, ובגברים אין לי. אני אוהבת שחקנים מסוימים, אבל לא ברמה של אשכרה לעקוב...

למעלה